• GoHome Professional
stanovi pantelej niš što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi pantelej niš što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pantelej niš što jeftiniji

  • Za upit "stanovi pantelej niš što jeftiniji" pronađeno 313 nekretnina - prosečna cena 1.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • parking
    • 3.sprat
    • potkrovlje
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u Durlanu (u blizini ´Slatke kuće´). Površina stana je 56m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i zastakljena terasa. Na podu je parket, stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.300 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 46m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan se nalazi na osmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dve manje spavaće sobe, od koje je jedna dobijena delimičnim zatvaranjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.760 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.33 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.815 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.36 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.195 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.200 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura, idealni kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija: Jednoiposobni stanovi od 44 m² Dvoiposobni i trosobni stanovi do 67 m² Cena: 1.800 € po m² sa PDV-om Mogućnost povraćaja PDV-a za prvu kupovinu Uz stan se dobija parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.650 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.740 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 44,30m2, nalazi se na I spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je spratnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.990 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 76.500 € na 80.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 80.000 €, 34,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 76.500 €
12.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan u prizemlju novoizgrađene zgrade u Nišu, opština Pantelej, površine 34 m², sa uknjiženom garažom od 13 m² . Stan se izdvaja po izuzetno funkcionalnom rasporedu, kvalitetnoj gradnji i pažljivo osmišljenim detaljima koji obezbeđuju maksimalan komfor i praktičnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.020 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 47.07 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.500 €, 46,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 45,57 m² (sa lodjom), smešten na I, II ili III spratu. Stan se sastoji od hodnika, odvojene spavaće sobe, kupatila, kuhinje i prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na lođu. Raspored prostorija je odlično....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.930 €, 41,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. orjentacija: jug Kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u neposrednoj blizini Panteljske crkve. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade koja nema lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 54m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.380 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan od 44m2 sa odvojenom spavacom sobom na 3. spratu zgrade od 5 spratova. U izgradnji na Panteleju, zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa liftom. Na podu je parket, pvc stolarija, priprema za etazno grejanje. Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.380 €, 43,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 43.99 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.600 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.070 €, 44,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u moderno dizajniranoj novogradnji, na dobroj lokaciji u Čalijama. Površine je 44,36m2m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sob, kupatila i terase. Moderan dizajn odlikuje se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.165 €, 31,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 56,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na IV spratu u kvalitetnoj starijoj zgradi (bez lifta) u Durlanu, na odličnoj lokaciji za život ili izdavanje, u blizini škole, trgovina, pijace i važnih saobraćajnica. Po strukturi je dvosoban, u novoj koncepciji dvopiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.650 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u stambenom objektu u izgradnji, Su +PR-II, kod hotela Marica, na lokaciji blizu centra grada a sa svim uslovima za zdrav i miran porodični život. Nalazi se u prizemlju , odnosno u ravni sa dvorištem predviđenom za parking mesta i kutak za roštilj i boravak vani, sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking na platou. Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 83.070 €, 47,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeni objekat, spratnosti Po+P+6, gradi se na veoma traženoj lokaciji u naselju Pantelej, između Somborskog bulevara i hotela Zen, u neposrednoj blizini osnovne škole Čegar i Stefan Nemanja, okruženo velikim brojem prodavnica, apoteka, kafića i ostalo. U blizini se nalazi i Pantalejska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.100 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.15 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog blizine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.100 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderno dizajnirana novogradnja prilagođena savremenom načinu života. Zgrada je spratnosti, Po+P+6 i nalazi se na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46m2, na I spratu. Fasada objekta je urađena od kombinacije dekorativne cigle (listele) i demit fasade sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.490 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,25m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.600 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanovi u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju, u Gornjomatejevačkoj ulici. Investitor sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Objekat je spratnosti Po+P+IV i projektovan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.700 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.49 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog blizine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.700 €, 47,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderno dizajnirana novogradnja prilagođena savremenom načinu života. Zgrada je spratnosti, Po+P+6 i nalazi se na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,49m2, na I spratu. Fasada objekta je urađena od kombinacije dekorativne cigle (listele) i demit fasade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.740 €, 47,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 46,52m2, nalazi se na I spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je spratnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.850 €, 44,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,44m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 53,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 53m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je sa klasičnim i funkcionalnim rasporedom i čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. U dobrom je stanju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.134 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 36.58m2 u izgradnji, na 4.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.531 €, 44,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 44,49m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.200 €, 71,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u Durlanu u blizini škole Mika Antić. Površine je 71m2, nalazi se se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na podu je parket, stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.500 €, 49,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dimitrija Golemovića, Pantelej, 85500€, 49m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Dimitrija Golemovića, Pantelej Dimitrija Golemovića.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 314)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>