Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "uknjižen do 190000 eura pogodan 1200 m2 pala cena" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 160 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 192.300 € na 180.959 €
dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 192.300 €
20.03.2026 - 180.959 €
17.03.2026.,
www.svenekretnine.com
Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 1131m2, gradjevinsko je zemljište i dozvoljena je gradnja poslovnog ili stambeno poslovog objekta . Zbog svoje lokacije, pogodan je za poslovne objekte....