• GoHome Professional
stanovi u nišu lođa - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stanovi u nišu lođa - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu lođa

  • Za upit "stanovi u nišu lođa" pronađeno 133 nekretnina - prosečna cena 1.967 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • nenamešten
    • lift
    • parking
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 59.240 €, 36,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na Ispratu ukupne površine 35,90m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 143.566 €, 64,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 64.7m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, neto korisne površine70,25m2, u mirnom delu grada, na Paliluli, u blizini palilulske pijace, obdaništa, crkve Sv. Nikole. Stan se nalazi na devetom spratu (od deset), starije zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene trpezarije sa sopstvenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.000 €, 71,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je pravi porodičan stan bez ulaganja na Bulevaru Nemanjića (Romanijska). Površine je 71m2, nalazi se na VII spratu (nije poslednji) novije stambene zgrade sa liftom. Komforn i funkcionalan raspored su glavne odlike stana. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 64.190 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 38,90m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten dvosoban stan u centru grada u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Površine je 49m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Strukturu čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, kupatilo i spavaća soba sa lođom. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 80m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, funkcionalan i sa dobrim rasporedom prostorija. Čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-133 (od ukupno 133)

<< <1 2 3 4> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com