• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 2.sprat pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 2.sprat pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 2.sprat porasla cena što veći

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 2.sprat porasla cena što veći" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.826 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 120.000 € na 128.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
20.03.2026 - 128.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! Agencijska oznaka stana 1100634. CENA 128000e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , drugi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 109.550 € na 112.680 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 112.680 €, 62,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 109.550 €
17.04.2026 - 112.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 90.000 €
17.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 2.sprat porasla cena što veći'
85.655 €
40.000 €
120.000 €
 
+3%

Promena cene sa 89.700 € na 92.150 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 92.150 €, 49,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 89.150 €
10.04.2026 - 89.700 €
24.04.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 66.600 € na 68.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 68.400 €, 36,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 66.600 €
01.05.2026 - 68.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na prvom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>