• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 useljiv što skuplji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 110 m2 useljiv što skuplji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2 useljiv što skuplji Najnovije

  • Za upit "svenekretnine 110 m2 useljiv što skuplji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 480.000 € na 500.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 480.000 €
24.04.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe (podno grejanje), telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, podrum od 4 m2, parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 4.0, 110 m2 sa 2 terase, V od IX spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Ekskluzivan prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 495.000 €, 120,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Centar, Hilandarska, 4.5, 120 m2 sa 2 lodje, VPR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen, salonac, starogradnja. Izuzetno kvalitetan i autentican salonac, trostrane orijentacije, na visokom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 499.000 €
03.04.2026 - 489.000 €
10.04.2026 - 451.000 €
17.04.2026 - 450.000 €
24.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 96 m2, nadogradnja iz 2001. godine. U centru opstine Stari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 463.500 €, 110,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban stan sa garažom na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina strogog centra grada, Spensa, TC Promenada, šetališta keja, fakulteta Ovaj komforan stambeni prostor funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 448.000 €, 105,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Predstavljamo odličan, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraženijih i najlepših lokacija za stanovanje u kompleksu Park city, u neposrednoj blizini NIS-a, Limanskog parka, TC Promenada Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 436.000 € na 430.540 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430.540 €, 110,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 437.750 €
27.03.2026 - 436.000 €
10.04.2026 - 430.540 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na VIII spratu luksuznog stambeno-poslovnog objekta. Pozicioniran u blizina NIS-a, TC Promenada, Merkatora, Limanskog parka, strogog centra grada Projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo lux trosoban stan u Belville kompleksu, jednoj od najprestiznijih lokacija na Novom Beogradu. Ovi stanovi su dizajnirani s ciljem da pruze udoban i funkcionalan prostor za zivot koriscenjem vrhunskih materijala i tehnologija. Zgrada je izdvojena, bez mogucnosti da joj nesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 380.000 €, 107,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodican, savrseno odrzavan i ocuvan 4.0 stan od 107 m² sa parking mestom. Smesten je na 2. spratu uredne, kvalitetno zidane zgrade sa liftom. Prostorije,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 114,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 390.000 €
15.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Brsjacka, 3.0, 114 m2, 2 terase, VPR od I sprata, TA, bez lifta, ktv, internet, odmah useljiv, delimicno renoviran, uknjizen na 72 m2, podrum u suterenu koji funkcionise kao stan od 42 m2, dvoriste od 2.5 ari, garaza sa pomocnom prostorijom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 110 m2 useljiv što skuplji (90)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>