• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 što veći

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 što veći" pronađeno 4 429 nekretnina - prosečna cena 1.015 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 74.300 €, 76,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo, kuhinja i terasa od 20m2. Grejanja je na inverter klimu, kaljevu i TA peć. Na spoljnom zidu spavaće sobe je urađena izolacija, pre par godina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.000 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 76m2 (terasa 5m2), CG, 2/3, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban stan, površine 76m2, smešten na mirnoj lokaciji na Banovom brdu. Stan je izuzetno svetao i kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Od prostorija poseduje:....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.290 €, 76,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 99.000 €, 76,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113833, I/III, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja,zavrsetak jul 2025,stan ima gradjevinsku dozvolu,nalazi se na prvom spratu, trosoban,ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,dve odvojene spavace sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran stan, lepo sređen, potpuno opremljen, veoma funkcionalan, tri spavaće sobe, video nadzor, topla voda. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 400 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119217, I/, terasa. Stan ima 76 m2, trosoban, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, dve spavace sobe, kupatilo, nalazi se na prvom spratu u kuci, do autobuske stanice ima 1 km, nalazi se blizu nove crkve na Ledinama, grejanje je na pec na drva, ima radijatore....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 600 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan u Kragujevcu, u mirnoj ulici u blizini Velikog parka i centra grada. Stan se nalazi na prvom spratu i u odličnom je stanju, izuzetno prostran i svetao tokom celog dana. Stan poseduje dve terase, kupatilo i dodatni toalet, a izdaje se poluopremljen, što omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 430 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan u mirnom delu grada krajem decembra, novoizgradjeno naselje Skopska u Donjoj Vrezini , 75m2. Stan poseduje hodnik, dve spavace sobe, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, kupatilo, dve terase uz mogucnost zakupa jos dve prostorije ukupne povrsine od 40m2. U objektu je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 350 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120261, VPR/I, renoviran, ulaz prosecan, novogradnja, fasada dobra, parking. Dodatni opis: Prazan placanje mesecno, depozit. Stan ima 76 m2, trosoban, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, tri spavace sobe, kupatilo, nalazi se na vpr u kuci, do autobuske stanice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VINČA, 270 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 76m2, dve spavace sobe, dnevna soba, kuhinja odvojeno. Udvoristu ima garazu, kao i mesto za parking. Trosoban stan, Beograd - Vinča | Izdavanje · 76m² · 270€.

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NA PRODAJU – Kuća za adaptaciju na atraktivnoj lokaciji u Sremčici! Na jednoj od najprometnijih i najtraženijih lokacija u Sremčici – glavna ulica (Beogradska) – nudimo vam odličnu priliku za investiranje! Lokacija: Beogradska ulica, Sremčica (Beograd) Kuća: U osnovi 76 m² (prizemlje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 61, 900 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121070, VII/XI, klima, lift, francuski balkon, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov poslovni prostor na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na osmom spratu u zgradi sa tri lifta i povšine je 76m2. Po strukturi je trosoban i sastoji se iz ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i terase od 6m2, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 32.000 €, 76,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Varvarinu površine 76m2 na placu od 13,88a. Kuća, Varvarin - Izbenica | Prodaja · 76m² · 32.000€.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 110.000 €, 75,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u naselju Erdoglija, u neposrednoj blizini Šumarica. Kvadratura stana je 75m2+terasa od 10m2, nalazi se na četvrtom spratu, renoviran je i izuzetno funkcionalan trosoban stan. Sada je trenutno prilagođen životu višečlane porodice, a od prostorija ima veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i komforan stan, potpuno opremljen nameštajem i tehnikom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, blind vrata, dve klime, terasa sa pogledom na Crvku svetog Marka, subvencija za infostan, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 750 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvostrano orijentisan salonac u neposrednoj blizini Djeram pijace. Stan je odlicno pozicioniran, u mirnoj ulici sa brzom povezanoscu ka svim delovima grada, pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Prostor je svetao i funkcionalan, polunamesten, sa potpuno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.500 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje uknjizen na 75 m2. Palc ima priključak na struju i priključen je na seoski vodovod. Ogradjen je celom površinom,prilaz asfaltni put. Vlasništvo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 750 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan na Banovom brdu u Majdanskoj ulici. Struktura: 2 spavaće sobe, toalet, kupatilo, dnevna soba, kuhinja i terase. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni ag provizija 50% Trosoban stan, Beograd - Banovo Brdo | Izdavanje · 75m² · 750€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117159, VI/. Izdaje se stan, 75m2, u blizini Bulevara Oslobodjenja. Tri terase, dva sanitarna cvora, dva lifta. Useljiv od 01.08.2025. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3.0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115404, V/, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan salonskog tipa na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, nadomak Hrama Svetog Save. Nalazi se u odrzavanoj zgradi, po strukturi je trosoban, sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 113.595 €, 75,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju, svog čuvara kao i dvadesetčetvoročasovni video nadzorjer je sigurnost naših stanara na prvom mestu. Privatni parking koji se prostire....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 84.900 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U strogom centru Sombora, u ulici do pešačke zone, prodaje se trosoban stan od 75m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa novom fasadom, što dodatno doprinosi izgledu i energetskoj efikasnosti objekta. Ovaj funkcionalan i svetao stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje,pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 300 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se trosoban stan na Trošarini, na petom spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Površina stana je 75 m2. Stan je kompletno renoviran. Sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije,kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve lođe. Stan je orjentisan tako....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 82.000 €, 75,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stara kuća na Mokroj Gori od 75 m2 na 18 ari placa. Kuća se nalazi na prelepoj lokaciji pored asfaltnog puta i ima prelep pogled na Mećavnik. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 900 €, 75,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal 75m2, novogradnja. Za vise delatnosti. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Cvetkova pijaca | Izdavanje · 75m² · 900€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam savremeni trosoban stan sa vrhunskim nameštajem i opremom, smešten u Delta kvartu, jednom od najtraženijih delova Niša. Stan se nalazi na 7. spratu nove zgrade sa liftom (ukupno 13 spratova) i pruža neusiljenu udobnost i luksuz. Ovaj stan je savršeno dizajniran sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 500 €, 75,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje poslovnog lokala površine 75m2 u samom centru Novog Sada, smeštenog u prizemlju novije zgrade sa direktnim ulazom sa ulice, što ga čini izuzetno pristupačnim i vidljivim za klijente. Lokal je funkcionalno raspoređen i sastoji se od dve odvojene prostorije i mokrog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzan, moderno namešten stan na Voždovcu – 60m² + 15m² terasa ✨ Izdaje se nov, neusevljivan, potpuno opremljen i luksuzno uređen stan na odličnoj lokaciji u srcu Voždovca. Stan je idealan za one koji žele komfor, moderan dizajn i miran kraj, a ipak blizinu svih važnih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 500 €, 75,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Somborska rampa. Predstavljamo renoviran poslovni prostor u prizemlju kuće sa sopstevim ulazom. Ovaj prostor čine prijemni deo, jedna velika open space prostorija, dva sanitarna čvora i ostava. Grejanje na gas. U dogovoru sa zakupcem prostor može biti priveden nameni ( postavka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosoban, kompletno namesten stan na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Starog Merkatora. Stan je svetao, prostran i funkcionalno organizovan, idealan za udoban zivot. Nalazi se na 6. spratu u zgradi sa ukupno 18 spratova, sa dobrim odrzavanjem i odlicnom povezanoscu sa svim kljucnim....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se aktivno poljoprivredno domaćinstvo u s. Paligrace, dvadesetak kilometara od Niša, na putu za Sokobanju. Domaćinstvo se sastoji od kuće površine 75metara kvadratnih na placu površine 971metara kvadratnih u sklopu koga se nalaze i dva pomoćna objekta, 100 i 75 metara kvadratnih,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se trosoban stan kod Lutkarskog pozorišta. Nalazi se na devetom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 75 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 450 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan poseduje hodnik, dve spavace sobe, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, kupatilo, dve terase uz mogucnost zakupa jos dve prostorije ukupne povrsine od 40m2. U objektu je moguce iznajmiti i potkrovin prostor povrsine od 80m2 koji nije trenutno zavrsen (nema ugradjenu stolariju)....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 900 € na 680 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 680 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
03.04.2026 - 680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan, do sada neuseljavan stan, u blizini Čaira. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je delimično namešten, sa opramljenom kuhinjom. Površina stana je 75 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, sa uključenim troškovima. Luksuzno opremljen stan na drugom spratu stambene zgrade, odlično pozicionirane, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je po strukturi trosoban, odličnog prostornog rasporeda, izuzetno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 128.900 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 75,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se 3,5 stan, 75 m2, prizemlje, 3 zasebne kancelarije i jedna prolazna, kuhinja i toalet, etazno grejanje. Renoviran kompletno, za poslovni prostor. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Krunski venac | Izdavanje · 75m² · 1.500€.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prava prilika koju ne treba propustiti! Zamislite stan u kojem imate dovoljno prostora za komforan život, mirnu lokaciju, a opet ste na svega nekoliko minuta od centra grada. Upravo takav stan čeka na vas u Erdogliji Zašto je ovaj stan idealan za vas: - Odličan raspored -Prirodna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 831)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>