• GoHome Professional
stanovi u nišu kablovska - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi u nišu kablovska - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu kablovska

  • Za upit "stanovi u nišu kablovska" pronađeno 619 nekretnina - prosečna cena 1.809 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 153.700 €, 59,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Stan je po strukturi trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu, kuhinje uradjene po meri od kvalitetnog medijapana i Bosh bele tehnike, trpezarije, dve spavaće sobe (jedna spavaća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.545 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45,34m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 131.330 €, 69,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Benetona, projektovane površine 69.12 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život zbog blizine škole, vrtića i svih potrebnih infrastrukturnih objekata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 263.750 €, 114,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Bulevaru Nemanjića koji se nalazi na sedmom spratu, po strukturi je četvorosoban i orijentisan je jugo-istočno. Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom čini jedinstvenu celinu i direktno je povezan sa terasom. Stan ima tri spavaće sobe dva kupatila i prostor za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 152.310 €, 59,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 59,31....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban, moderno uređen stan na visokom prizemlju nove kvalitetne zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe iz koje se izlazi u dvorište, trpezarije sa kuhinjom, komforne spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno uređen, ne zahteva nikakvo ulaganje, prodaje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.190 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 42.13....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 81.700 €, 61,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su poznati tržni centar Delta, vrtić, OŠ, brojni marketi, autobuska stajališta za različite pravce grada, nedaleko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 64.910 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 39,34m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 108,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje kao i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije i sl.). Stan je po strukturi troiposoban, uknjizene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.020 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 47.07 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.500 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorista. Stan na 3. spratu zgrade, po strukturi jednoiposoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u spavacu sobu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Centralno grejanje. Odlicna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru grada. Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i terasu koja se pruža celom duzinom stana (oko 12m). Stan poseduje podrumsku prostoriju od 3m2. Stan je renoviran povrsine 67m2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod durlanske pošte u mirnoj ulici u blizini Knjaževačke ulice. Nalazi se u mirnoj ulici, a na finoj lokaciji kako za porodično stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjižene površine 43m2 sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 320.000 €, 155,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva spojena trosobna stana, 70 m2 i 85 m2, sa dva ulaza, uz mogućnost zasebne prodaje, jednog ili drugog. U celini, stan ima dva velika dnevna boravka, dve kuhinje, četiri spavaće sobe, četiri terase i po dva kupatila i toaleta. Na prvom spratu novije zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.570 €, 37,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.800 €, 78,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 78.19....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.000 €, 70,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 63m2 plus dve terase i ostava još oko 7m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta. Nalazi se na odličnoj lokacji gde su u blizni osnovne škole mnoge srednje škole, ali zaštićen od buke i galame. Stan je komforan i svetao. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 104.750 €, 55,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Benetona, projektovane površine 55,12 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život zbog blizine škole, vrtića i svih potrebnih infrastrukturnih objekata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 67,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 67m2, u novijoj zgradi na 3 spratu bez lifta. Stan je u novom urbanizovanom naselju na Somborskom bulevaru sa stambenim zgradama , gde su u blizini prodavnice dragstori kafići, obdanište i drugo. Stan je u odličnom stanju i vrlo funkcionalnog rasporeda. Raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u strogom centru Niša iza tržnog centra “Gorča” nedaleko od pešačke zone. Stan se nalazi u kvalitetnoj starijoj zgradi sa liftom, na 3.-em spratu. Sastoji se od hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom I kuhinjom. Zgrada poseduje svoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 95,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje. U blizini su fakultet umetnosti, OŠ, vrtić, brojni marketi, Trg Kralja Aleksandra , Trg Kralja Milana, kao i šetačka zona, udaljena svega 200m.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.825 €, 65,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.19m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 96.700 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 53.72 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 96,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a druga (PK) 44m2. Uz stan ide i parking mesto ili garažno mesto. Nalazi se na drugom spratu i potkrovlju, manje porodične zgrade sa tri stana.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.380 €, 90,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 90.53m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 124.600 €, 75,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 78.295 €, 44,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.470 €, 86,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru u neposrednoj blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Stan ima 86,12m2 projektovane površine, po strukturi je troiposoban, orijetisan ka jugozapadu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, dve dečije sobe, kupatila, sanitarnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.400 €, 38,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten dvosoban stan u suterenu novije zgrade u centru grada, pogodan za izdavanje. Nisu potrebna ulaganja u stan koji se sastoji od manjeg ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je dobro osvetljen, hidro i termo izolovan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 61.000 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Crvenom Pevcu,na lokaciji pogodnoj za život studenata zbog blizine medicinskog fakulteta, 29m2. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade bez lifta ( nije poslednji) i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije sa kuhinjom, kupatila i terase. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.300 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 46m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan se nalazi na osmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dve manje spavaće sobe, od koje je jedna dobijena delimičnim zatvaranjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 332.800 €, 179,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,.. Nadomak su brojne institucije od značaja kao i strogi centar grada. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u lux poslovno-stambenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Nišavskom Keju. Nalazi se na prelepoj lokaciji u samom centru grada. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 42m2. Po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na drugom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.605 €, 92,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 90.52m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan na Panteleju, uknjižene površine 66 m2, realne oko 80 m2. Stan se nalazi na 4. i 5. spratu novije stambene zgrade bez lifta. Na donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa dok se na drugom nivou nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.440 €, 46,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 46.90....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.610 €, 46,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.645 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,60 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....