• GoHome Professional
svenekretnine dvorište bazen 100 m2 što manji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine dvorište bazen 100 m2 što manji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine dvorište bazen 100 m2 što manji do 180000 eura

  • Za upit "svenekretnine dvorište bazen 100 m2 što manji do 180000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KORAĆICA, 127.500 €, 92,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ranč na sunčanoj strani Kosmaja Prodaje se autentičan seoski ranč u mirnom delu Šumadije, na južnim padinama Kosmaja, u selu Koraćica, Petkajska ulica, samo 45 minuta vožnje od Beograda. Ranč obuzima kuću, poslovnu zgradu, pomoćni objekat, voćnjak sa 70 stabla šljive, vinograd njive....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K786 Na prodaju prelepo uređena i potpuno nameštena nekretnina sa bazenom na obroncima Kosmaj, u delu Zmajevac–Koraćica, svega 4 km od vrha planine i na oko sat vremena vožnje od Beograd. Idealna kombinacija privatne oaze u prirodi i ozbiljne investicione prilike za turističko....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 67.500 €, 91,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

122m2 , 11,45 ara placa, PR+PTK, grejanje na inverter klimu ili drva, internet, podrum, parking. Uknjižena. Uređena porodična kuća sa prelepim dvorištem za uživanje. Nalazi se u malom i mirnom mestu Uzdin na oko 60km od Beograda i na oko 40km od Pančeva. Sastoji se od 3 sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 189.000 €, 92,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kuća kao investicija. Celo leto je izdavana za 350e/dan. Kuća je rađena za sebe po najvišim standardima. Prodaje se kompletno nameštena i opremljena. Grejanje je podno na struju. Ograđen, plac od 32ara na kome se nalazi bazen, roštilj, plato od 200m2, garaža od 24m2. Struja,....

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 65.000 €, 95,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji, neposredno uz rukavac reke Tamiš, prodaje se porodična kuća površine 95 m, na placu od 10 ari. Nekretnina je potpuno funkcionalna, sa uvedenim gasom, strujom i gradskim vodovodom. Kuća je kompletno obložena izolacijom i demit fasadom, poseduje klima uređaj....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prelepa spratna vila odiše elegancijom i komforom, potpuno nova i moderno uređena, sa velikim bazenom okruženim cvećem i raskošnim zelenilom koje pruža osećaj privatnog raja. Prostrano dvorište nudi čak sedam parking mesta, dok unutrašnjost raspolaže sa tri udobne spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 120.100 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109515, I/I, 3a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, mogućnost proširenja, horizontala. U neposrednoj blizini Aqua parka i planine Bukulje, na samo 70km od Beograda....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 109,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca sa 2 stana od 70m2 i 30m2, ima podrum od 60m2,prvo dvoriste zajednicko, drugo od 460m2 gde se nalazi supa , vlasnik 1/1, ima vocnjak i mali bazen ukopan . U kuci su radijatori opcija na gas, struju i u podrumu je pec na cvrsto gorivo . Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 86.500 €, 109,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuće blizu centra Turije i blizu kanala DTD sa velikim placem od 2448 m2. Na parceli postoje dve kuće, od kojih je jedna do ulice potpuno renovirana i u kojoj se trenutno živi. Kuća ima tri sobe do ulice, trpezariju sa kuhinjom i ostavu, kao i veliko kupatilo. Kuća....