• GoHome Professional
svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 što skupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 što skupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 što skuplji renovirano do 12 eura/m2 klima

  • Za upit "svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 što skuplji renovirano do 12 eura/m2 klima" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 750 eura
    • do 938 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 19.800 €, 1650,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 92530, IV/, video nadzor, klima, lift, telefon, nov, novogradnja, garaza, parking, poslovna zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno renoviran poslovni prostor, idealan za razlicite delatnosti poput call centra, IT kompanije, marketing agencije, privatne klinike itd.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 11.000 €, 1100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Izdvajamo iz ponude odličan, renoviran poslovni prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i ulice Cara Dušana. Prostor je iz tri etaže: prizemlje 100m2, I sprat 500m2, II sprat 500m2. Ukupne površine 1.1000m2. Prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 5.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Izdvajamo iz ponude odličan, renoviran poslovni prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i ulice Cara Dušana. Prostor je pozicioniran u poslovnoj zgradi, i čini ga više kancelarija, kuhinja, toaleti. Dvostrano orijentisan. Grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 što skuplji renovirano do 12 eura/m2 klima'
3.500 €
3.200 €
2.600 €
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Vračar, 3.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se izuzetan poslovno - kancelarijski prostor, na atraktivnoj lokaciji (u blizini Hrama Svetog Save). Struktura zgrade je podeljena na tri nivoa - suterern, visoko prizemlje i potkrovlje sa velikom terasom. Objekat ima vise zasebnih kancelarija (ukupno 10, kvadrature od 9 do....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 2.500 €, 195,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Senjak, Andre Nikolica, 9.0 poslovni prostor od 195 m2, bez terase, I od I sprata, eg, bez lifta, interfon, internet, 9 klima, odmah useljiv, renoviran 2021. godine, uknjizen, neopremljen, starogradna iz 1991. godine, depozit obavezan. Poslovni prostor u srcu i centru Senjaka. Dvostrano....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 2.200 € na 1.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 1.800 €, 275,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 2.200 €
15.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je reprezentativan poslovni prostor za izdavanje u Novom Sadu, u samom srcu Starog Grada, u prestižnoj ulici Zlatne grede, u pešačkoj zoni. Prostor se nalazi u prizemlju, potpuno je renoviran i ima ukupnu površinu od 275m2, uz podrum od 40m2 i dvorište od 150m2. Raspolaže....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 130,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se 6.0 poslovni prostor na Terazijama., moderan i funkcionalan prostor u centru grada. Prostor se nalazi u predratnoj zgradi, salonske visine. Kompletno je renoviran i prilagodjen modernoom poslovanju. U prostoru je centtralno grejanje, prostor je klimatizovan , poseduje kompletnu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad - Terazije poslovni prostor, 6.0, 130m2, 5/8, CG, klima, lift Retko u ponudi, poslovni prostor na Trazijama sa šest kancelarija, dva mokra čvora i čajnom kuhinjom. Prostor je klimatizovan, kompletno renoviran i odmah useljiv! Prednost dugoročnim zakupcima. Obavezan depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.300 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113163, IV/V, dupleks, klima, francuski balkon, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Moderan penthaus, s dusom stare beogradske zgrade. Dva nivoa, svaki sa svojom pricom. Donji - prostran i otvoren, sa dnevnom sobom....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.500 €
01.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan, potpuno renoviran i luksuzno opremljen, sastoji se od dva stana spojena u jedan, a čine ga dnevni boravak sa izdvojenim radnim delom, kuhinja i trpezarija, četiri spavaće sobe, kupatilo sa đakuzi kadom. U stanu postoje filteri za vodu, pet klima uređeja, visina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.200 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131152, I/, klima, telefon, terasa, renoviran, parking. Izdaje se kompletno namesten stan u centru Novog Sada. Sastoji se iz dva nivoa + galerija. Tri kupatila, dve terase, tri klime. Renoviran. Pet friendly. Parking u dvoristu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.100 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

4.5, 135m2 (tri terase), triplex, CG/gas, interfon, internet, klima, KTV Ulica Stevana Luburića nalazi se između naselja Cerak i Filmski grad, u mirnom porodičnom okruženju sa pretežno individualnom gradnjom. Lokacija je dobro povezana sa svim delovima grada i odlikuje se kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.000 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Centar, Strahinjica bana, 3.5, 83 m2, sa terasom, VII od VII spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, opremljen, zgrada iz 1997. godine. Funkcionalan stan u centru grada, na lepoj lokaciji. Svetao, sa prelepom terasom i pogledom na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Lekino brdo, Mijacka, 4.0 poslovni prostor od 90 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, internet, klima, renoviran, odmah useljiv, nenamesten, novija zgrada iz 2009. godine. Poslovni proctor u porodicnoj zgradi sa odvojenim, zasebnim ulazom. Miran, porodican kraj. Funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 1.000 €, 120,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131478, PR/I, video nadzor, izlog, klima, telefon, renoviran, zidani, fasada nova, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. Vrhunska lokacija: Strogi centar sa izuzetno visokom frekvencijom saobracaja i pesaka i maksimalnom vidljivoscu objekta. Povrsina i fleksibilnost:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116421, II/VI, klima, lift, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odlicnoj lokaciji!Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu,trpezarijom i kuhinjom,wc,odvojen spavaci blok,veoma prostran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 1.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129542, II/, klima, terasa, renoviran. Izdaje se prelep trosoban salonski stan na atraktivnoj lokaciji, dvostrano orijentisan, sa pogledom na tvrdjavu i na dvoriste. Polunamesten, opremljena kuhinja. Dozvoljeni kucni ljubimci. Moguce izdavanje stana i za potrebe obavljanja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 1.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi je prostran salonski troiposoban stan površine 136m2 na Beogradskom keju, na drugom spratu u zgradi sa ukupno tri sprata. Ova nekretnina predstavlja retku priliku kada je u pitanju izdavanje stanova Novi Sad na jednoj od najatraktivnijih lokacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.000 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123108, V/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Stan se nalazi u Nebojsinoj ulici, blizu Karadjordjevog parka. Dnevna soba je spojena sa trpezarijom dok je kuhinja izdvojena i opremljena je bosch uredjajima. Prostrana spavaca soba sa kupatilom ima izlaz na terasu,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
27.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kalenic, Golsvordijeva, 3.0, 115 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, klima, delimicno renoviran, delimicno namesten, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Na fantasticnoj lokaciji, u srcu Vracara, izdaje se izuzetan stan u mirnoj i odrzavanoj zgradi na samo par minuta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 950 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se 3.0 konforan stan sa terasom, renoviran, kompletno namesten, lift, cg, klima, katv, internet. Trosoban stan, Beograd - Centar (Palilula) | Izdavanje · 88m² · 950€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 23, 950 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122611, VII/XII, lift, terasa, renoviran, parking. Renoviran stan, kvalitetan, komforan i funkcionalan, veoma svetao. Kompletno opremljen i sredjen kvalitetnim stvarima, i tehnickim uredjajima. Stan ima CG klimatizovan je. Nalazi se na odlicnoj lokaciji. Bez kucnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 900 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131654, VI/VI, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, ostava, stambena zgrada. Izdaje se odlican, udoban stan na 6/6, trosoban, veoma svetao, dvostrano orijentisan,sa terasom. Ima 2 spavace sobe, radnu sobu, predsoblje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 850 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112241, PR/V, klima, telefon, luks renoviran, parking, ostava, stambena zgrada. Izdaje se stan od 93m2 u strogom centru, stan je renoviran i namesten po potrebi. On se nalazi u samom centru grada, izmedju Dunavskog parka i reke Dunav. Osim tri komforne sobe, stan sadrzi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112629, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na najboljoj lokaciji Bezanijske kose! Sadrzi na prvoj etazi: dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, radnu (ili spavacu) sobu, kupatilo, hodnik-degazman,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 800 €, 72,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje ekskluzivnog kancelarijskog prostora površine 72m2 u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u blizini keja. Prostor se nalazi u visokom prizemlju predratne zgrade pod zaštitom i odlikuje se autentičnim izgledom i visokim plafonima preko 3....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 800 €, 150,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je kompletno renoviran poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u Cetinjskoj ulici, nedaleko od centra grada, a u mirnom okruženju, idelano za kancelarijski rad, ordinaciju, IT firmu i slične delatnosti. Prostor se sastoji iz velike terase i dve etaže koje su povezane unutrašnjim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 750 €
20.03.2026 - 820 €
27.03.2026 - 790 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98133, XIII/, klima, lift, renoviran, stambena zgrada. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, ima tri sobe dnevna i dve spavace, kompletno namesten i opremljen potpuno novom tehnikom, poseban toalet, dve lodje sa fantasticnim pogledom na lido, centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se trosoban, kompletno renoviran stan na 4. spratu kvalitetne zgrade, renoviran 2026. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i pruža visok nivo komfora za svakodnevni život. Struktura: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 72,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115838, PR/PR, izlog, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Vrlo lep lokal.Moze za Apoteku(postojeci namestaj),kliniku itd Objekat poseduje i magacinski prostor od 54m2 po ceni od 300e ako ide zasebno. Depozit visina jedne kirije.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127453, I/III, klima, francuski balkon, terasa, renoviran. Izdaje se osuncan, dvostrano orijentisan salonski stan na 1. spratu, u blizini Bulevara kralja Aleksandra i Vojislava Ilica. Stan se sastoji od dve spavace sobe, dnevnog boravka i dodatne, visenamenske sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 44, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 87406, IV/VII, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odlicnoj lokaciji!Prostor je dobro organizovan i opremljen vecim brojem plakara. Poseduje terasu povrsine oko 12m2 sa predivnim pogledom na parkice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 61, 700 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, Blok 61, Jurija Gagarina, 80m2, 6/15, CG, terasa, lift, klima, podrum. Renoviran, uredan odlično održavan stan potpuno opremljen nameštajem i uređajima za stanovanje. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kupatila, tri spavaće sobe, terase. Centralno grejanje, klima, internet,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 700 €, 120,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal na Zrenjaninskom putu od 120m2. Kompletno renoviran prostor, nova pvc stolarija, 3 wc-a, 3 nova klima uređaja, izlog, lux LED rasveta, kompletan video nadzor HD, internet, telefon, ogroman parking ispred lokala sa izlazom na front ulice, velika vidljivost i uočljivost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kompletno renoviran stan u mirnom delu grada, kod Šupa, smešten na 2. spratu uredne stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalan i odlično održavan, idealan za parove, zaposlene ili pojedince koji žele udoban i praktičan prostor sa dobrom lokacijom. Karakteristike stana:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 600 €, 117,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com