• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći eks - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći eks - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći ekskluzivan

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći ekskluzivan" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 1.308 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • parket
    • 1.sprat
    • dvorište
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 105.000 €, 85,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa. Smešten u neposrednoj blizini centra, na lokaciji koja spaja energiju centra i komfor modernog stanovanja. Na samo nekoliko koraka nalaze....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 89.000 €, 83,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine! ✨ Prodaje se izuzetan trosoban dupleks u najtraženijem delu Jagodine – idealan za porodičan život, ali i kao vrhunska investicija! Lokacija: Strogi centar grada Na samo nekoliko koraka od svih ključnih sadržaja: pošte,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se ekskluzivan, namešten stan površine 83m2 na sedmom spratu u zgradi sa liftom u centru grada. Stan je definisan prostranošću i prirodnom svetlošću zahvaljujući velikim staklenim portalima koji se protežu duž čitave dnevne sobe, pružajući panoramski pogled. Stan poseduje veliki....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura do 80 m2 što veći ekskluzivan'
1.500 €
900 €
90.990 €
  Kuća, SURČIN, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu uknjiženi. Plac ove kuće čine dve parcele od kojih jednu čini građevinsko zemljište, a drugu basta tj. poljoprivredno zemljište. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Hala Pionir - Dragoslava Srejovića 3.0, 67m2 (terasa 3m2), 8/10, CG sa kalorimetrima, tri inverter klime, dva lifta, garaža Palata Vizantija- panoramski pogled - garaža - novogradnja - neuseljavan U jednom od najekskluzivnijih rezidencijalnih kompleksa u centru Beograda,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 84.240 €, 62,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -predsoblje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 70, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Panoramski penthaus-ambijent sa nestvarnim pogledom – Blok 70, Novi Beograd. Ekskluzivan stan u jednom od najzelenijih delova Novog Beograda. Prostor je uređen u modernom open-space konceptu sa centralnim kuhinjskim ostrvom, što ga čini savršenim za intimne večeri i elegantna okupljanja....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.595 €, 59,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 68.850 €, 51,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan od 52m² u novoj zgradi na traženoj lokaciji u Krfskoj ulici. Stan nikada nije useljavan i namenjen je prvom zakupcu koji želi vrhunski kvalitet stanovanja bez kompromisa. Enterijer je pažljivo projektovan sa fokusom na estetiku, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.420 €, 49,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.400 €, 47,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na sedmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.280 €, 47,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 136.910 €, 47,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 95.000 €, 46,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovaj prelepi jednoiposoban apartman se nalazi na planini Zlatibor, u prestižnoj i novoj zgradi koja pruža sve što vam je potrebno za vrhunski životni stil. Lokacija je savršena za one koji žele da budu u blizini svih važnih sadržaja, ali i da uživaju u miru i privatnosti svog doma,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 96.600 €, 46,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 96600 + 4 % agencisjke provizije, Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti sprat ( ne i poslednji). Ekskluzivna prodaja stana za kompletnu adaptaciju u Gagarinovoj ulici. Stan je lepog rasporeda, prostranih prostorija.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.350 €, 41,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 34,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 42.660 €, 31,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 80421, I/, klima, lift. Izdaje se opremljena garsonjera na Bulevaru Evrope, u zgradi ”Dijagonala Residence” povrsine 28m2. Kompletno je opremljena namestajem i belom tehnikom (TV, frizider, ele. sporet, aspirator, ves masina, klima) Zgrada je pokrivena video nadzorom,....