• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 uknjižen - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 uknjižen - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 uknjižen

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 uknjižen" pronađeno 807 nekretnina - prosečna cena 2.157 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, 20.750 €, 13,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130921, struja, uknjizen. Prodaje se garazno mesto 12.62m2 u stambenoj zgradi u Ljube Didica, Hadzipopovac - Palilula. Ulazak u garazu, na nivo -1 teretnim liftom. Pozivanje lifta i otvaranje vrata pomocu daljinca - ne izlazi se iz auta. U garazi ima ukupno 8 parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131168, struja, uknjizen, garazno mesto. Garazno mesto u novoj zgradi u ulici Jove Ilica , 2 nivo, 13kvm, ulaz iz ulice Jove Ilica. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 49.500 €, 13,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 13m2 i sastoji se od jedne prostorije i mokrog čvora . Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine sa većim brojem....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 20.500 €, 13,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118040, uknjizen. Dva garazna mesta (lift) povrsine 13,5m2 na etazi -1. Cena 20.500 EUR je za 1 garazno mesto. Cena za oba garazna mesta iznosi 41000 EUR. Zgrada je sagradjena 2025. godine i lift je potpuno nov. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121272, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128770, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 12,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130814, III/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 12m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 12,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal u trznom centru Milenijum na -1 nivou. Lokal je odmah useljiv, uknjizen 1/1. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Knez Mihajlova | Prodaja · 12m² · 42.000€.

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 23.000 €, 11,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se garažno mesto u blizini Doma zdravlja. Uknjižene površine 11m2. Nalazi se u podzemnoj garaži, u sklopu novije stambeno poslovne zgrade. Uknjižena, svojina jedan kroz jedan. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija slobodno nas kontaktirajte. Garaza, Niš - Dom zdravlja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-807 (od ukupno 807)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>