• GoHome Professional
svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine 120 m2 prizemlje do 1000 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 53 nekretnina - prosečna cena 423 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 38000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • renovirano
    • parking
    • potkrovlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, UŽICE, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na glavnu saobracajnicu iz sopstvenog dvorista. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 108.200 €, 110,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran stan u centru grada na odličnoj lokaciji! Ova neverovatna nekretnina ima površinu od 110 m² i zatvorenu terasu od 135 m² u kojoj izmišlena kuhinja, što je čini idealnom za udoban život. Sa dva zasebna ulaza i izlazom u dvorište, kao i četiri sobe, dve dnevne sobe....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 109.900 €, 122,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124895, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, horizontala. Kosmaj, Koracica, prodaje se kompletno opremljena 3.0 sobna uknjizena kuca. Kuca 122 kvm malazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 122,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1094257 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Veliki dvosoban stan na Adicama u blizini Novosadskog puta. Stan se nalazi u prizemlju Urbane vile. Sastoji se od ogromnog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, dva kupatila sa kadom, dve ostave....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 119.000 €, 116,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Erdeč, u Kragujevcu, površine 116 m2, koja je sagrađena na placu površine 489 m2, koji je ograđen, pravougaonog oblika je i odrźavan, a jednim delom se koristi kao bašta. Nalazi se u mirnoj ulici, nedaleko od marketa, prodavnica, apoteke, autobuske staniceUlica....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Resnik, na 3 km od centra Soko Banje. U blizini su škola i igralište. Asfaltiran put do kuće. Kuća se nalazi na placu od 30 ara, površine 120 m2 + stara kuća površine 50 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U sastavu prizemlja je hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odrađena je izolacija, kuća poseduje podrum i visoko prizemlje. 3 sobe, jedno kupatilo Kuća, Jagodina | Prodaja · 130m² · 120.000€.

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 123.000 €, 120,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Spratna vertikala kuće u Dobanovcima površine 120m2. Kuća se nalazi blizu glavne ulice i autoputa, ali zaklonjena od saobraćajne buke. Uknjižena je na 11,5 ari šireg, kultivisanog placa punog velikih trešanja i drugog voća sa manjim zidanim objektom izvrsnim za uzgoj kokica. Plac....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 129.000 €, 122,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Paliluli u bilizini škole Kole Rašić. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata sa mogućnošću iskorišćenja i tavanskog prostora. Kuća je u osnovi 61 m2. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliku terasu, mokrog čvora, i kuhinje sa trpezarijom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126234, PR/, uknjizen, renoviran, parking, dvoriste/basta. Prodaje se poslovni prostor povrsine 120 m2, na odlicnoj lokaciji u sirem centru Kragujevca - centar preko Lepenice u veoma prometnoj ulici. Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim ulazom sa ulice i veci....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u Niškoj Banji. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nalazi se na 100 metara od stacionara Radon i glavnog šetališta. Kuća je u osnovi 62m2 i nalazi se na placu od 223m2. Sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje kuće je uknjižene neto površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-53 (od ukupno 53)

<< <1 2> >>