• GoHome Professional
stanovi u nišu opremljen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u nišu opremljen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu opremljen Najnovije

  • Za upit "stanovi u nišu opremljen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja vodi u spavaću sobu sa francuskim ležajem, iz spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 200.000 €, 88,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vrhunski troiposobni stan u prizemlju nove zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, trpezarije koja može imati funkciju i radne saobe (zbog kvadrature pruža mogućnost da se dobiju dve zasebne prostorije), odvojene kuhinje, dve spavaće sobe i dva odvojena opremljena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 252.956 €, 115,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan ima prelepu terasu na uglu zgrade. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen je tako da odgovara različitim potrebama svih generacija i različitim životnim stilovima.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 203.500 €, 79,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u blizini Margera, na samo nekoliko minuta od pešačke zone. Takođe su u blizini osnovna škola, gimnazija, vrtić, fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, fakultet zaštite na radu, Pravni fakultet, Ekonomski fakultet, pošta, ambulanta,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 194.000 € na 210.900 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 210.900 €, 84,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 194.000 €
15.03.2026 - 210.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 84,35m2 i nalazi se na III spratu zgrade P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na početku Bulevara Nemanjića sa panoramskim pogledom na Nišavu i okruženje. Stan ima 75m2, korisne površine. Nalazi se na XVIII- om spratu, nije poslednji u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 155.500 €, 68,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat sa puno pozitivnih karakteristika. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznog stila i vrhunskog dizajna stanova, pametnih sistema kontrole, eksluzivne stolarije i keramike, savremene....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 249.500 € na 275.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 275.500 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 236.000 €
12.08.2025 - 240.000 €
15.01.2026 - 249.500 €
10.03.2026 - 275.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EKSKLUZIVNA PONUDA - VRHUNSKA TOP LOKACIJA - NAJEKSKLUZIVNIJA U GRADU - STROGI CENTAR HOTELA NEW CITY I POBEDINE, IDEALAN ZA IZDAVANJE, STANOVANJE, NOV PRELEP KOMPLETNO PRVOKLASNO OPREMLJEN LUX TROSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA U SVAKOM POGLEDU, NAMEŠTAJ NOV,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 47.000 €, 22,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se opremljena garsonjera u centu Niša u blizini keja.(u katastru upisana kao garaza) moguca kupovina samo za gotovinu. Odlicna lokacija i za retniranje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 94.500 €, 39,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ VRHUNSKA LOKACIJA - CENTAR GRADA - OBILIĆEV VENAC BLIZINA ŠOJKE 3-5 min. hoda do PRAVNOG I EKONOMSKOG FAKULTETA. Prelep, vrhunskog kvaliteta gradnje, odmah useljiv, kompletno renoviran i kompletno prvoklasno opremljen se prodaje JEDNOIPOSOBAN stan, odv.lepa spavaća....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi u nišu opremljen (579)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.