• GoHome Professional
svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što veći

  • Za upit "svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što veći" pronađeno 53 nekretnina - prosečna cena 423 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 38000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 1.300 €, 114,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, centar - Dalmatinska lokal, 114m2, PR+I Odličan lokal na samom početku Dalmatinske ulice u novoj zgradi na uglu sa Takovskom. Ima dva nivoa (prizemlje 43m2 + sprat 71m2) i pogodan je za razne delatnosti: ugostiteljstvo, kancelarije, kozmetički ili frizerski salon Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 600 €, 114,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se neopremljen lokal površine 114m2 u prizemlju porodične kuće. Sastoji se od ulaznog dela sa tri odvojene prostorije i mokrim čvorom. Ima parking mesto ispred lokala. Grejanje je na struju. Ima klimu. Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.600 €, 111,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini gradića, Petrovaradinske tvrđave i Beogradske kapije. Ovaj lep i enterijerski moderno uređen stambeni....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 108.200 €, 110,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran stan u centru grada na odličnoj lokaciji! Ova neverovatna nekretnina ima površinu od 110 m² i zatvorenu terasu od 135 m² u kojoj izmišlena kuhinja, što je čini idealnom za udoban život. Sa dva zasebna ulaza i izlazom u dvorište, kao i četiri sobe, dve dnevne sobe....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 80.000 €, 110,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice, visokog prizemlja, ispod koga se, u jednom delu, nalazi garaža i sprata.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 65.000 €, 110,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ako želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu predstavljamo Vam idealnu kuću. Na 70m udaljenosti od Velike Morave, potpuno izdvojena od gradske gužve a na samo 1,5 km od centra grada. Površina kuće je iskorišćena maksimalno. Od prostorija....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 56.000 €, 110,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kovin, Pločica - Kralja Petra I kuća, 110m2 (terasa5m2), prizemlje, TA, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 8.88 ari Na 10km od Kovina, a na 40km od Beograda, u mestu Pločica, prodaje se kuća sagrađena na placu od 8.88 ari. Prostorije: velika kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 1.500 €, 110,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal površine 110m2, prizemlje u prometnom delu Panteleja. Sastoji se od ulaznog dela i prostrane jedinstvene celine koja je dosad bila prilagođena i uređena kao ugostiteljski objekat i dva mokra čvora. Zbog svoje lokacije i veličine lokal je prikladan za sve vrste delatnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 1.100 €, 110,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor od 110m2. Prostor se nalazi u prizemlju zgrade i čine ga tri prostorije sa dva velika konferencijska stola i dva zasebna sekretarska stola i treća izolovana prostorija. Prostor sadrži dve kuhinje i dva kupatila sa odvojenim toaletom. Obezbeđen je video-zvučnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 800 €, 110,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veternik, Somborska rampa. Izdvajamo iz ponude odličan poslovni prostor - prizemlje kuće sa posebnim, sopstvenim ulazom. Ovaj prostor čine jedna velika open space prostorija, kuhinja, dva toaleta i ostava. Podno grejanje na gas. SPC podne obloge idealne za komercijalnu upotrebu. Obezbeđen....