• GoHome Professional
useljiv barem 60 m2 dvorište što jeftiniji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv barem 60 m2 dvorište što jeftiniji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv barem 60 m2 dvorište što jeftiniji pala cena do 290000 eura

  • Za upit "useljiv barem 60 m2 dvorište što jeftiniji pala cena do 290000 eura" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.640 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 118.000 € na 109.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 109.000 €, 162,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 118.000 €
19.04.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana spratna kuća ukupne površine 162 m2 (108m2 stambeni deo i 54 m2 garaža ispod cele kuće) na parceli od 3.37 ari u naselju Dolja. Prizemlje se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Sprat čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 162.000 €
05.04.2026 - 170.000 €
10.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju. Stan u kući – prodaju se dve odvojene stambene jedinice sa zajedničkim dvorištem, idealno za porodično stanovanje i dodatni prihod. Prva....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv barem 60 m2 dvorište što jeftiniji pala cena do 290000 eura'
260.000 €
260.000 €
232.000 €
 
-2%

Promena cene sa 234.000 € na 230.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 240.000 €
24.09.2025 - 237.000 €
14.01.2026 - 234.000 €
24.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju odličan trosoban stan površine 61m2 na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što garantuje mir i privatnost. Stan zauzima čitav prvi sprat i nudi funkcionalan raspored idealan za porodični život. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 311.000 €, 78,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan 3.0 stan,kompletno renoviran Prodaje se funkcionalan,veoma svetao,trosoban porodični stan na izuzetnoj lokaciji,u ulici Triše Kaclerovića (potez između Vojvode Stepe i Autokomande).Posebnu prednost čini odvojen spavaći blok,što pruža mir i privatnost svim članovima porodice.Struktura:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>