• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 što manji Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 što manji Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 što manji Zadnjih 7 dana podrum

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 što manji zadnjih 7 dana podrum" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.482 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 62.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 62.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odličnoj lokaciji na Detelinari. Stan je maksimalno funkcionalno iskorišćen, svetao i prijatan za boravak, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kompletno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i železnicke stanice.Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bračni krevet i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU UKNJIŽEN NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA KARABURMI ! Kontakt: +381668091211 Cena: 114.400 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat 1/4 Površina: 45 m2 Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje i trpezarije; - komotne zastakljene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 što manji zadnjih 7 dana podrum'
114.500 €
175.000 €
80.000 €
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1. 0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 144.000 € na 138.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 138.000 €, 49,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 158.000 €
17.12.2025 - 149.000 €
25.02.2026 - 144.000 €
08.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban stan (idealno adaptiran iz dvosobnog). U sve prostorije se ulazi iz hodnika. U stanu ostaje ugradna kuhinja. Uknjižen na 49m2, mereno 51m2 + 2 lođe ukupne površine 10m2. Pripada mu i podrum od 15m2. Za svaku preporuku! Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m² u ulici Pariske komune. Stan je na petom spratu sa liftom i nije poslednji sprat. Postavljena PVC stolarija, zamenjene sve vodovodne, kanalizacione....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 233.000 €
11.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.900 € na 224.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 45, 224.000 €, 70,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 229.900 €
08.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon, kablovska tv i internet, podrum. Suncan, svetao, dvostrano orijentisan, odlicno pozicioniran. U izvornom stanju. Gledanje stana zakazuje se na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 23, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 246.000 €
13.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon, 3 lifta, interfon, ktv, internet, 2 klime, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2, podrum, postoji mogucnost iznajmljivanja parking....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 220.000 €
10.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Topla preporuka - komforan dvoiposoban stan, korisne površine 71 m2 + lepa prostrana lođa 10 m2 na prvom spratu zgrade od 6 spratova sa liftom + pripadajuci podrum. Funkcionalne je strukture: ulazni hodnik, kuhinja, trpezarija, prostrana dnevna soba i odvojen spavaći blok sa predsobljem,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 183.300 € na 175.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 175.500 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 183.300 €
13.05.2026 - 175.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Imamo priliku da Vam ponudimo veoma dobar trosoban, uknjizen stan sa odlicnom strukturom i CG u kvalitetnim zgradama od crvene fasadne cigle. Poznata i trazena lokacija, jedna stanica od okretnice autobusa 27E, 79, 25P, E6, u neposrednoj blizini novootvorenog vrtica "Zvoncica", osnovne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 218.000 € na 214.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 80,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 220.000 €
17.04.2026 - 218.000 €
13.05.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno dobar, uknjižen, porodičan stan. Nalazi se u Zagorskoj ulici, na III spratu u sređenoj zgradi sa liftom. Grejne i uknjižene 71m2 plus lođa, ukupno oko 80 m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa pristupom prostranoj terasi za uživanje, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 280.000 €, 91,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonac, CG, klime, terasa, lođa, internet, lift Interfon, parking Odličan, trosoban svetao niži salonac, trostrane orijentacije u zgradi starije gradnje sa malim brojem stanova, na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je u izvornom, održavanom stanju i sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 114,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 390.000 €
13.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Brsjacka, 3.0, 114 m2, 2 terase, VPR od I sprata, TA, bez lifta, ktv, internet, odmah useljiv, delimicno renoviran, uknjizen na 72 m2, podrum u suterenu koji funkcionise kao stan od 42 m2, dvoriste od 2.5 ari, garaza sa pomocnom prostorijom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 300.000 € na 295.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 295.000 €, 136,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 300.000 €
08.05.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan duplex, na dobroj lokaciji, u blizini okretnice autobuskih linija 16, 23, 25, kao i svih ključnih sadržaja (TC Karaburma, osnovna škola, vrtić, dom zdravlja, banke, Ada huja, TC Big). Stan je u odličnom stanju, izuzetno komforan i bez prolaznih prostorija. Orijentisan je ka....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 24)

<< <1> >>