• GoHome Professional
stanovi u nišu Oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u nišu Oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stanovi u nišu oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 47.500 €, 26,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera površine 26m, koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića ambulante i gradskog prevoza. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.490 €, 52,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe,manje kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je centaralno grejanje. Stolarija je drvena. Stan je u izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Iz ponude stanova u stambeno -poslovnom kompleksu , na Bulevaru Nemanjića, izdvajamo odlično organizovan dvosoban stan 60m2, na 2.spratu. Stanovi su različite spratnosti ili strukture.(2-sobni ili 2.5-sobni) Stanovi su neuseljavani. Izuzetna prilika da postanete vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 75.860 €, 45,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini u zgradi spratnosti PR+3. Površine je 44,62m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je južno. Zgrada....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.287 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.287 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.973 €
06.05.2026 - 83.287 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.500 €, 73,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PRELEPA LOKACIJA, VREDI VIDETI, PANTELEJ SOMBORSKI BULEVAR, BLIZINA AS TRGOVINE I CRKVE, IZUZETAN OČUVAN DVOIPOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA, UKNJIŽEN SVOJINA PRIVATNA 1/1, FUNKCIONALAN, SOBE PROSTRANE LEPE, IZOLACIJA I KLASE, (MESTO) SAMA POZICIJA....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se četvorosoban lux stan, nalazi se na Paliluli, kod pijace i rampe, ima površinu od 85m2 + terasa i nalazi se na III spratu, ima CG, podrum, PVC stolariju, parket, telefon, KTV, NET, urednu i kompletnu dokumentaciju, cena stana je 85.000 E. .

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 115.500 € na 128.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 128.500 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 84.500 €
28.11.2024 - 85.500 €
16.01.2025 - 87.500 €
25.02.2025 - 94.500 €
12.08.2025 - 99.500 €
16.10.2025 - 115.500 €
10.03.2026 - 128.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA VREDI VIDETI - PRELEP STAN I LOKACIJA - PANTELEJ UL. GORNJOMATEJEVAČKA, NOV malo korišćen JAKO LEP DVOIPOSOBAN STAN, FUNKCIONALAN, SUNČAN, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, ODLIČAN RASPORED, ZGRADA VRHUNSKOG KVALITETA, STAN POSEDUJE 2 LEPE SPAVAĆE SOBE, TERASA....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 61.000 €, 31,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan površine 31m, koji se nalazi na prvom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića ambulante i gradskog prevoza. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi u nišu (5787)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.