• GoHome Professional
svenekretnine do 3 eura/m2 2.sprat 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 3 eura/m2 2.sprat 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 3 eura/m2 2.sprat 100 m2

  • Za upit "svenekretnine do 3 eura/m2 2.sprat 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRNJAČA, 91.500 €, 100,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117785, II/II, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, deljiv, dvorisna zgrada. Prodaje se stan u kuci 2 sprat.Stan je u sivoj fazi,uradjena je struja komplet kupatilo,i u kuhinji plocice.Jako lepo rasporedjene prostorije.Komforan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 1.100 €, 100,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor od 100m2 u poslovnoj zgradi na 2 spratu na Autokomandi. U cenu zakupa su uracunati svi troskovi. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Autokomanda | Izdavanje · 100m² · 1.100€.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 100,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan u kući, u Donjoj Vrežini, nedaleko od Lidl-a i Dis-a, u mirnoj ulici. Stan je površine 100m2 i nalazi se na drugom spratu porodične kuće, u kojoj žive vlasnici. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 600 €, 99,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stambeno/poslovni prostor u strogom centru Kragujevca, u naselju Centar. Prostor je površine 99 m² i nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno tri sprata. Objekat je po strukturi 3.0 i pogodan je za različite namene, a posebno za IT firme i slične delatnosti. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 315.000 €, 98,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana1100712, cena nekretnine je 315.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 98 m2, četvorosoban, drugi sprat. Nekretnina trostrano orijentisana, visokih plafona I prostranih prostorija. Poseduje 4 sobe, kuhinju sa trpezarijom sa prirodnom ventilacijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 97,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97,35m2, 2/7, EG, lift, terasa. Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod Darvinove pošte. Stan u izgradnji, zgrada useljiva do kraja 2025. godine. Trosoban stan, nije orijentisan ka ulici, nalazi se na 2. spratu u zgradi od 7 spratova. Postoji....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 460.000 € na 485.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 485.000 €, 97,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 460.000 €
17.04.2026 - 485.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izvanredan, nov, neuseljavan stan u vrlo kvalitetnoj, luksuznoj zgradi useljenoj krajem 2023. godine, čije su karakteristike veoma kvalitetni materijali gradnje i završnih radova. Stan je izuzetno funkcionalan, odličnog rasporeda prostorija, a čine ga prostrani dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša 3.0, 103m2 (lođa 6m2), 2/3, CG, interfon Na obodu samog centra grada, neposredno uz Botaničku baštu, u malom izdvojenom naselju između Palilulske pijace i Cvijićeve ulice, u ponudi je za prodaju trosoban, otmen stan u predratnoj zgradi salonskog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na drugom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji kako za porodično stanovanje tako i za izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 2.sprat 100 m2 (35)
  • svenekretnine do 3 eura/m2 100 m2 (5)
  • svenekretnine do 3 eura/m2 2.sprat (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>