• GoHome Professional
useljiv do 60000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 60000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 60000 eura što veći

  • Za upit "useljiv do 60000 eura što veći" pronađeno 1 069 nekretnina - prosečna cena 1.063 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 750 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u strogom centru grada, na prvom spratu stambene zgrade. Poseduje dve spavaće sobe, dve terase, prostrani dnevni boravak sa dnevnom sobom i trpezarijom, dok je kuhinja blago izdvojena, hodnik, kupatilo. Dobro je očuvan i ne zahteva prevelika ulaganja....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.500 €, 2132,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2022.,

www.indomio.rs

Plac na lepom mestu, ima dva prilaza.Na placu postoji objekat od 49m2 koji nije useljiv , nelegalizovan i bez priključaka za struju i vodu.Postoji mogućnost i kupovine manje površine. .

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 62.000 €, 290,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Dobrici selu u opštini Alibunar, na oko 70 kilometara od beograda, prodaje se velika kuća od 290 m2 sa 16 ari placa. Kuća ima dva dela stariji koji je salonskog tipa sa velikim sobama,visokim plafonima i širokim zidovima, u tom delu ima 3 velike sobe,predsoblje,kupatilo,hodnik i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv do 60000 eura što veći'
63.000 €
55.000 €
59.000 €
  Farma, ZRENJANIN, 35.000 €, 181,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Salaš u Mužlji, u mužljanskim ritovima.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i trema.Na parceli je i jedan pomoćni objekat površine 22m2.Parcela ima oblik trapeza , dimenzija oko 57m širine i oko 80m dužine.Salaš je pogodan za ljubitelje domaćih životinja....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 59.000 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji u Vinarcu, prigradskom naselju, 4km od Leskovca. Kuća je korisne površine oko 180m2 i nalazi se na placu od 12,70 ari. Prizemni i spratni deo kuće su iste strukture i sastoje se iz predhodnika, hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 130,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se nalazi na velikom placu površine 23 ari. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 250 m2; Sastoji se od 2 sprata. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 35.000 €, 122,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

Kuća je pre dve godine renovirana u celosti. Uknjižena površina kuće je 122 m2 PR+SP, u donjem delu je i veći ograđen prostor sa nadstrešnicom koji može u letnjim mesecima da se koristi kao letnja kuhinja od oko 20 m2 u bruto površini ukupan prostor iznosi oko 140 m2 . Uknjižena kvadratura....

 
 
 
  Kuća, BAČ, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Bođani., 15km udaljeno od Bača. Prodaje se spratna kuća prizemlje sa spratom. U prizemlju je otvoren prostor sa garažom. Na spratu, koji je useljiv nalazi se hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Grejanje na TA peć. Čitav plac je 20ar, na kome je smeštena konstrukcija....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, Centar, 64.200 €, 107,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Centru grada. Nalazi se na svega 100 metara od Gradske kuće, a 50 metara od Pozorišta i nove fontane. Lokal je prizeman, ukupne površine 60 m2 i ima veliki izlog, grejanje je podno, podovi su obloženi kvalitetnom keramikom. Useljiv odmah. Braće Radić,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 63.600 €, 106,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u samom centru grada. Sastoji se iz dve etaže, na prvoj se nalaze ulazni hodnik, dve izdvojene prostorije, terasa i kupatilo. Na drugoj etaži su takođe dve izdvojene prostorije sa terasom koja je na krovu i kupatilo. Ukupna poršina ovog poslovnog prostora....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 63.000 €, 105,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Preko puta Poljoprivredne škole, u mirnoj ulici, useljiv, namešten stan, čeka možda baš Vas. Podovi hrastov i bukov parket. Opremljen. Dobro izolovan. Tri spavaće sobe, velika dnevna soba. Trostrano orijentisan. Inverter klima i nov kotao na struju tek ugrađen. Sigurnosna ulazna vrata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9110516.Četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na 1.spratu u Mitrovačkoj ulici. Stan je polunamešten. Useljiv je odmah. Depozit obavezan u visini 1.mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 95 m2 NOVA DETELINARA ul.Rumenačka, četvorosoban prazan stan, 1 sprat od 8, lift, cg, terasa, klima, useljiv, pogpdan z astanovanje i poslovni prostor CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5009, 064-829-5005, 021-6337-037, SAJAM ul.Rumenačka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 60.450 €, 93,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

93m2 CENTAR, Dunavska ulica, pogodan za kancelarije +++ Agencijska oznaka stana 9101871 salonski tip stana sa visokim plafonima pogodan za kancelariju ili ordinaciju, izdaje se prazan,nenamešten sa garažom u dvorištu. Stan ima dva ulaza, dve veće sobe(20m2 i 15m2) do ulice, salon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.800 €, 93,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten četvorosoban stan (93 m2) u suterenu stambene zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan na Podbari Izdaje se svetao i komforan troiposoban stan u popularnoj gradskoj četvrti Podbara. Stan je odmah useljiv, idealan za porodicu ili više osoba. Osnovne karakteristike: Površina stana: 93m2 Broj soba: 3 spavaće sobe + dnevni boravak Klimatizacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 46.500 €, 93,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111025.Izdaje se prazan ulični lokal od 93 m2 u prizemlju, na glavnom putu na Klisi. Sastoji se od dve odvojene prostorije (68 m2 + 25 m2) i jednog toaleta. Ispred lokala dostupno je jedno parking mesto. Svi mesečni računi uračunati su u cenu zakupnine. Lokal je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.100 €, 93,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u Temerinskoj ulici, na deset minuta hoda od pešačke zone grada, četvorosoban, komforan stan, u novogradnji. Ima dnevnu sobu i još tri spavaće sobe (jedna je sa bračnim krevetom). Ima terasu, klimu, veš i sudo mašinu; lift, gradsko grejanje. Useljiv odmah. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 61.640 €, 92,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ušuškan, komforan, petosoban stan na najlepšoj lokaciji u gradu. Nalazi se u blizini centra, Beogradskog keja, Petrovaradinske tvrđave, studentskog grada, okružen kafićima, prodavnicama, školama, igralištima za decu. Ulično je orijentisan, sa prostranom terasom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 63.700 €, 91,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Izdavanje salonskog stana u svrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor čine ukupno 3 kancelarije - jedna velika i dve manje kancelarije i velika, zatvorena terasa koja takođe može predstavljati kancelariju. Opremljena kuhinja i kupatilo. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, BANJA, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 90 m2 JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA, kod POKRAJINSKE BOLNICE, visoko prizemlje, KLIMA, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA 90 m2 - 600 Evra USELJIV IZ 4190....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 63.000 €, 90,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican duplex stan u svrhe poslovnog prostora. Stan je kompletno opremljen kancelarijskim nameštajem. Stan poseduje opremljenu kuhinju, klimu u svakoj prostoriji, terasu kao i dva parking mesta. Stan je odmah useljiv. Kontakt tel. 0646586099 Sprat, Namešten, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - Trg Republike. Odličan, renoviran, nenamešten poslovni prostor na Ribljoj pijaci. Ovaj poslovni prostor nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Čine ga ukupno tri kancelarije, odvojena, kompletno opremljena kuhinja, veliko kupatilo i terasa. Dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLET NAMESTEN STAN,ODMAH USELJIV. STAN IMA 3 SPAVACE SOBE. IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DVA DEPOZITA U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 55.250 €, 85,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108300Kompletno namešten troiposoban stan površine 70m2+15m2 terase, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane na samom početku Telepa, u neposrednoj blizini Limana 4. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo u grejnoj sezoni. Stan je useljiv od 05.09.2025.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 46.750 €, 85,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106794. Izdaje se namešten stan na najatraktivnijoj lokaciji u Centru. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Stan ima visoki plafon i sastoji se od 3 sobe, odvojene trpezarije i kuhinje, kupatila, ostave i 2 terase. Blizina centra grada, fakulteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9101286. Izdaje se komforan, kompletno namešten trosoban stan (85m2) na 4. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, trpezarije, nove kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Nameštaj u stanu je lepo očuvan.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 58.800 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Lep, komforan, namešten po strukturi dvoiposoban dupleks stan na IV spratu uredne zgrade sa liftom. Neposredna blizina strogog centra grada, niza obrazovnih ustanova, Žeželjevog mosta, Dunavskog parka, Riblje pijace i šetališta keja Ovaj veoma....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 50.400 €, 84,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Oldičan poslovni prostor nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj poslovni prostor čine dve velike kancelarije (svaka ima svoj ulaz), čajna kuhinja i kupatilo. U poslovnoj zgradi na IV spratu. Klimatizovan. Optika. Ulično orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno namešten, komforan trosoban stan u neposrednoj blizini Mašinske škole, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta, glavne autobuske i železničke stanice i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Blizina Novosadskog sajma, Mašinske škole, osnovne škole Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 40.000 €, 83,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na šestom spratu u zgradi sa liftom.Komforan stan sa open space kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Dvostrano orijentisan i veoma svetao. U stanu su korišćeni materijali visokog kvaliteta. Useljiv odmah. Nalazi se u naselju Gaj u Barajevu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.300 €, 82,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jako lep komforan i svetao porodičan stan na dva nivoa. U prizemlju se nalazi veoma prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatilom i terasom. Gornju etažu čine dve odvojene spavaće sobe i kupatilo. Useljiv odmah. Kontakt 0693831006 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 49.200 €, 82,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru izdaje se prostor pogodan za ordinaciju (ginekološku, ORL,dermatološku, oftalmološku, internističku, UZ kabinet), salon za kozmetiku, masažu, pedikir, manikir. Može i za kancelarijski posao. Useljiv odmah Kontakt 069/383-1010 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 696)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>