• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 što manji zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 što manji zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 što manji zadnjih 7 dana 50 m2

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 što manji zadnjih 7 dana 50 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.656 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 139.000 € na 120.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 145.000 €
08.04.2026 - 139.000 €
10.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Šilerova, 2.0 stan u polusuturenu zgrade od 3 sprata, novije gradnje, 46m2, EG (struja). Stan je svetao, u stanu ostaje sve sto se vidi na fotografijama (ugradna rerna, mašina za sudove, frižider, mašine za pranje i sušenje veša) kao i ostali nameštaj u stanu. Stanu pripada....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1. 0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 što manji zadnjih 7 dana 50 m2'
175.000 €
175.000 €
110.000 €
 
-14%

Promena cene sa 175.000 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo 48 m2 NOVO NASELJE – KAFIĆ sa dve bašte za koje poseduje dozvolu za rad ( jedna bašta ispred lokala a druga iza), Lokal je kompletno opremljen za rad kafića. Lokal je u radu, veliki izlog. Lokal je opremljen kuhinjom, klima uređajem, svim potrebnim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 152.000 €
13.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovića ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvorištu zgrade ima parking za stanare zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 144.000 € na 138.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 138.000 €, 49,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 158.000 €
17.12.2025 - 149.000 €
25.02.2026 - 144.000 €
08.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban stan (idealno adaptiran iz dvosobnog). U sve prostorije se ulazi iz hodnika. U stanu ostaje ugradna kuhinja. Uknjižen na 49m2, mereno 51m2 + 2 lođe ukupne površine 10m2. Pripada mu i podrum od 15m2. Za svaku preporuku! Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 155.000 € na 151.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 151.400 €, 49,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 155.000 €
13.05.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodaja svetlog dvosobnog stana – Nova Detelinara, Novi Sad (49 m²) Na prodaju svetao i prostran dvosoban stan površine 49 m², koji je nedavno renoviran i spreman za useljenje. Stan odlikuje veoma funkcionalan raspored – poseduje dve odvojene sobe i kuhinju, što ga čini praktičnim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 49,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba sa kuhinjom i terasom, iz hodnika odvojene dve spavaće sobe i kupatilo. U stanu ostaje kuhinja i plakari u sobama. Nalazi se na odličnoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno opremljen apartman na Zlatiboru, u mirnom i prestižnom naselju Zova, tačno ispod trim staze, u samom pojasu četinara. Lokacija je izdvojena od gradske gužve, sa čistijim vazduhom i prirodnim ambijentom, idealna za odmor i miran boravak, a istovremeno na odličnoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 78.000 € na 75.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 75.000 €, 52,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 78.000 €
13.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru grada ( preko Lepenice ), površine 52 kvm, sa centralnim gradskim grejanjem. Sastojis se od dve prostorije, kuhinje i mokrog čvora (mogućnost postavljanja tuš kabine). Sa sopstvenim ulazom iza zgrade. Uknjižen ( upotrebna dozvola ). U papirima poslovni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 173.000 € na 162.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 162.000 €, 54,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
08.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV. Objekat je uvučen od glavnih ulica, u zelenilu gde je izuzetno mirno za stanovanje. Stan je na četvrtom spratu pa ima lepo osvetljen u svim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 132.000 € na 129.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.500 €, 54,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 132.000 €
08.05.2026 - 129.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101756 - Cena 129000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan , dupleks na Novoj Detelinari. Stan se dole sastoji iz lepog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, hodnika i terase. Gore je spavaća soba nepravilnog oblika i kupatilo. Grejanje je centralno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>