• GoHome Professional
svenekretnine ekskluzivan parking barem 100 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine ekskluzivan parking barem 100 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine ekskluzivan parking barem 100 m2 što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine ekskluzivan parking barem 100 m2 što jeftiniji" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 1.923 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

RENOVIRAN DUPLEKS NA VRAČARU – FUTURISTIČKI ENTERIJER, DVORIŠNI MIR, PARKING, LUKSUZ NA SVAKOM KORAKU Izdaje se ekskluzivan dupleks stan u jednoj od najlepših ulica na Vračaru – Sinđelićeva ulica, ušuškan u mirnom dvorišnom okruženju, a na par minuta od svih najatraktivnijih gradskih....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 215,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, dvorište 1a Ekskluzivna kuća na Dedinju, novije gradnje, u blizini Belog dvora. Kuća je visokog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 3.450 €, 305,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Telep - Liman V. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan kancelarijski prostor u zgradi modernog i sofisticiranog dizajna, visokog kvaliteta gradnje i opreme. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji za poslovanje na lepoj i mirnoj lokaciji. Ukupno 305m2 unutrašnjeg prostora na dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine ekskluzivan parking barem 100 m2 što jeftiniji'
6.900 €
22.800 €
39.446 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 4.375 €, 350,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan poslovni prostor vrhunskog kvaliteta, sofisticiranog izgleda i modernog dizajna. Nalazi se na najtraženijoj lokacija za poslovanje u kompleksu Park city u neposrednoj blizini NIS-a, Limanskog parka, TC Promenada....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 5.000 €, 680,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Novo Naselje. Predstavljamo ekskluzivan poslovni prostor na odličnoj lokaciji za poslovanje. U neposrednoj blizini kako poslovnih tako i stambenih objekata. Odlična povezanost sa gradom i izlazima iz grada. Ovaj poslovni prostor čini više kancelarija na prvom spratu poslovne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 5.937 €, 475,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 7.600 €, 608,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 15.400 €, 1232,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 29.887 €, 2391,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuca, uknjizena....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 263.060 €, 137,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3091027 - CENA SA PDV-om** Ekskluzivna ** PAMETNA KUĆA** koja predstavlja spoj elegancije i funkcionalnosti vrhunskog kvaliteta i zadovoljstva. Savršen dom u rajskom okruženju. Kuća je vrhunskog dizajna, prilagođena savremenim potrebama i životnom stilu. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 264.180 €, 92,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, kvaliteta i moderne opreme, idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 271.860 €, 98,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 98,50m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva toaleta, kupatilo i dve terase. Svaka stambena jedinica....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 275.000 €, 149,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzan stan površine 149m² u Vrnjačkoj Banji, na odličnoj lokaciji u blizini Aqua parka "Raj". Stan se nalazi u novogradnji završene 2025. godine i odlikuje se savremenim dizajnom, visokokvalitetnom gradnjom i prostranim rasporedom. Ovaj ekskluzivan prostor nudi udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERA Na prodaju luksuzan porodican stan povrsine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smesten na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 381.100 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1099468 - Sa PDV-om petosoban stan u izgradnji na Telepu. Ekskluzivan stan na drugom spratu pruza savršenu kombinaciju luksuza i komfora,uz dodatnih 170 m2 terase za uživanje na otvorenom.Stan sadrži master spavaću sobu sa kupatilom, tri dečije spavaće sobe . Prostrani....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 425.000 €, 2252,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Surcin, Radiofar, Patrijarha Pavla, plac od 22.52 ara, uradjena konverzija, sa 3.0 renoviranom i uknjizenom kucom od 71 m2, bez terase, PR + PTK, inverter klime, bazen, parking, starogradnja. Ekskluzivna prodaja gradjevinskog zemljista u naselju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 4.0, 110 m2 sa 2 terase, V od IX spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Ekskluzivan prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 710.000 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 7.0, 229m2 (lođa 9m2), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža U samom srcu Donjeg Dorćola, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, nalazi se izuzetan stan površine 229m2, smešten u luksuznoj novogradnji koja objedinjuje savremeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 750.000 €, 234,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjizen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan sestosoban dupleks stan ukupne povrsine 236 m² (194 m² stambenog prostora + 42 m² garaza uvezana direktno sa stanom), na prestiznoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, Futoske....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 750.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130546, 18a, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Luksuzna vila sa spa zonom i bazenom – 380 m², plac 18 ari Na prodaju ekskluzivna, uknjizena vila povrsine 380 m², smestena na uredjenom placu od 18 ari sa preko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 765.000 €, 224,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6.0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg Dorćola, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, nalazi se izuzetan stan površine 224m2, smešten u luksuznoj novogradnji koja objedinjuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 818.850 €, 194,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića Gornju etažu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan na Dedinju , u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora. Nalazi se u manjoj, novoj zgradi sa svega nekoliko stanova, pruza osecaj zivota u kuci, sa svim pogodnostima koje donosi moderan stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini Belog dvora. Ova ekskluzivna adresa spaja mir i sigurnost, prirodno okruženje i privatnost sa neposrednom blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 950.000 €, 970,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 8089674. Prodaje se stambeno poslovni prostor u ulici Dobre Jovanović 15 u Veterniku. Pogodan za više tipova delatnosti: restoran, kancelarijski prostor, mini hotel- hostel, itd. Spratnosti Su+Pr+2. Poslovni prostor u prizemlju i spratu od 460 m2, dva stana površine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.080.000 €, 364,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica - Banovo brdo kuća, 364m2, četiri terase, PR+I+II, EG, klima, telefon, interfon, video-nadzor, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 2.75 ari Na prodaju ekskluzivna kuća u jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija na Banovom brdu. Smeštena u mirnoj ulici,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 30)

<< <1> >>