• GoHome Professional
svenekretnine ekskluzivan što veći luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine ekskluzivan što veći luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine ekskluzivan što veći luksuzan

  • Za upit "svenekretnine ekskluzivan što veći luksuzan" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.825 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, STARA PAZOVA, 750.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130546, 18a, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Luksuzna vila sa spa zonom i bazenom – 380 m², plac 18 ari Na prodaju ekskluzivna, uknjizena vila povrsine 380 m², smestena na uredjenom placu od 18 ari sa preko....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.080.000 €, 364,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica - Banovo brdo kuća, 364m2, četiri terase, PR+I+II, EG, klima, telefon, interfon, video-nadzor, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 2.75 ari Na prodaju ekskluzivna kuća u jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija na Banovom brdu. Smeštena u mirnoj ulici,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 750.000 €, 234,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjizen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan sestosoban dupleks stan ukupne povrsine 236 m² (194 m² stambenog prostora + 42 m² garaza uvezana direktno sa stanom), na prestiznoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, Futoske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine ekskluzivan što veći luksuzan'
3.000 €
950.000 €
275.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 690.000 €, 215,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA KUĆA NA DEDINJU, ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa (U BLIZINI BELOG DVORA) Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od 215m2, 3 nivoa, garaža za 2 automobila, 4 spavaće sobe, 4 kupatila sa podnim grejanjem, jacuzzi kada, 2 kuhinje, 2 dnevna boravka, radna soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.000 €, 135,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1098092 - CENA 360000+ 3% agencijska provizija. Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, Cena stana je sa krovnom terasom od 300m2 . U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 679.000 €, 131,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja.Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod hrama Sv. Save u srcu Vračara i svih zbivanja,između Čuburskog i Neimarskog parka, na svega nekoliko koraka do najlepših osnovnih škola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERA Na prodaju luksuzan porodican stan povrsine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smesten na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 2.000 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan za izdavanje na jednoj od najprestižnijih lokacija u srcu Vračara – savršen spoj luksuza, komfora i modernog načina života. Ovaj elegantan četvorosoban stan smešten je na četvrtom spratu nove, vrhunski građene zgrade sa liftom. Prostor odiše sofisticiranošću i pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 4.0, 110 m2 sa 2 terase, V od IX spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Ekskluzivan prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 529.000 €, 107,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnoj novoj zgradi – strogi centar! Agencijska oznaka stana 1102409, Novi Sad, Centar. CENA 529000 sa uračunatim PDV-om +agencijska provizija 3%.Na prodaju luksuzan stan u jednoj od najlepših i najkvalitetnijih novih zgrada u gradu, na izuzetnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.000 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se ekskluzivan, luksuzno opremljen stan površine 104 m² u novoj, reprezentativnoj zgradi na Vračaru, u jednom od najlepših delova Resavske ulice, između Kralja Milana i Krunske. Zgrada poseduje recepciju i obezbeđenje 24/7, kao i savremeni smart home sistem, pružajući maksimalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 200.850 €, 88,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad – u ponudi je ekskluzivan Duplex izgradnje 2020. godine, projektovan u California stilu, idealan za: Stan na dan, California Mini Hostel, rentiranje apartmana, poslovni koncept ili porodično stanovanje. Duplex ima 74 m² regularne visine + 14 m² pod kosinama, uz mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 448.000 €, 70,00 m2 cca 6400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prestiža, komfora i moderne tehnologije, idealna kako za život, tako i kao investicija za izdavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Hala Pionir - Dragoslava Srejovića 3.0, 67m2 (terasa 3m2), 8/10, CG sa kalorimetrima, tri inverter klime, dva lifta, garaža Palata Vizantija- panoramski pogled - garaža - novogradnja - neuseljavan U jednom od najekskluzivnijih rezidencijalnih kompleksa u centru Beograda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 70, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Panoramski penthaus-ambijent sa nestvarnim pogledom – Blok 70, Novi Beograd. Ekskluzivan stan u jednom od najzelenijih delova Novog Beograda. Prostor je uređen u modernom open-space konceptu sa centralnim kuhinjskim ostrvom, što ga čini savršenim za intimne večeri i elegantna okupljanja....