• GoHome Professional
stanovi u nišu što manji uknjižen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi u nišu što manji uknjižen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu što manji uknjižen

  • Za upit "stanovi u nišu što manji uknjižen" pronađeno 1 160 nekretnina - prosečna cena 1.799 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 124.650 €, 51,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorištaStan je idealan za kancelarije, agencije, ordinaciju i slične delatnosti. Sastoji se od višenamenske prostorije, hodnika, kuhinje, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 122.700 €, 51,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 2.5 stan u opštini Palilula u neposrednoj blizini Sv. Nikolske crkve. Nalazi se trećem spratu od tri. Uknjižene površine 51m2, po ceni od 122.700e. Stan je novije gradnje i i useljiv je bez ikakvih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.000 €, 51,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na Paliluli, Mokranjceva, novogradnja tan se nalazi u novoj manjoj stambenoj zgradi na III-spratu bez lifta, povrsine od 51m2 sa etaznim grejanjem na struju. Ispred zgrade je slobodan parking. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 51,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u mirnom kraju, u Donjoj Vrežini, na 4 spratu, u zgradi bez lifta. Strukture je ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Iznad stana je ploča pa krov i odlična je izolcija. Na podovima je laminat a grejanje je na struju. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.000 €, 51,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u odličnom stanju, nalazi se na petom spratu, u nadgradjenom delu stambene zgrade bez lifta, u neposrednoj blizini gradske bolnice i medicinskog fakulteta. Sastoji se iz komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 51,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 90.000 €, 52,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu grada, u mirnoj ulici sa odličnom povezanošću, nalazi se dvosoban stan površine 52m² u zgradi sa pet spratova, smešten u prizemlju. Ova nekretnina je savršena prilika za kupce koji žele da stvore svoj dom po sopstvenom ukusu ili investiraju u atraktivnu lokaciju. Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 124.800 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija pregrađene šankom, dnevne sobe , spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Stan je istočno orjentisan, nalazi se u centru grada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.000 €, 52,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Stan je potpuno renoviran i prodaje se sa novim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju, nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe kupatilo terasa Dodatne informacije: parket u svim prostorijama PVC stolarija grejanje na struju stan je....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 105.000 € na 120.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Zaklopača, 120.500 €, 53,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.01.2025 - 83.500 €
16.10.2025 - 105.000 €
10.03.2026 - 120.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, 120.500 evra, IZUZETNA LOKACIJA ŠIRI CENTAR KOD GRADSKE BOLNICE I MEDICINSKOG FAKULTETA, UKNJIŽEN, KOMPLETNO SREĐEN, PRELEP, IDEALAN ZA IZDAVANJE, DVOSOBAN KOMFORAN STAN FUNKCIONALAN, SUNČAN, LEPO OSVETLJEN, IMA LEP POGLED, IZUZETAN....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Knjaževačkoj ulici koji se nalazi u blizini: Durlanske pijace, osnovne škole "Mika Antić", AS trgovine, slatke kuće i mnogobrojnih drugih prodavnica Uknjižena površina stana je 53m2, nalazi se na II (drugom) spratu, u zgradi bez lifta. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.750 €, 53,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dve velike sobe, kuhinje sa trpezarojom, špajza i terase. Stolarija je PVC, renovirano je kupatilo sa tuš kabinom, na podu je parket. Stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.500 €, 53,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, EXTRA POVOLJNO 79500 evra, IZUZETNA LOKACIJA ŠIRI CENTAR KOD GRADSKE BOLNICE I MEDICINSKOG FAKULTETA, UKNJIŽEN, KOMPLETNO SREĐEN, PRELEP, IDEALAN ZA IZDAVANJE, DVOSOBAN KOMFORAN STAN FUNKCIONALAN, SUNČAN, LEPO OSVETLJEN, IMA LEP POGLED, IZUZETAN RASPORED....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.500 €, 53,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan kod Bogoslovije, Gabrovacka rekaStan se nalazi u stambenoj zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od 53m2 sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka, spavace sobe, hodnika, kuhinje sa trpezarijom i kupatila.Stan je odrzavan i bez vecih ulaganja, parket je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 92.500 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan od 53 m² u mirnom delu Durlana, idealan za renoviranje po želji kupca. Stan je prazan i ima izuzetno dobar raspored: • Dve velike sobe • Jedna manja soba • Odvojena kuhinja • Prostrano kupatilo Starogradnja sa visokim plafonima pruža osećaj komfora i mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 89.700 €, 53,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 92.700 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u starijoj zgradi, u naselju Durlan, u neposrednoj blizini restorana Lion. Nalazi se u mirnom porodičnom kraju, idealnom za život, naročito za porodice sa decom, u neposrednoj blizini se nalaze pošta, osnovna škola, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 53m2, po....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 54,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan novije gradnje na top lokaciji u blizini parka Čair i centra grada, 54 m2, cg, stolarija drvo-aluminijum, blind vrata, sedmi, poslednji sprat bez kosina, nije nadogradnja. stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, garderobera,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 89.900 €, 54,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan, dvosoban stan, u izvornom stanju, nalazi se na visokom prizemlju u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini medicinskog fakulteta i parka Sveti Sava. Sastoji se iz komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje, zasebne trpezarije, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.000 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvosoban, uknjižene površine 45,50....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Panteleju, u suturenu kvalitetne, novije zgrade. Zgrada je zidana na blagoj kosini, tako da je ovaj stan u odnosu na teren prizemlje. Površina stana je 54m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 54,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan površine 54m² + 12m² terasa, smešten na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u samom centru grada. Stan ima funkcionalan raspored i čine ga: prostran hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, kao i dodatna manja soba koja se može koristiti kao radna ili....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 103.500 €, 54,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U cenu stana uračunato je parking mesto, etažno grejanje, inverter klima i većina nameštaja u stanu sa tehnikom koja je nova i ugradjena. LUX dvoiposoban stan, u blizini kružnog toka na Somborskom bulevaru, ukupne površine 54 kvm, na četvrtom spratu, sa etažnim grejanjem i liftom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u samom centru grada na najatraktivnijoj lokaciji kako za život, tako za izdavanje. Na minut su Ekonomski i Pravni fakultet, na pet minuta pešačka zona, idealna investicija za one koji se bave izdavanjem. Stan je uknjižene površine 29m2, a korisne površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u odličnom stanju, nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini medicinskog fakulteta i parka Sveti Sava. Sastoji se iz komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 89.314 €, 54,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 54.13m2 na osmom spratu stambene zgrade (lift ide do sedmog sprata). Stan je po strukturi dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, kupatila koje je odmah levo,u hodniku postoji prostor za veliki garderober, ulaz u spavaću sobu i dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban konforan stan na Panteleju u neposrednoj blizini Pantelejske crkve.Stan je po strukturi dvosoban ,uknjižene površine 54,16m2 o terasa i osrava. Sastoji se od hodnika, kupatila,dnevne sobe, trpezarije са kuhinjom i špaizom, spavaće sobe i terase ,sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.200 €, 54,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan, uknjižen, sa površinom 54m2. Stan je u polusuturenu, u novom objektu sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kupatila i spavaće sobe. U stanu je na podu keramika, etažno grejanje sa kotlom na struju kao i inveter klima. Stolarija je PVC.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.730 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.500 €, 55,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Tel. 063 1979 097 - Nis Centar grada Palilula dopijace i rampe 2 min hoda do Margera Pravnog i Ekonomskog Fakulteta lep renoviran dvosoban stan u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta salonac suncan pogled ka centru uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit salonac....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 56,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na IV spratu u kvalitetnoj starijoj zgradi (bez lifta) u Durlanu, na odličnoj lokaciji za život ili izdavanje, u blizini škole, trgovina, pijace i važnih saobraćajnica. Po strukturi je dvosoban, u novoj koncepciji dvopiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.000 €, 56,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep stan, u odličnom stanju, bez ulaganja, kvalitetne gradnje, ukupne površine 56 kvm, koji se nalazi na III spratu u zgradi bez lifta. Stan je veoma komforan, funkcionalan, topao, ima svoju pripadajuću podrumsku prostoriju i sastoji se iz komforne dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja vodi u spavaću sobu sa francuskim ležajem, iz spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 83.700 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u blizini Difa, fakulteta Zaštite na radu i gimnazije Svetozar Marković. Stan je po strukturi dvosoban, 56m2 . Sastoji se od hodnika, kupatila, izdvojene trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe sa izlazom na terasu i spavaće sobe. Nalazi se na 5 spratu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u strogom centru Niša iza tržnog centra “Gorča” nedaleko od pešačke zone. Stan se nalazi u kvalitetnoj starijoj zgradi sa liftom, na 3.-em spratu. Sastoji se od hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom I kuhinjom. Zgrada poseduje svoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.900 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 Prodaja stana – Bulevar Nemanjića, Niš Na odličnoj lokaciji, u blizini Svetosavskog parka, prodaje se trosoban stan površine 75m² . Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa velikom, lepom terasom odvojene kuhinje sa ostavom odvojene trpezarije hodnika sa toaletom degazmana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 254)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>