• GoHome Professional
stanovi u beogradu do 290000 eura što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi u beogradu do 290000 eura što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu do 290000 eura što skuplji

  • Za upit "stanovi u beogradu do 290000 eura što skuplji" pronađeno 17 882 nekretnina - prosečna cena 3.037 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 310.000 €, 77,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika na Lekinom brdu – moderan trosoban stan u novogradnji - U mirnom i uređenom delu Lekinog brda, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, nalazi se ovaj vrhunski trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova u januaru 2027. godine. - Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 97,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan povr��ine 97,11m u zgradi u izgradnji, na ��etvrtom spratu moderne stambene zgrade. Stan je 4.0 sobne strukture, idealan za ��ivot ili kao investicija za izdavanje. O zgradi: Zgrada se gradi odvisokokvalitetnih materijala, sa savremenim arhitektonskim re��enjima i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 310.000 €, 136,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan u privatnoj stambenoj zgradi, odmah kod Karađorđevog parka i Hrama Svetog Save, u Lamartinovoj ulici. Nalazi se na 2.spratu, zgrada je izuzetno održavana, kao i njeno dvorište koje je ozelenjeno. Stan može biti podeljen u dve stambene jedinice. Petosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 310.000 €, 90,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Beogradu u Matosevoj ulici u Sumicama .. Stan je na 4 spratu ima 90m2 ,uknjizen je i na dva nivoa je Donji nivo se satoji od kuhinjskog prostora,Dnevne sobe,2 spavace sobe Gornji nivo se sastoji od kupatila i velike terase sa fantasticnim pogledom na grad....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u blizini Karađorđevog parka na Vračaru, u Nebojšinoj ulici. Stan je u izvornom stanju i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade iz 1991. godine. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored i dvostranu orijentaciju, idealan za porodicu ili poslovni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 330.000 € na 310.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 310.000 €, 101,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 370.000 €
04.03.2026 - 330.000 €
11.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od mirnijih i uređenih ulica, u zgradi kvalitetne gradnje iz 2007. godine, nalazi se prostran i izuzetno funkcionalan stan od 93 m2 + 8m2 terasa, smešten na traženom 2. spratu. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste savršen balans komfora, rasporeda i spratnosti – prostor je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran stan u Hadži Đerinoj ulici na Vračaru. U mirnom i uređenom delu Vračara nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i svetao stan površine 67m2 +5m2 tarase! Stan je smešten na 3. spratu od ukupno 4 u zgradi sa liftom, sa uređenim dvorištem i obezbeđenim parkingom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 82,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep i komforan trosoban stan u kvalitetnoj Komgrap starogradnji osmospratnice. Stan se nalazi na 5. spratu (lift), dvostrano orijentisan (SZ), funkcionalnog rasporeda i odlične iskorišćenosti prostora. Struktura: Prostrana dnevna soba Kuhinja sa trpezarijom Dve velike spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 310.000 €, 124,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dimitrija Marinkovi��a, pr/2, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-124m2, ugovorna povr��ina-104.00m2 Prodaje se uknji��en 3.0 stan u ulici Dimitrija Marinkovi��a, kod ��oping centra Stadion. Veoma je svetao i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je eta��no grejanje i uknji��en....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Had��i ��erina, 3/4, cg,-Stvarna povr��ina-72m2 , ugovorna povr��ina-67.00m2, Retko u ponudi! U ponudi imamo odli��an stan na jednoj od najtra��enijih lokacija u Beogradu. Nalazi se na tre��em spratu, prostor odi��e svetlo����u i prostrano����u. Zahteva ulaganja. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 310.000 €, 77,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117133, I/II, klima, salonski, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, dvorišna zgrada. Izuzetan stan, na odlicnoj lokaciji. Dobra prilika, jer se stan nalazi u kraju u kom je retka prilika za kupovinu stana. Savrsena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 310.000 €, 106,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novogradnji u Zemunu u Banatskoj ulici. Stan je uknjižen na 106m2 ali ukupno ima 119m2. Prvi nivo se sastoji iz predsoblja, velikim i komfornim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 310.000 €, 150,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na centralnoj gradskoj lokaciji na uglu Džordža Vašingtona i Bul. despota Stefana, izuzetna ponuda, 150m2 luksuzno renoviranog salonskog prostora, visine 3,3m koji se sastoji od 3 celine, a to su 2 stana u prizemlju koji ukupno imaju sa ulaznim foajeom 90m2 i u suterenu, kancelarijski/poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 310.000 €, 55,00 m2 cca 5640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 NA PRODAJU – LUKSUZAN STAN 55m² SA NAMEŠTAJEM | BW ARCADIA, – BEOGRAD NA VODI 19. sprat-prelep pogled na KULU i reku.🌟S obziorom da je stan uknjižen , isti može da se kupi preko stambenog kredita. STAN JE UKNJIŽEN NA 55m2 i prodaje se sa stvarima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opremljen i useljiv 3 soban stan 65m2 unutrašnjost, terasa 14m2, 2 kupatila. U postupku uknjiždbe. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 310.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.klikdooglasa.com

Stan se nalazi u Beogradu u Matosevoj ulici u Sumicama .. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 309.999 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika 1850 AKCIJA-CENA JE SNIŽENA do 15.septembra 335 000 evra za stan i garžu -FIXNO-FIXNO 🏡 Opis nekretnine: Ekskluzivan trosoban stan na 4 spratu, 4/6, sa prelepim pogledom . Stan se prostire na 75.71 m², uključujući master....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 309.900 €, 67,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno svetao i prostran dvosoban stan, smešten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u samom srcu Vračara. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne i uredno održavane zgrade sa liftom. Nekretninu karakteriše dvostrana orijentacija i obilje prirodne svetlosti tokom celog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Struktura 3.0 Kvadratura 72m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 / 7 Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 309.500 €, 103,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najtraženijih i najmirnijih ulica Banovog brda, u ulici Petra Lekovića, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i kompletno renoviran trosoban stan, idealan za porodičan život. Stan je smešten u kvalitetnoj i održavanoj zgradi, u mirnom okruženju okruženom zelenilom, a istovremeno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Lep 3,0 stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici nadomak Košutnjaka. Odlično razvijen infrastrukturno-u blizini se nalaze osnovna škola,vrtić,autobuska stanica,prodavnice, dom zdravlja. Stan je kompletno renoviran i bez potrebe dodatnih ulaganja a prodaje se kompletno opremljen (....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na elitnoj lokaciji Banovog brda, nadomak Košutnjaka, u kvalitetnoj, dobroj zgradi nalazi se ova nekretnina u ulici Petra Lekovića. Stan se po papirima vodi kao prizemlje, al je u nivou prvog sprata. Stan je renoviran i prodaje se sa stvarima. Grejanje je na gas. Stan je funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 309.400 €, 91,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

OBJEKAT SAVADA 3. Odlična lokacija. Izuzetno kvalitetna gradnja. Stanovi funkcionalnog rasporeda. Mogućnost korigovanja cene u zavisnosti od dinamike isplate. Povraćaj PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% Vesna Karagić, licenca br. 2219 062/8860343 9/10 TOŠIN BUNAR TOŠIN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 309.200 €, 70,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja, na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 309.024 €, 106,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuznu i modernu novogradnju na izuzetnoj lokaciji u Zemunu uz sam Dunav, okruženu zelenilom, u mirnoj i tihoj ulici, a u blizini svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za miran i komforan život. Sam objekat će biti izgrađen od vrlo kvalitetnih materijala:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 309.000 €, 62,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 62m² (lođa 6, 30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici Jurija Gagarina i važi za jednu od najtraženijih i najfunkcionalnijih lokacija na Novom Beogradu. Reč je o urbanoj zoni sa razvijenom infrastrukturom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.000 €, 62,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2. 0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj novogradnji, odlično pozicioniran na uglu zgrade sa bočnim prozorom. Lako je adaptibilan u dvoiposoban stan, izuzetno je svetao, sunčan,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Jurija Gagarina Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 309.000 €, 64,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 64 m2 u mirnoj i zelenilom bogatoj ulici Stevana Visokog.Smešten na prvom spratu sa dve terase, uredne zgrade sa liftom, ovaj stan je u izvornom stanju i predstavlja savršenu osnovu za adaptaciju u skladu sa vašim željama i potrebama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 309.000 €, 64,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u lepo održavanoj zgradi iz 80-ih godina na atraktivnoj lokaciji, na Dorćolu, u blizini svih sadržaja potrebnih za komforan život (Dunavski kej, škola, vrtić, restorani, marketi). Stan se nalazi na prvom spratu, zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 309.000 €, 98,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏡 LUKSUZAN DUPLEKS NA SLAVUJEVOM VENCU – ODMAH USELJIV, SA DVA PARKING MESTA! 📍 Mirna lokacija, svega 5 minuta od Vukovog spomenika Na prodaju luksuzan četvorosoban dupleks stan u novijoj zgradi, kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 308.750 €, 85,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izuzetan stan u okviru luksuzne novogradnje, smeštene na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Ada Mall-a. Ova pozicija pruža brz i jednostavan pristup Ada Ciganliji, kao i odlično povezivanje sa svim delovima grada. Zgrada poseduje energetski pasoš, a grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 41, 308.705 €, 85,16 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1336 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Trosoban stan severozapadno orijentisan površine 85.16 m2 u savremenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 308.334 €, 78,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 308.000 €, 70,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 308.000 €, 74,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Vračar, Sime Igumanova, 74m2, 5/7, CG, lift, terasa, parking, nov Nov, svetao stan stan s predivnim pogledom u mirnoj novoj zgradi. Cena je sa uračunatim PDV-om. Useljiv. Uknjižen kao jedqan stan ali je fizički podeljen na dve stambene jedinice: dvosoban od 48m2 i jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 308.000 €, 78,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

REPREZENTATIVNI SALONAC Ako želite potpuni mir, privatnost i blizinu Beograda na vodi onda je ovaj salonac prava prilika. Salonac ima po merenju 88m2, a uknjižen je na 78m2 Kompletno je renoviran. Sastoji se od salona, tri spavaće sobe, kuhinje, kupatila, odvojenog toaleta, ostave,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 308.000 €, 150,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Predivan stan kod Visegradske, trostran, luxsalonac, dvostran, dva ulaza, moze se podeliti na dva stana, 100m2 i 50m2 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 308.000 €, 80,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepi 2.5 soban duplex ususkan u Golf naselju, ukupne površine 80m2 uknjižen 1/1 na 56m2 ostalih 24m2 je moguće legalizovati. U blizini svih neophodnih infrastruktura za udoban i komforan život. Na obodu šume, blizu Ade, bazena Košutnjak, parka, blizina restorana, kafića, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 308.000 €, 91,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencija luksuza. Vaš dom. Central Palace stvoren je za one sa istančanim ukusom i posebnim pogledom na svet. One koji primećuju i najsitnije detalje i spremni su za velike poduhvate. Vaš novi dom ima jedinstvenu poziciju: u centru grada, ali van vreve metropole; blizu svega što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 307.888 €, 63,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Jedno garažno mesto je obavezno uz stan BW KINGS PARK – Ekskluzivan dvosoban stan uz Savski park 📍 Beograd na vodi – BW....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ograničenu ponudu odmah useljivih stanova na etaži prizemlja u zgradi King's Park nadomak Savskog parka. Ono što ove stanove izdvaja od drugih je posedovanje sopstvene bašte pored terase. U ponudi je takav dvosoban stan sa sledećim rasporedom prostorija: dnevna soba....