• GoHome Professional
useljiv 40 m2 opremljen što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv 40 m2 opremljen što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv 40 m2 opremljen što manji

  • Za upit "useljiv 40 m2 opremljen što manji" pronađeno 192 nekretnina - prosečna cena 2.525 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Novom Naselju površine 37m2, smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Veoma je funkcionalnog rasporeda, sa maksimalno iskorišćenim prostorom, što ga čini idealnim kako za život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 189.000 €, 37,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Top lokacija u gradu, odlično povezana saobraćajnicama i u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Stan je odmah useljiv, sa kompletnim pratećim nameštajem, belom tehnikom i ugradnim elementima. Kontakt: 062205251....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 37,00 m2 cca 6220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvalitetno renoviran moderan dvosoban stan predstavlja savršen spoj urbanog života i udobnosti. Nalazi se u jednoj od najlepših ulica Beograda, na potezu sa pregršt kafića, restorana i taverni, u ulici Strahinjića Bana, stan za svaku preporuku. Okrenut je suprotno od ulice i izolovan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv 40 m2 opremljen što manji'
164.800 €
82.500 €
22.200 €
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Alekse Popovića, 4/6, eg, uknjižen-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, U ponudi je apartman u blizini Instituta Čigota i hotela Tornik, 600m2 od centra Zlatibora. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, lođe sa prelepim pogledom. Stolarija alu, grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 126.690 €, 37,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan površine 37 m², smešten u mirnoj i traženoj ulici, nadomak samog centra grada. Stan se nalazi u zgradi sa centralnim grejanjem i uknjižen je, što omogućava brzu i sigurnu kupoprodaju. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, sa pažljivo odabranim....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.000 €, 37,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno uređen stan – Gundulićeva ulica, 37 m² Prodaje se kompletno namešten, funkcionalan stan površine 37 m², smešten u Gundulićevoj ulici. Stan se odlikuje modernim enterijerom, pažljivo osmišljenim rasporedom prostorija i spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Novo naselje (Park Novi) | Kompletno namešten | Garažno mesto | 37m² 📍 Na atraktivnoj lokaciji u okviru modernog stambenog kompleksa Park Novi na Novom naselju, u ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 37m². Stan se nalazi na 6.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 24.050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122620, II/V, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se renoviran i kompletno opremljen, odmah useljiv jednosoban stan na II spratu. Svetao i sunčan sa terasom, nameštaj, TV, frižider,novo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.heroldo.com

Izdaje se jednosoban stan u odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Aqua Park Jagodina – idealan za one koji žele da budu nadomak centra i svih važnih sadržaja. Stan je potpuno opremljen i spreman za useljenje, funkcionalno organizovan i pruža sve što je potrebno za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv dvosoban stan na Novom Naselju. Kompletno opremljen. Poseduje odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. U okviru stana je terasa i kupatilo. Opremljen sa uređajima i nameštajem. Parking se ispred zgrade ne naplaćuje. Mali troškovi režije mesečno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122581, V/VII, klima, lift, terasa. Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan na Novom Naselju. Stan ima dnevnu sobu sa kuhinjom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo, predsoblje i terasu. Zgrada ima lift. Oko zgrade je slobodan parking. U prizemlju zgrade nalazi se biciklana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opremljen stan blizu Sajma Odmah useljiv 1 sprat, terasa Klima, TV, Ves Masina Kontakt na tel 0621565702 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111011.Izdaje se kompletno namešten i opremljen jednoiposoban stan (37 m2) na 2. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesčne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Novoj Detelinari, u ulici Janka Čmelika, izdaje se kompletno namešten stan površine 37 m². Nalazi se na 3. spratu održavane zgrade sa liftom i odmah je useljiv . Raspored prostorija: Dnevni boravak sa izlazom na terasu Odvojena kuhinja sa trpezarijom Hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, kompletno opremljen stan,mirna ulica Slobodana Bajića,idealno za život.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, kuhinja, soba, kupatilo, terasa,idealno za ljude koji rade od kuće,za studente,u zgradi nema lift, mogućnost parkinga u dvorištu,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Grbavici. Izdaje se namešten i opremljen uređajima i belom tehnikom. Useljiv je, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara, centra, fakulteta... Za sve dodatne informacije pozovite naše agente i zakažite gledanje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, kompletno opremljen, jednoiposoban stan, na šestom spratu u zgradi sa liftom. U ulici Koste Racina, na Novoj Detelinari. Useljiv odmah. Cena 450€ + 450€ depozit + posrednička naknada Za više informacija, možete nas kontaktirati na 069/16-789-79 ili 063/343-200,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Nova Detelinara, 37m², III sprat 🏡 U ponudi je funkcionalan i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 37m², koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. Stan je useljiv od 01. septembra i predstavlja idealan izbor za jednu osobu ili par koji....

 
 
 
  Stan, SURČIN, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, potpuno nov stan. Stan je kompletno opremljen svim potrebnim uredjajima,masina za sudove,ves masina,frizider,aspirator,tvzgrada obezbedjena video nadzorom,muzika u liftu,blizu market,restoran i autobuska stanica. Useljiv od 01.10., na duže. Kućni ljubimci....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na Grbavici,ulica Puškinova, stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje. Sastoji se od hodnika,spavaće sobe ( gde staje krevet na razvlačenje,plakari ) Dnevni boravak sa kuhinjom ( tu isto ima krevet na razvlačenje ) sa izlazom na terasu i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9103061.Izdaje se polunamešten jednoiposoban stan (37m2) koji se nalazi u novijoj zgradi bez lifta na drugom spratu zgrade na Novoj Detelinari, u blizini Sajma. Pogodan je kako za stambeni, tako i za poslovni prostor. Useljiv je odmah. Stan poseduje opremljenu kuhinju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Grbavica, Novi Sad 🏡 U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 37m² , koji se nalazi na 4. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji u Grbavici . Stan je odmah useljiv i idealan za jednu osobu ili par koji žele da uživaju u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se potpuno opremljen stan u samom centru Novog Sada, u Železničkoj ulici. Stan se nalazi na 4. spratu kvalitetne zgrade sa liftom. U potpunosti namešten i opremljen svim potrebnim uređajima i nameštajem. Dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Sajam, 4. sprat ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta , u atraktivnom delu Sajma. Stan je odmah useljiv i idealan je za one koji žele praktičan i funkcionalan prostor u mirnom okruženju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja luksuzno opremljenog stana sa pogledom na Dunav – Severni bulevar, Zvezdara Na prodaju izuzetan, moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari – Ledinačka ulica, u neposrednoj blizini Severnog bulevara. Stan se nalazi na 6. spratu kvalitetne novogradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.000 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1045645…NOVI SAD. CENTAR. JEDNOIPOSOBAN 38 m2. U strogom centru grada, kompletno opremljen i sa ukusom namešten stan. Na 2 minuta od pešačke zone. Ima dnevnu sobu sa kuhinjom, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Uknjižen na 38 a u stvarnosti ima 40 m2 i odmah useljiv. Za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 82.400 €, 38,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Ovaj jednoiposoban stan se prodaje komplet namešten, bez ulaganja, i takav prestavlja idealnu priliku da uložite vaš novac! Idealnog rasporeda u svojoj kvadraturi, i moderno opremljen, ostavlja fantastičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 163.000 €, 38,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan, moderno opremljen stan na jednoj od najlepših lokacija na Zvezdari – Severni bulevar, Ledinačka ulica. Stan se nalazi na 6. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom i veoma urednim, reprezentativnim ulazom. Lokacija: Miran kraj, odmah uz Severni bulevar, odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.500 €, 38,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen 25 minuta hoda do centra grada. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Na prodaju je useljiv, kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.500 €, 38,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini centra grada i svihvažnh sadržaja prodajemo jednoiposoban stan koji pruža izuzetne ulosve za život. Prodaje se kompletno namešten, opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom što omogućava budućem vlasniku momentalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 38,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Ovaj jednoiposoban stan se prodaje komplet namešten, bez ulaganja, i takav prestavlja idealnu priliku da uložite vaš novac. Idealnog rasporeda u svojoj kvadraturi, i moderno opremljen, ostavlja fantastičan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno opremljen stan u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara. Nalazi se na drugom spratu i ima površinu od 38 kvadratnih metara. Stan je funkcionalno organizovan i poseduje odvojenu spavaću sobu, što ga čini idealnim kako za život i odmor, tako i za izdavanje.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 63.000 € na 65.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 67.600 €
18.01.2026 - 63.500 €
30.01.2026 - 61.000 €
03.04.2026 - 63.000 €
10.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo 1,5 stan od vlasnika. Udaljen 3 km od jezera u mirnom okruženju. Stan je delimično opremljen i odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, počev od vrata, sanitarija do roletni na daljinsko upravljanje. Stan se vodi kao vpr, ali je visina prvog sprata. Bazen i spa se uskoro....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 162.000 €, 38,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan mali stan u luksuznoj novoj zgradi staroj par godina. Stan je jednoiposoban, 38m2, ima malu terasu, nalazi se na šestom spratu. U zgradi su dva lifta najkvalitetnije marke Schindler. Zgrada je luksuzno zidana sa najkvalitetnijim materijalima. Prodaje se kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 159.950 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao i funkcionalan jednoiposoban stan, u naselju ,, Zemunske kapije". Savršeno pozicioniran za udoban gradski život. Stan je uknjižen, nalazi se u novoj zgradi visokog kvaliteta i odmah je useljiv. Opremljen je PVC stolarijom, sigurnosnim vratima, parketom od punog drveta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 38,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar , jednoiposoban, namešten , useljiv +++Agencijska oznaka 1064027. Prodaje se jednoiposoban stan od 38m2 na atraktivnoj lokaciji . Objekat se nalazi u blizini Futoške pijace , centar i nedaleko od fakulteta . Kompletno je opremljen i tako se prodaje . Zgrad kvalitetno zidana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, a opet nadomak svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. U stanu je moguć odabir nameeštaja po želji u dnevnoj sobi. Stan je opremljen modernom tehnologijom. Odmah useljiv. PROSTORIJE: kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen jednoiposoban stan, nedaleko od Železničke stanice, useljiv od 15.09., potreban depozit. Kontakt: 0693831004 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u blizini železničke stanice, Sajma, Nove Detelinare. Useljiv odmah. Potpuno opremljen, parking u dvorištu zgrade. Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana 063 7445 379 Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Grbavica 🏡 U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 38m² , smešten na 1. spratu uredne i održavane zgrade u mirnoj ulici u naselju Grbavica . Lokacija je izuzetno pogodna za svakodnevni život – u blizini se nalaze prodavnice, škole,....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?