• GoHome Professional
stanovi u nišu Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u nišu Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stanovi u nišu zadnjih 7 dana" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 2.112 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • dvorište
    • polunamešten
    • duplex
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 143.200 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan na jednoj od atraktivnijih lokacija na Bulevaru Nemanjića kod Zone II. Površine je 63m2 (56m2+7m2 terase), nalazi se na V spatu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.400 €, 36,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na park Čair. Nalazi se na 13. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Prostor je lepo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan, površine 39m2, na visokom prizemlju, nove stambene zgrade. Zgrada je pozicionirana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u samoj blizini Doma zdravlja, Delta planeta, Filozofskog fakulteta, na svega par minuta od svih bitnih dešavanja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u nišu zadnjih 7 dana'
180.000 €
78.000 €
84.700 €
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 117.800 €, 62,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na prvom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 133.500 €, 67,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor, energetsku....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 147.400 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 163.200 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 177.500 €, 66,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u novoj zgradi, malo korišćen, sa vrhunskim završnim detaljima i moderno dizajniranim enterijerom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 66m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovan i dizajniran....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 93.000 €, 42,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderno renoviran jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom. Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom spavaća soba kupatilo terasa Dodatne informacije: kompletno renoviran parket na podovima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.520 €, 68,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, uskoro useljiv trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na par minuta hoda od Medicinskog fakulteta i Kliničkog centra. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta kvalitetne gradnje, koji je građen termo blokom, sa fasadom debljine 10 cm i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan dvoiposoban stan, površine 62m2 na petom spratu starije stambene grade bez lifta. Zgrada je smeštena u samoj blizini fakulteta DIF-a i Zaštite na radu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 255.500 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, četvorosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov trosoban stan u izgradnji, smešten na drugom spratu manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata. Stan je funkcionalno projektovan sa odličnim rasporedom prostorija – komunikacija sa svim prostorijama ostvarena je iz ulaznog hodnika. Strukturu stana čine prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je prvobitno bio dvosoban ali je trpezarija pretvorena u spavaću, moguće je stan vratiti u prvobitno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 174.420 €, 74,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov, trosoban stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u Durlanu. Površine je 92m2, smešten na I spratu zgrade bez lifta. Stan je veoma prostran sa dobrim i funkcionalnim rasporedom koji zadovoljava sve zahteve jedne porodice i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.250 €, 65,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine 65m2, na I spratu. Stan je projektovan tako da Vam pruži....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 223.000 €, 75,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se delimično renoviran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, na Bulevaru Nemanjića. Stan se nalazi na 7. spratu (od ukupno 13) kvalitetne stambene zgrade sa dva lifta. Stan je prostran i funkcionalnog rasporeda, a sastoji se od: ulaznog hodnika velike dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Staro groblje, prodaje se komforan 2.5 stan, od 62m2, na 5. spratu od 5 u zgradi bez lifta. Stan je u odličnom stanju, bez puno ulaganja, a sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim delom odakle se izlazi na jednu terasu, dve spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.300 €, 67,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 66,65m2 i po strukturi je troiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 241.000 €, 106,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo duplex stan, projektovan i dizajniran da zadovolji najviše standarde jedne porodice. Stan je troiposobne strukture površine 106m2, nalazi se VI spratu stambene zgrade sa liftom. Funkcionalan i doboro organizovan prostor u kome će svaki član porodice imati....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 118.000 €, 39,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno nov, neuseljavan stan od 1.5 soba, smešten na 1. spratu moderne luksuzne zgrade sa liftom, u blizini Doma zdravlja. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaće sobe kupatila terase Opremljen je potpuno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Medijana - B. Krsmanovića, prodaje se 1.5 stan, 35m2, na 10 spratu od 10 u zgradi sa liftom(ide do 8.). Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. Prodaje se se polunamešten. Trenutno je moguća kupovina samo za gotovinu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 125.440 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se manji, funkcionalan stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Bolnice i Medicinskog fakulteta. Raspored prostora donosi dobar osećaj širine i praktičnosti, pa stan lako ispunjava potrebe za svakodnevni život ili izdavanje. Kvadratura iznosi 25....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 91,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban stan površine 91m² u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u centru Niša, na Obilićevom vencu. Stan se nalazi na 2., 3., 4., 5., 6. i 7. spratu i nudi moderan dizajn i funkcionalan raspored. Struktura stana: Ulazni hodnik Prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 32)

<< <1> >>