• GoHome Professional
stanovi u nišu što skuplji 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi u nišu što skuplji 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu što skuplji 50 m2

  • Za upit "stanovi u nišu što skuplji 50 m2" pronađeno 551 nekretnina - prosečna cena 2.002 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • klima
    • 2.sprat
    • lođa
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 51,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 106.720 € na 115.696 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 115.696 €, 49,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 106.720 €
20.03.2026 - 115.696 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B - objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C - objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 94.500 € na 115.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 115.500 €, 48,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 76.500 €
16.10.2025 - 94.500 €
10.03.2026 - 115.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska lokacija centar grada kod Apelacionog Suda, 5 min hoda Do Pravnog fakulteta, novija gradnja, lep JEDNOIPOSOBAN stan, odv.,komotna spavaća soba, stan funkcionalan, odličan raspored, vrhunskog kvaliteta, idealan za izdavanje, PVC, VANJSKE ROLETNE, KOMARNICI,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Starca Vujadina, Palilula, 115000€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Starca Vujadina, Palilula Starca Vujadina.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan P=50m2 na trećem spratu,nije poslednji u zgradi sa bešumnim liftom Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom,kuinje, spavaće sobe,kupatila i terase. Stan je opremljen novim, modernim nameštajem,stan se prodaje sa stvarima. Za više informacije pozvati:065/222....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za stanom, na veoma traženoj lokaciji koji će zadovoljiti sve Vaše kriterijume idealnog doma? Mi imamo jedinstvenu ponudu koja se ne nalazi često na tržištu i koju vredi pogledati. Prodaje se stan jednoiposobne strukture, površine 48m2+33m2 dvorišta na jednoj od najboljih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban renoviran stan u centru NišaStan se nalazi u stambenoj zgradi novije gradnje na VI-spratu nije poslednji.U zgradi sa dva lifta. Povrsine od 46m2 sa centralnim grejanjem.Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavace sobe, hodnika , kupatila i terase. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 114.940 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u blizini Pravnog fakulteta. Površina stana je 47,89m2, nalazi se na III spratu nove stambene zgrade. Zgrada će imati Po+P+7 spratova, dva velika lifta i dva ulaza. Objekat se gradi i oblaže najkvalitetnijim materijalima, koji ispunjavaju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 114.900 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 114.900 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.500 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom keju. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 50 m2(uknjižene 44m2). Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.500 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorista. Stan na 3. spratu zgrade, po strukturi jednoiposoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u spavacu sobu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Centralno grejanje. Odlicna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 113.400 €, 52,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 52,67m2 projektovane površine, po strukturi je dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa delom za trpezariju i kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.400 €, 53,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Čaira. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, na par minuta od parka Čair, tržnog centra Delta Planet. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 50m2, po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.000 €, 48,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Moderan dvosoban stan površine 48m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji Palilula Stan je useljiv juna 2026 godine. funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Idealan je za pojedince ili parove koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.000 €, 53,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je investicija za porodičan život, ali i za izdavanje. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 112.000 €, 53,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJA - dvoiposoban - ČAIR - predstavljamo Vam odličan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je uknjižen na 53m² + terasa od 5m² ( merena površina je oko 60m², odlično koncipiran). Upisan kao svojina 1/1 pa je moguća i kupovina putem stambenog kredita. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.892 €, 50,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.86m2 u izgradnji, dostupan na trećem i četvrtom.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.892 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.496 €, 50,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.496 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 111.490 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.490 €, 52,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.440 €, 47,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 53m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše funkcionalnošću i komforom, a čine ga prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaća i dečija soba, moderno kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.219 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelepo opremljen stan na Panteleju.Prodaja stana je sa nameštajem.Stan je na četvrtom spratu i nije poslednji.Zgrada ima upotrebnu dozvoli tako da je omogućena kupovina putem kredita. Sve ostale informacije možete dobiti putem broja tel.0692277382 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na par minuta od parka Čair i Dušanovog Bazara, zbog same lokacija odličan i kao investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 46 m2, sada je u funkciji lokala i nema pregradnih zidova.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 109.180 €, 53,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade (sa liftom) koja je projektovana Po + Su + P + 3, sa ukupno petnaest stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 108.700 €, 47,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE/ PRODAJA Izdvajamo 1.5 -soban stan površine 47.25 m² u savremenom stambenom objektu, u traženom i dobro povezanom delu grada, u neposrednoj blizini Knjaževačke ulice. Stan se nalazi na IV spratu i raspolaže funkcionalno organizovanim prostorom: predsoblje, dnevnu sobu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 108.675 €, 48,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan u izgradnji, smešten na četvrtom spratu moderne stambene zgrade. Idealan raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor za porodičan život. Ukupna površina stana je 47.25m2, sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 108.544 €, 52,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorištaStan je idealan za kancelarije, agencije, ordinaciju i slične delatnosti. Sastoji se od višenamenske prostorije, hodnika, kuhinje, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 100.200 € na 107.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 107.200 €, 49,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 100.200 €
15.03.2026 - 107.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji u Durlanu koji se nalazi u blizini Pošte i pijace. Stan se nalazi na 4. spratu stampene zgrade sa liftom. Stan je površine 48,71m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kvadratura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 107.000 €, 51,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 3 — Dvosoban, 50.90 m² (sa lođom) Sprat: I ili III • Moderna novogradnja • Odličan raspored Predstavljamo komforan dvosoban stan idealno organizovan kako za život, tako i za investiciju. Stan ima ukupnu površinu od 50.90 m², uključujući lođu od 3.35 m². Svaki kvadrat je maksimalno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 107.000 €, 51,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan dvosoban stan u novogradnji – odličan raspored. Na prodaju dvosoban stan površine 50,90 m² (neto sa lodjom), smešten na I, II ili III spratu moderne stambene zgrade. Stan se nalazi u jednoj od najlepsih zgrada kod Pantelejske crkve, u blizini svih sadrzaja. Raspored prostora:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 54,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan površine 54m² + 12m² terasa, smešten na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u samom centru grada. Stan ima funkcionalan raspored i čine ga: prostran hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, kao i dodatna manja soba koja se može koristiti kao radna ili....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 106.890 €, 51,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju, na izuzetnoj lokaciji. Površina stana je 50.9m2, nalazi se na trećem spratu i istočno je orijentisan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prilikom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 105.550 €, 53,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 53,23m2 projektovane površine, po strukturi je dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa delom za trpezariju i kuhinju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 276)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>