• GoHome Professional
stanovi u nišu - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stanovi u nišu - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu

  • Za upit "stanovi u nišu" pronađeno 5 608 nekretnina - prosečna cena 1.932 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 163.700 €, 87,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Episkopska, Medijana, 163700€, 87m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Episkopska, Medijana Episkopska.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 98.000 €, 77,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan 77m2, na visokom prizemlju. Stan je odličan za neku poslovnu delatnost i u prošlosti je takodje bio korišćen za kancelariju. Sastoji se od ulaznog, prijemnog dela, dve velike prostorije, kupatila,ostave i terase. Uknjižen je kao stan. Stan je u izvornom stanju potrebno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.220 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.500 €, 59,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Stojana Novakovića, Medijana, 123500€, 59m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Stojana Novakovića, Medijana Stojana Novakovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 88.160 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u izgradnji na Apelovcu. Stan se nalazi na 2.spratu stambene zgrade. Stan je površine 46,4m2 i po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dneve sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima će biti postavljena keramika.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u novogradnji, površine 50.9m², na izuzetnoj lokaciji između Somborskog bulevara i Pantelejske crkve. Stan je odlično organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space koncept), odvojene....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.962 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.962 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
26.04.2026 - 91.962 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem spratu.) u odličnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 121.283 €, 51,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 152.500 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 49,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vizantijski bulevar, Medijana, 85000€, 49m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Vizantijski bulevar, Medijana Vizantijski bulevar.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 187.057 €, 80,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B - objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C - objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 73.090 €, 42,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 41,74m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Blagoja Parovića, Medijana, 240000€, 81m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Blagoja Parovića, Medijana Blagoja Parovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 74.608 €, 46,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom spavaće sobe, kupatila i terase. Ovakva struktura je dostupna samo u prizemlju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.200 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan stan, na atraktivnoj lokaciji u naselju Durlan, blizu pijace i Slatke kuće. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nadomak su dve osnovne škole, vrtić, mnogi marketi, policijska stanica i autobusko stajalište. Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 90.000 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lep jednoiposoban stan u Durlanu. Korisna površina stana je 34m2 i ima pravo korišćenja dvorišta površine 17m2. Stan se nalazi u prizemlju, sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Na podu je parket, stolarije je PVC profila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 206.199 €, 97,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su dve spavaće sobe od kojih ima jedna izlaz na terasu, desno je kupatilo. Pravo se ulazi u veliki višenamenski prostor na čijem je početku kuhinja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 191.200 €, 76,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Stanoja Bunuševca, Palilula, 191200€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Stanoja Bunuševca, Palilula Stanoja Bunuševca.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Radoja Dakića, Medijana, 80340€, 26m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Radoja Dakića, Medijana Radoja Dakića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 116,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ponuda koju Vam predstavljamo je jedinstvena i ne nalazi se često na tržištu i zato ako spadate u grupu kupaca koji traže porodičan stan, u strogom centru grada, kompletno opremljen, koji će ispuniti sve Vaše kriterijume idealnog doma, ovo je prilika koju ne smete propustiti. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Iz ponude stanova u stambeno -poslovnom kompleksu , na Bulevaru Nemanjića, izdvajamo odlično organizovan dvosoban stan 60m2, na 2.spratu. Stanovi su različite spratnosti ili strukture.(2-sobni ili 2.5-sobni) Stanovi su neuseljavani. Izuzetna prilika da postanete vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.490 €, 52,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 100.000 €, 120,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući u Pasi Poljani kvadrature od 120m2. Stan se sastoji iz dve sapvaće sobe s tim što je jedna spavća soba pretvorena u dnevnu sobu, trpezarije sa kuhinjom i velikog kupatila kojem je potrebna adaptacija. Na slikama se može videti i jos jedna jedinica koja je pretvorena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 90,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Nikole Pašića, Medijana, 200000€, 90m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Nikole Pašića, Medijana Nikole Pašića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 204.000 €, 104,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima. Objekat Po+P+5 nudi vrhunske materijale i prijatan ambijent za stanovanje. Sa odličnom organizacijom prostora. Standardi izgradnje: Tarket....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.000 €, 62,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - NAJLEPŠA LOKACIJA U GRADU - CENTAR GRADA - ČAIR KOD AS TRGOVINE I BIROA U SAMOJ BLIZINI DUŠANOVOG BAZARA - UKNJIŽEN, PRELEP DVOIPOSOBAN KOMFORAN JAKO FUNKCIONALAN STAN, IZUZETAN U SVAKOM POGLEDU - IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, VRHUNSKOG KVALITETA GRADNJE, ODLIČAN....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 432.000 €, 216,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - oko 60-tak m2, izlazak na terasu sa prelepim pogledom ka gradu, dva....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 154.470 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+5, sa video nadzorom i video interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 213.110 €, 83,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76 m2.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 54.500 €, 24,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

C. PEVAC 24 V(k) CG 54.500 Prodaje se garsonjera od 24 mkv na V spratu (nadgradnja) stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog predosblja, sobe, kuhinje gde moze biti i manja trpezarija i sanitarnog cvora. Nema terasu. Stan je svetao i sa lepim pogledom. Pored prozora ima kosine koje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 175.000 €, 260,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Trudbenička, Crveni krst, 175000€, 260m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Trudbenička, Crveni krst Trudbenička.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Trg 14. oktobra, Medijana, 210000€, 102m², Četvoroiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Trg 14. oktobra, Medijana Trg 14. oktobra.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 116.890 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 133.500 €, 67,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor, energetsku....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 85,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep troiposoban stan na odličnoj lokaciji u Čairu. Površine je 85m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i lođe.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 74,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Generala Milojka Lešjanina, Medijana, 155000€, 74m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Generala Milojka Lešjanina, Medijana Generala....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.345 €, 78,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 78,71m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 221.500 €, 96,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA Ako tražite novogradnju koja pruža sigurnost ulaganja i kvalitetan životni prostor, ovaj stan u Durlanu je izbor koji odmah privlači pažnju. U ponudi je 4.5-soban stan, površine 96.29 m2, smešten u manjoj zgradi sa svega šest stanova, što obezbeđuje mir,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 100.000 €, 63,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Milentija Popovića, Palilula, 100000€, 63m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Milentija Popovića, Palilula Milentija Popovića.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 642)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>