• GoHome Professional
stanovi u nišu 70 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u nišu 70 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu 70 m2 porasla cena

  • Za upit "stanovi u nišu 70 m2 porasla cena" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.036 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+18%

Promena cene sa 130.000 € na 154.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 154.000 €, 70,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 150.000 €
25.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 154.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na prvom spratu stambene zgrade u blizini medicinskog fakulteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, hodnika i kupatila, 2 terase-jedna zastakljena, ostava. Etažno grejanje na struju. Stan je....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 168.460 € na 175.480 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 175.480 €, 70,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 168.460 €
08.04.2026 - 175.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan u novogradnji u blizini Pravnog fakulteta. Površina stana je 70,19m2, nalazi se na I spratu nove stambene zgrade. Zgrada će imati Po+P+7 spratova, dva velika lifta i dva ulaza. Objekat se gradi se i oblaže najkvalitetnijim materijalima, koji ispunjavaju konstruktivne....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.120 € na 124.580 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 124.580 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 110.700 €
07.12.2025 - 114.200 €
11.02.2026 - 121.120 €
13.05.2026 - 124.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se dvoiposoban stan površine 69,21m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u nišu 70 m2 porasla cena'
124.578 €
140.900 €
158.742 €
 
+21%

Promena cene sa 121.920 € na 147.600 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 147.600 €, 72,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 121.920 €
25.02.2026 - 147.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine72m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i komfor....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 173.110 € na 180.330 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 180.330 €, 72,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 173.110 €
08.04.2026 - 180.330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan u novogradnji u blizini Pravnog fakulteta. Površina stana je 72,13m2, nove stambene zgrade. Zgrada je spratnosti Po+P+7 spratova, dva velika lifta i dva ulaza. Objekat je građen od najkvalitetnijih materijala koji ispunjavaju konstruktivne uslove stabilnosti,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 143.200 € na 147.115 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 147.115 €, 68,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 143.200 €
17.04.2026 - 147.115 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 68,33m2 projektovane površine, po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i delom za kuhinju,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 118.000 € na 127.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 127.800 €, 68,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 116.400 €
01.03.2026 - 118.000 €
17.04.2026 - 127.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 67.27m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom ulicom. Stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenim kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, terasu, predsoblje, kupatilo....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 137.400 € na 144.200 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 137.400 €
18.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri odvojene sobe u funkciji spavaćih soba (svaka je pravilnog oblika i približne kvadrature), zastakljene lođe i renoviranog....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 155.300 € na 161.750 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 161.750 €, 65,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.300 €
29.04.2026 - 161.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje sve prostorije, dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Dnevna soba i jedna spavaća sobe izlaze na....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 155.300 € na 161.750 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 161.750 €, 65,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 155.300 €
08.04.2026 - 161.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan u novogradnji u blizini Pravnog fakulteta. Površina stana je 64,70m2, nalazi se na VI spratu nove stambene zgrade. Zgrada je spratnosti Po+P+7, poseduje dva velika lifta i dva ulaza. Objekat je građen od najkvalitetnijih materijalima, koji ispunjavaju konstruktivne....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 120.330 € na 123.580 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 123.580 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.330 €
03.04.2026 - 123.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.04m2 i nalazi se na prizemlju. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 107.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Crveni Krst, 115.000 €, 64,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život, odmah pored zgrade su obdanište, osnovna škola, IDEA, igralište, takođe aerodrom na 500 metara Stan je po strukturi trosoban, površine....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 147.500 € na 160.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 76,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.08.2025 - 145.000 €
14.09.2025 - 147.500 €
06.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan P=75m2 na šestom spratu, nove stambene zgrade sa liftom. Struktura: dnevna sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, toalet i kupatilo, terasa. Zgrada je vrhunskog kvaliteta, u stanu je postavljen slavonski hrastov parket,granitna keramika,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 155.300 € na 161.750 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 161.750 €, 64,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 155.300 €
01.05.2026 - 161.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>