• GoHome Professional
stanovi u nišu opremljen što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi u nišu opremljen što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu opremljen što veći

  • Za upit "stanovi u nišu opremljen što veći" pronađeno 282 nekretnina - prosečna cena 2.034 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • useljiv
    • prizemlje
    • interfon
    • duplex
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Palilula, 115.000 €, 90,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 90m stvarne oko 96m2 na četvrtom poslednjem spratu bez lifta. Stan se nalazi u novijoj zgradi, iako je poslednji sprat nema krovnih prozora. Sastoji se od ulaznog hodinka, iz kojeg je komunikacija sa svim prostorijama. Levo se ulazi u veliki otvoreni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 224.250 €, 90,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je troiposoban stan u novogradnji kod Doma Zdravlja. Stan je površine 89,70m2, nalazi se na I spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, kombinovana soba, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasa. Zgrada će biti manje spratnosti, Po+Pr+IV. Biće postavljena moderna fasada,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.500 €, 90,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 214.400 €, 89,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 205.000 €, 89,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 198.000 €, 89,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji kod Gimnazije 9.Maj i Nisavskog kejaObjekatNear to the bridgeje zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat za onekoji žele nešto više od svog budućeg doma.Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznogstila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.060 €, 89,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 215.280 €, 89,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji, u stambenom objektu PO+ P + 4, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je projektovane površine 89.70m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 200.000 €, 88,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vrhunski troiposobni stan u prizemlju nove zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, trpezarije koja može imati funkciju i radne saobe (zbog kvadrature pruža mogućnost da se dobiju dve zasebne prostorije), odvojene kuhinje, dve spavaće sobe i dva odvojena opremljena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 201.700 €, 88,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi su dva identična stana u izgradnji, površine po 88m², koja se nalaze na drugom i trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe (od kojih glavna spavaća soba poseduje sopstveno kupatilo), dodatnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 198.300 €, 88,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 86,21m2 i nalazi se na šestom spratu i potkrovlju, po strukturi je četvorosoban i orijentisan je ka severoistoku. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, dva....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.700 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan na I spratu objekta u izgradnji koji se nalazi blizu centra grada u mirnoj ulici, udaljenost od pešačke zone 10 minuta hoda. Objekat, stan i mikrolokacija idealni su za porodičan život zbog dostupnosti svih potrebnih sadržaja ( vrtića, osnovne škole, fakulteta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.470 €, 86,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru u neposrednoj blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Stan ima 86,12m2 projektovane površine, po strukturi je troiposoban, orijetisan ka jugozapadu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, dve dečije sobe, kupatila, sanitarnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 85,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – ulica Dragiše Cvetkovića. Stan se nalazi na 9. spratu zgrade sa liftom, kompletno je namešten i spreman za useljenje. Struktura stana: Svetla i prostrana dnevna soba Trpezarija sa kuhinjom Hodnik Dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan na keju. Stan je veoma prostran i komforan i čine ga: ulazni hodnik, dnevni borava sa trpezarijom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje i hlađenje je preko toplotnih pumpi, u kupatilu podno. Stan je opremljen nameštajem i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 194.000 € na 210.900 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 210.900 €, 84,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 194.000 €
15.03.2026 - 210.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 84,35m2 i nalazi se na III spratu zgrade P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Jedan od svega par stanova u novogradnji koje se nalazi u centralnoj zoni grada Niša, koji je u završnoj fazi i još uvek raspoloživ za kupovinu. Većina stanova se proda još u toku izgradnje. Zgrada se nalazi na izuzetnom mestu, u blizini Čaira i Crvenog pevca. Odlikuje je kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan i luksuzan četvorosoban stan na veoma lepoj lokaciji u centru, okružen obrazovnom i uslužnom infrastrukturom. Stan je površine 84m2, pozicioniran na V spratu stambene zgrade sa liftom. Kompletno, kvalitetno i do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 194.000 €, 84,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 206.900 €, 82,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana kao PO+PR+7 i biće opremljena liftom i savremenim tehničkim rešenjima. Struktura stanova: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 81 m² u prestižnom kompleksu Planeta Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Cena stana iznosi 250.000 € i uključuje garažno mesto i kompletan nameštaj rađen po meri od najkvalitetnijih materijala. Struktura stana Prostrana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 60.750 €, 81,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Delta planeta i nišavskog keja. Površine je 81m2, nalazi se na VI nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc-a....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 192.900 €, 80,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 80,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan na najpopularnijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 80m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv trosoban stan kod Margera. Površine je 80m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajem i uređajima. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u centru. Površine je 80m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim uređajima.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten duplex troiposobne strukture u blizini crkve Sveti Luka. Površine je 80m2, nalazi se na I spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe i kupatila. Stan je opremljen kuhinjom i nameštena je jedna spavaća soba. Grejanje je centralno. Ispred....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 79m2, nalazi se na XIII spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 153.971 €, 79,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, neuseljavan trosoban stan površine 79 m, koji se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji Bulevar Nemanjića, Zona III, u neposrednoj blizini parka Svetog Save, tržnog centra Delta Planet, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pijace, pošte, vrtića i osnovne škole.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 203.500 €, 79,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u blizini Margera, na samo nekoliko minuta od pešačke zone. Takođe su u blizini osnovna škola, gimnazija, vrtić, fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, fakultet zaštite na radu, Pravni fakultet, Ekonomski fakultet, pošta, ambulanta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.260 €, 79,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u novogradnji, u najlepšem projektu koji se gradi u Nišu Planet Residence, između reke Nišave i TC Delta Planet. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi na 13-om spratu, površine 79m2. U blizini je Dom Zdravlja, vrtić, škola, park, fakultet, banka, pošta, taxi stajalište, marketi, centar grada, Delta planet, pijaca. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe i velike terase sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux i renoviran dvoiposoban kod Doma Zdravlja. Stan se nalazi na 13. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene površine je 79m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju potpuno renoviran i moderno opremljen stan na 13. spratu (od 14) kvalitetne zgrade sa dva lifta, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Doma zdravlja i TC Delta Planet. Stan je jugoistočno orijentisan, izuzetno svetao tokom celog dana, sa terasom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 203.500 €, 79,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam predstavimo novogradnju koja se nalazi u najvećoj Niškoj gradskoj opštini, Medijana, na Margeru kao jednoj od najpoželjnijih lokacija za stanovanje u Nišu, na samo 3.5 minuta laganog hoda od Tržnog centra ´Kalča´, Obrenovićeve ulice i centra grada. U ponudi je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 79,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan troiposoban stan u novoj zgradi kod Doma zdravlja. Stan je površine 78,5m2 i nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada odiše modernim dizajnom, savremenim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 283)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>