• GoHome Professional
uzice do 290 m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • uzice do 290 m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uzice do 290 m2 što manji

  • Za upit "uzice do 290 m2 što manji" pronađeno 54 nekretnina - prosečna cena 1.448 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • luksuzan
    • polunamešten
    • kablovska
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, UŽICE, 195.000 €, 156,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem celu kucu ili po etazama. Kuca ima 156m2, 2 etaze ,15m2 letnjikovac i 3 ara placa. Grejanje na gas, drva i struju. Legalizovana 1/1 vlasnik. Za dalja pitanja pozovite na broj 063 8237097 i 064374 08 23 Slavica .

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 200.000 €, 156,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Užicu, u naselju Krčagovo i neposrednoj blizini bolnice. Kuća se prostire na dve etaže sa odvojenim ulazima, što omogućava korišćenje kao dve zasebne stambene jedinice. Prizemlje sadrži kuhinju, dnevni boravak, dve spavaće sobe, ostavu i kupatilo, dok se na spratu....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na placu od 1559 m2. Jedna kuća je zidana 1970. godine, ukupne je površine 86m2, spratnosti je Su+Pr. U suterenu je smeštena jedna garsonjera i jedna posebna soba, dok je u visokom prizemlju smešten 2,5-soban stan. Zidana je pečenom ciglom, prekrivena crepom, medjuspratna....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, Na upit, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljujem poslovni prostor površine 160m², u suterenu zgrade, pogodan za magacin ili kancelarije. Ulica Dositejeva bb, u centru grada. Prostor ima svoj električni kotao za grejanje (radijatori) i ventilaciju. Po potrebi, moguć je zakup jednog parking mesta ispred prostora. Dositejeva....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 185.000 €, 165,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću sa dva stana, ukupne površine 165 m2, smeštenu na placu površine 298 m2, u naselju Krčagovo, 3 km od centra grada Užica. Sama lokacija kuće je na 100 m od vrtića i osnovne škole, dok se na nekih 200-300m nalaze bolnica, Lidl, tržni centar Nest, pijaca, pošta, autobuska....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 190.000 €, 165,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji u blizini centra, sa divnim panopramskim pogledom na celo Užice, Kvalitetno građena, u odličnom stanju sa centralnim grejanjem na gas. Sastoji se od prizemlja i visokog prizemlja, a i ma i dva podruma. U prizemlju je predsoblje, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 222,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.indomio.rs

Površina: 1,73 Ha Lokacija: Ulica Brajana Župana, samo 2 km od centra Užica Objekti: kuća spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje, površine u osnovi 74 m2, stara prizemna kuća, štala, sušara za meso Kuća: Zidana 1984. godine ciglom, krov nov, izolovan, podaščan Dodatno: Novi oluci,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 555.005 €, 270,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Extra Lux Smart House kuća (Pametna kuća) sa daljinskim upravljanjemispod planine Čigota na ZlatiboruSagrađena u periodu 2009-2012.godine. sa građevinskom dozvolom i upotrebnom dozvolom UKNJIŽENA BEZ TERETAPrizemlje i potkrovlje ukupne uknjižene površine 270m2 Površina placa je 28....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 273,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo dva objekta u selu Uzići, u neposrednoj blizini magistralnog puta Požega -Užice. Stambeni objekat je kuća, spratnosti suteren+prizemlje+potkrovlje, a poslovni objekat je hala(dimenzija 8mx 8.5m) sa pomoćnim prostorijama(magacini i dr). Sve je smešteno na placu površine 923....

 
 
 
  Apartman, UŽICE, 434.000 €, 280,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČAN KOMPLEKS OD OSAM APARTMANA U SRCU DRINSKOG KRAJA 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor Ugostiteljski objekat....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 434.000 €, 280,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

FANTASTIČAN KOMPLEKS OD OSAM APARTMANA U SRCU DRINSKOG KRAJA EKSKLUZIVA NA TARIProdajemo u srcu prelepe planine Tare Kompleks od Četiri Kuće sa 8 Apartmana po 35 m2 na TIP-TOP LOKACIJIKompleks se nalazi u centru Kaluđerskih bara na Najlepšoj Lokaciji,kvalitetno je građeno....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 280.000 €, 300,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću i plac 4a.Kontakt telefon065/9934003 Terasa, Parking, garaža.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-54 (od ukupno 55)

<< <1 2> >>