• GoHome Professional
stanovi sremcica što veći renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sremcica što veći renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sremcica što veći renovirano

  • Za upit "stanovi sremcica što veći renovirano" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.769 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SREMČICA, 140.000 €, 220,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71314, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, vertikala. Kuca vertikala sa zasebnim ulazom dvoriste tacnije sve je podeljeno.....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 170.000 €, 103,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Extra funkcionalan veliki stan od 103 m2, odličan za poslovanje Stan funkcioniše trenutno kao dve stambene jedinice.( JIS i Trosoban) Stan je veoma lepo sređen -renoviran nedavno i sve su ugrađene nove stvari. Stan je u postupku legalizacije i trenutno nije moguće isti kupiti na kredit.....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 64m2( terasa 6m2), CG, I/IV, telefon, interfon, podrum. Na uknjižbi. Renoviran stan u najlepšem delu Sremčice. Izuzetno svetao i prostran stan sa prelepom terasom. Nalazi se u mirnom delu naselja u blizini škole. Stan za svaku preporuku. Kontakt 064/8132137 Broj u registru posrednika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sremcica što veći renovirano'
84.900 €
84.900 €
119.900 €
  Stan, SREMČICA, 113.000 €, 57,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 1.5 stan, renoviran, bez ulaganja. Prazan, odmah useljiv. Uknjižen na 55m2 grejne površine, mereno ima 57m2. Svetao, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. U lepo održavanoj zgradi sa centralnim grejanjem. Javni parking ispred zgrade. Odlično pozicioniran u naselju, kompletna....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 113.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju renoviran, funkcionalan i dobro osvetljen 1.5-soban stan sa centralnim grejanjem, odmah useljiv. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>