• GoHome Professional
stanovi u nišu opremljen lift - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi u nišu opremljen lift - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu opremljen lift

  • Za upit "stanovi u nišu opremljen lift" pronađeno 169 nekretnina - prosečna cena 2.034 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 51.800 €, 74,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da stanujete u perfektno nameštenom stanu ovo je idealan stan za Vas. Stan se sastoji od: dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje i trpezarije, hodnika, kupatila i toaleta, ima terasu. Opremljen je novim nameštajem i tehnikom. Za više informacija i razgledanje stana pozvati:065/222....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.500 €, 67,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, površine 70m2, na V spratu. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. U stanu je smart koji omogućava daljinsku ili automatsku kontrolu potrošača, aparata i uređaja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 184.800 €, 97,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se troiposoban stan površine 96,5m2, koji se nalazi na II spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 96.900 €, 51,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova LUX stambeno - poslovna zgrada na Paliluli moderne arhitekture, gradjena i opremljena po najsavremenijim standardima, sa izolacijom od kamene vune, fasadom sa otvorima, fasadnom ciglom, alu bondom i vegetacionim elementima, cinice ovaj objekat jedinstvenim i prepoznatljivim.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.000 €, 63,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponuda koju Vam predstavljamo je jedinstvena i ne nalazi se često na tržištu i zato ako spadate u grupu kupaca koji traže porodičan stan, u centru grada, kompletno opremljen, koji će ispuniti sve Vaše kriterijume idealnog doma, ovo je prilika koju ne smete propustiti. Prodaje se trosoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, veoma komforan dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića. Površine je 75m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Stan je kompletno renoviran, pri čemu se vodilo računa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 96.200 €, 52,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pametno dizajnirani parapeti omogućavaju maksimalno iskorišćenje dnevnog svetla u svim stanovima, dok je objekat slobodno stojeći, tako da nijedan stan nije zaklonjen drugim zgradama. Tipovi stanova: Jednoiposobni Dvosobni Dvoiposobni Trosobni Svi stanovi su funkcionalno organizovani....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 116,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ponuda koju Vam predstavljamo je jedinstvena i ne nalazi se često na tržištu i zato ako spadate u grupu kupaca koji traže porodičan stan, u strogom centru grada, kompletno opremljen, koji će ispuniti sve Vaše kriterijume idealnog doma, ovo je prilika koju ne smete propustiti. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.300 €, 67,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija.Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lep dvoiposoban stan na Panteleju (Somborska). Ukupne površine je 55m2+9m2 terasa i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je komforan, sa dobrim i funkcionalnim rasporedom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 194.000 €, 84,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 84,35m2 i nalazi se na III spratu zgrade P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 144.750 €, 57,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji, u stambenom objektu PO + P + 4, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je projektovane površine 57.90m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 80,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan na najpopularnijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 80m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeno-poslovni kompleks, vizija idealnog stanovanja, osmišljena i projektovana kako bi unapredila sve aspekte udobnog života. Pored stambenih jedinica različitih struktura i kvadrature, pruža i druge pogodnosti - zelene površine, sadržaje za decu, SPA centar sa bazenom, saunom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 112.300 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten dvoiposoban stan koji predstavlja idealan izbor za porodičan život ili za one koji žele funkcionalan prostor za rad od kuće. Uz stan dolazi i dodatna kancelarija i radionica, kao i privatno dvorište i parking mesto unutar dvorišta zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan P=50m2 na trećem spratu,nije poslednji u zgradi sa bešumnim liftom Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom,kuinje, spavaće sobe,kupatila i terase. Stan je opremljen novim, modernim nameštajem,stan se prodaje sa stvarima. Za više informacije pozvati:065/222....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.500 €, 90,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen neuseljavan jednoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića u novoj stambeno/poslovnoj zgradi. Stan je ukupne površine 40m2 nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od hodnika, jedne spavaće sobe, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 135.300 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se dvoiposoban stan površine 61,5m2, koji se nalazi na IV spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.600 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 160.500 €, 94,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se gradi prema najvišim modernim standardima, koristeći samo vrhunske materijale i savremene tehnike gradnje. Poseban fokus je na kvalitetu i komforu, kako bi budući stanari uživali u maksimalnoj udobnosti. Karakteristike stanova: Podovi: Tarket prve klase, elegantni i dugotrajni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je garsonjera na odličnoj lokaciji u blizini parka Sveti Sava. Površine je 25m2, nalazi se na IX spratu stambene zgrade sa liftom koji ide do VII sprata. Sastoji se iz ulaznog hodnika,kombinovane sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Garsonjera je opremljena nameštajem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 86.000 €, 43,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru grada, po strukturi 1.5 soban, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaca soba, na 5. sprat od 6 spratova, 43m2, grejanje je CG, novije gradnje bez lifta. Kompletno opremljen stan, prodaje se sa stvarima kao na slici. Odlicna lokacija stana u samom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 113,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96973, V/VII, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, ostava, deljiv. U ponudi tek useljen,lux opremljen stan u novogradnji na Panteleju. PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ( Bosh tehnika). namestaj uredjen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.400 €, 78,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 78m2 i nalazi se na I spratu u zgradi P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu će biti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan kod Gradske bolnice. Površine je 70m2, nalazi se na XI spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grrejanje je centralno. Stan je ufazi opremanja i biće opremljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 98.750 €, 40,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji, površine cca 40 m², smešten na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je moderno opremljen i funkcionalno organizovan, idealan za savremeni život ili investiciju. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru. Površine je 58m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je veoma lepo uređen i opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep dvoiposoban stan kod Kliničkog centra. Površine je 55m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno. Stan je opremljen nameštajem i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv trosoban stan kod Margera. Površine je 80m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajem i uređajima. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u centru grada. Površina stana je 37m2 i nalazi se na IX spratu (nije poslednji) stambene zgrade sa liftom koji ide do VII sprata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Podovi su obloženi parketom,....