• GoHome Professional
stanovi novi sad što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stanovi novi sad što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što skuplji

  • Za upit "stanovi novi sad što skuplji" pronađeno 50 042 nekretnina - prosečna cena 2.527 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 463.500 €, 131,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban salonac na ekskluzivnoj lokaciji – terasa sa pogledom na Dunavski park! Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) u ponudi ima izuzetan četvorosoban salonac na 1. spratu reprezentativne zgrade u samom centru grada, sa terasom koja izlazi direktno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 463.500 €, 144,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naše luksuzne apartmane, smeštene u srcu istorijskog Petrovaradinskog tvrđave, gde se spajaju komfor i istorija. Naša ponuda apartmana pruža savršen spoj tradicije i moderne udobnosti, idealna za sve koji žele da istraže ovu fascinantnu lokaciju, ali i da uživaju u privatnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 463.500 €, 131,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Ive Lole Ribara. Izdvajamo iz ponude renoviran, po strukturi petosoban salonski stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, Izvršnog veća, keja, strogog centra grada i svih značajnih gradskih orijentira. Ovaj stambeni prostor čine komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 463.500 €, 131,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 463.500 €, 130,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ceo Novi Sad, Fruška gora, Dunavsve "na dlanu"..Apsolutno svaki detalj, koji je neophodan za savršen život višečlane porodice sa visokim očekivanjima i premium navikama ! Idealno koncipiran. Svaki detalj usmeren ka užitku vlasnika i maksimalnom hedonističkom ugođaju. Stan od 130....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 463.500 €, 122,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

~ODLIČAN STAN U STAROM GRADU~ Fantastičan, prostran, svetao četvorosoban stan, bez ulaganja. Dvostrano orijentisan, na trećem spratu u zgradi sa liftom. Poseduje veliku dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, tri spavaće sobe, 2 kupatila, još jedan toalet, ostavu u samom stanu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 463.500 €, 130,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo ovaj izuzetan stan koji vam pruža savršen spoj udobnosti, luksuza i praktičnosti. Nalazi se na privilegovanoj lokaciji u Novom Sadu, s predivnim pogledom na Frušku Goru i Dunav, pružajući vam sve što vam je potrebno za vrhunski životni stil. Stan od 130 m2 sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 463.500 €, 132,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva dvorišna stana ukupne kvadrature 132m2 na i uzuzetno atraktivnoj lokaciji. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL:art.nsgroup@gmail.com .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 463.500 €, 194,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Maksima Gorkog. Izdvajamo iz ponude odličan osmosoban dupleks stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak osnovne škole, šetališta keja, a u neposrednoj blizini strogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 463.500 €, 134,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.indomio.rs

ODLICNA NEKRETNINA.POZOVITE .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 463.000 €, 131,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI! Odlično održavan, renoviran salonski stan u strogom centru, na veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan, sa mogućnošću dva ulaza. Tri velike, povezane dvokrilnim vratima, sobe, kuhinja, trpezarija, dva kupatila, ostave, pripadajuća podrumska prostorija......

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 462.990 €, 155,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ovaj predivan stan u srcu Novog Sada nudi izuzetnu priliku za udoban i praktičan život ili poslovanje. Kompletno renoviran 2019. godine, svaki detalj je pažljivo osmišljen kako bi pružio savremen i prijatan ambijent. Savršeno pozicioniran u zgradi sa liftom, ovaj stan se ističe svojim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 488.735 €
13.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 462.290 €, 163,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lux stan u izgradnji !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 462.260 €, 132,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2023.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI!!! Prostran, četvorosoban stan, na jednoj od najtraženijih lokaciji. Stan ne zahteva posebna, dodatna ulaganja. Prodaje se komplet namešten. Odlična oprema, odična zgrada! Pogled na Petrovaradinsku tvrđavu! Blizina Keja, Spensa Nekretnina je uknjižena, može se kupiti....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 478.170 € na 460.460 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 460.460 €, 161,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 478.170 €
12.05.2026 - 460.460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054512, TELEP-SEVERNI, ČETVOROSOBAN STAN, 161m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 460.350 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ilije Vučetića, Novi Sad, 460350€, 132m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Ilije Vučetića, Novi Sad Ilije Vučetića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 460.000 €, 85,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1098712 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju četvorosoban stan koji je trenutno u funkciji poslovnog prostora u samom Centru grada u pešačkoj zoni. Izdaje se firmi koja može nastaviti zakup, u zavisnosti od želje kupca. Uknjižen na 85m2,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 497.000 € na 460.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 460.000 €, 179,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 497.000 €
10.04.2026 - 460.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102031. CENA stana 460 000e + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Kej na lokaciji koja je dragulj našeg grada, u ponudi dvostrano orijentisan stan sa nestvarnim pogledom na Dunav, Petrovaradinsku tvrđavu a sa druge strane na Katoličku portu. Uknjižen 1/1, mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 460.000 €, 85,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam pravu retkost u samom centru Novog Sada. Moderno projektovan dupleks stan, dvorišno orijentisan sa predivnom terasom, izuzetno miran i tih za obavljanje mirne delatnosti ili za život višečlane porodice. Iskorišćen je maksimalno svaki deo ovog jedinstvenog stana,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 509.850 € na 460.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460.000 €, 105,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 509.850 €
01.05.2026 - 460.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jedinstvenu nekretninu u Novom Sadu. Stan se nalazi u centru grada, na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu, u zgradi visokog kvaliteta sa video nadzorom. Okruženje je mirno, a zgrada se nalazi na svega 5 minuta od najvažnijih gradskih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 460.000 €, 85,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam pravu retkost u samom centru Novog Sada. Moderno projektovan dvospratni stan, dvorišno orijentisan sa predivnom terasom, izuzetno miran i tih za obavljanje svakodnevnih aktivnosti ili za udoban život višečlane porodice. Ovaj jedinstveni stan efikasno koristi svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 460.000 €, 85,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://exit-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-centar/530583 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 460.000 €, 101,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks i poslednja etaza jednospratne zgrade sa potkrovljem u pesackoj zoni starog centra Novog Sada. Zgrada je pod zastitom i osnovni objekat prizemlja i prvog sprata je izgradjen oko 1850 godine u austrougarskom stilu i veoma jake gradnje. Zgrada je odrzavana i vise puta renovirana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 457.440 €, 69,00 m2 cca 6630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Izgradnja visokog kvaliteta na atraktivnoj lokaciji. Stambeno poslovni objekat sa garažnim mestima i garažama. Za više informacija pozovite naše agente .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 444.000 € na 457.320 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 457.320 €, 148,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 503.000 €
20.02.2026 - 485.000 €
08.03.2026 - 480.000 €
18.03.2026 - 489.250 €
25.03.2026 - 484.100 €
05.04.2026 - 444.000 €
12.04.2026 - 457.320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo porodični stan dupleks od 148m2 . Stan je na jednoj etaži a predsoblje i sam ulaz u stan su u donjem delu stana. Zgrada u sastavu kvaletetnog kompleksa luksuzno opremeljena. Stan poseduje tri spavaće sobe , kupatilo, toalet, soba-garderober, veliki dnevni boravak , trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 456.090 €, 123,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nova zgrada na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Stan je odmah useljiv po isplati. Maksimalno iskorišten prostor sa odvojenim spavaćim delom. Dnevni boravak sa kuhinjom ima 60m2 sa puno svetlosti, dok su spavaće sobe 16m2, 13m2 i 14m2, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 456.000 €, 122,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u NOVOM SADU, SPENS površine 123m2. Oprema u kuhinji je u ceni.Novogradnja u blizini Spensa. Cena stana sa PDV-om. Extra kvalitet. Retko na tržištu. Novo, useljivo. Nekretnina koja zavređuje pažnju. Vredi pogledati. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 455.000 €, 151,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan sa 3 spavaće sobe, dnevnom, kupatilom, toaletom, ostavom i prelepom terasom. STOP pozivi agencija. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 454.832 €, 151,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054668, NOVI SAD, PODBARA, PETOSOBAN, 151 Na prodaju je prosatran i funkcionalan petosoban stan, udaljen svega 20-tak minuta laganog hoda od centra grada. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za udoban svakodnevni život - osnovne i srednje škole, vrtići,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 408.800 € na 454.300 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 454.300 €, 126,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 454.250 €
20.03.2026 - 408.800 €
05.04.2026 - 454.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan četvorosoban stan, funkcionalnog rasporeda, smešten u mirnoj i traženoj ulici Laze Kostića. Stan je delimično opremljen, pažljivo uređen i idealan za porodično stanovanje ili kao dugoročna investicija. Karakteristike stana: • Četiri sobe (dnevni boravak + tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 453.200 €, 132,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Blizina centra, Dunava, Riblje pijace. Pešačka zona na svega 500 metara. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Cene sa pdv-om. Uz stanove mogućnost kupovine garažnog mesta i ostave u suterenu. Iz stana se izlazi na dve terase koje pripadaju samo ovom stanu. Jedna je površine oko 50m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Vrhunski kvalitet gradnje i opreme .U ceni je kompletan namestaj.Dvorisno orjentisan sa predivnim pogledom i apsolutnim mirom . Donji nivo :hodnik,veliki svetao dnevni boravak,kuhinja sa prirodnom ventilacijom ,spavaca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 453.200 €, 104,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosobni stan u srcu Novog Sada predstavlja krunu arhitekture i modernog življenja. Ovaj jedinstven prostor nalazi se na izuzetno traženoj lokaciji nadomak centra Novog Sada, u mirnoj ulici, čime sam objekat ima apsolutnu privatnost i savršene uslove za porodičan život. Moderna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 453.200 €, 219,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Atraktivan, prostran, dvoetažni, petosoban stan na odličnoj lokaciji, sam početak Telepa, u neposrednoj blizini Linama IV. Stan se nalazi u manjoj zgradi tipa "urbana via", sa malim brojem stambenih jedinica. U donjoj eteži stana su tri prostrane spavaće sobe, od kojih dve....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 469.260 € na 451.880 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 451.880 €, 158,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 469.260 €
12.05.2026 - 451.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054511, TELEP-SEVERNI, ČETVOROSOBAN STAN, 158m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 451.000 €, 113,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kada se kaže PENTHOUSE onda se zaista misli na ovu nekretnu. Izuzetno retko u ponudi. Agencijska oznaka stana 1058971, Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, 113m2( realno 276 m2)četvorosoban, četvrti sprat. Ovaj stan koji vidite na slikama je uživo zaista takav. Svaka prostorija zaista....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101856 - CENA 450000 + 3% agencijska provizija. Petosoban salonac u samom centru Novog Sada blizu pošte, pozorišta i Katedrale. lep raspored prostorija, visina plafona 310 cm. Dupli ulaz u stan, tako da potencijano može I fizički I papirološki da se radzdvoji u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128512, klima, terasa, uknjizen, ostava. **CENTAR KUCA PLAC** ZA INVESTITORE - osnova izgradjenosti prizemlja 160 m2. Plac 380m2. Ulicni front 20 m. Centralno grejanje, gas, gradska kanalizacija. Uknjizeno! Hitna prodaja! Odlicna investicija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 450.000 €, 135,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052101…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, KEJ, DUNAVSKA, CENTAR NOVOG SADA, SALONSKI STAN, 135 m²... MOGUĆ DOGOVOR OKO CENE Naspram Doma vojske i nekoliko koraka od Keja Dunavska.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 444)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>