• GoHome Professional
stanovi u nišu opremljen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u nišu opremljen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu opremljen pala cena

  • Za upit "stanovi u nišu opremljen pala cena" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.274 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 89.000 € na 82.500 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 82.500 €, 50,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 89.000 €
20.05.2026 - 82.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u centru u blizini Doma vosjke, NišProdaje se stan u ulici Kralja Vukašina.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i kuhinje.Ukupna površina stana je 50m2 i nalazi se u suterenu nove zgrade.I ako je u suterenu stan....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 172.500 € na 150.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 69,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 172.500 €
27.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak osnovna škola, vrtić, Pravni fakultet, autobuska stajališta,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 118.000 €
22.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov, neuseljavan 1.5 stan smešten na 1. spratu moderne luksuzne zgrade sa liftom, neposrednoj blizini Doma zdravlja i Filozofskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaće sobe kupatila....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u nišu opremljen pala cena'
115.000 €
115.000 €
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 118.000 €
22.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno -1)

<< <1> >>