• GoHome Professional
stanovi novi sad što skuplji do 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi novi sad što skuplji do 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što skuplji do 60 m2

  • Za upit "stanovi novi sad što skuplji do 60 m2" pronađeno 32 452 nekretnina - prosečna cena 2.580 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • renovirano
    • novogradnja
    • prizemlje
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 253.800 €, 64,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 64m2. Stan je u izgradnji. Prestižna lokacija. Svi potrebni sadržaju u blizini. Pešačka zona. Retko u ponudi. Zavređuje pažnju. Požurite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 252.000 €, 56,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se top lokacija nova zgrada u Stevana Musića.Idealan za zivot ili izdavanje komplet namesten novim namestajem,pogled na zelenilo.U bliIni fakulteta. Cena:4500€ plus 3% agencijska provizija Magistrator 021 reg br:622 Telefon: 0631448223 0644950427 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 252.000 €, 65,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, TROSOBAN STAN, 65 m2 - nudimo vam odličnu nekretninu kod proverenog investitora koji sa svakom novom zgradom ide korak dalje po pitanju kvaliteta gradnje, opreme i čitavog koncepta stanovanja. Sjajna mikrolokacija svakako zavređuje pažnju - svega par minuta od samog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 251.320 €, 56,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

Top lokacija! Retko u ponudi. Nedaleko od centra, Dunavskog parka, keja, pešačke zone. Stan kompletno renoviran pre par godina. Zamenjene su sve instalacije (struja, voda, kanalizacija), ugrađena pvc stolarija, zamenjen parket, postavljena prvoklasna italijanska keramika. Idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121199, klima, telefon, terasa, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana 60m u Novom Sadu na visokom prizemlju, Stari grad ulica Maksima Gorkog u centru grada.Neposredno pored suda. Fantastična lokacija kako za život tako i za razne poslovne delatnosti ( advokatske, IT kancelarije, stomatološke odrinacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u Novom Sadu, ul. Narodnih heroja 3, “Pupinova palata’’ Stan broj 4, drugi sprat, površine 50 m/2. Strogi centar grada, prelep, svetao, u odličnom stanju, namešten. Blizina svih važnijih ustanova. Nekretnina je u vlasništvu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100585 CENA 250.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250.000 €, 48,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, moderno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini SPENS-a, TC Promenade i fakulteta. Komforna i svetla dnevna soba sa trpezarijskim stolom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa. U stanu ima dovoljno mesta za za odlaganje. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 250.000 €, 48,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Izdvajamo iz ponude uknjižen kompletno namešten jednoiposoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nalazi se u neposrednoj blizini Spensa, TC Promenada, fakulteta, keja, strogog centra grada Ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250.000 €, 47,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan, nov i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 47m², smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu. Ova izuzetna lokacija u samom centru grada pruža savršen spoj urbanog života i komfora, sa Spensom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija !  Agencijska oznaka stana 1102451,  Dvosoban stan, Novi Sad - Kej | Prodaja · 64m² · 250.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Šupljikca, Novi Sad, 250000€, 64m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vojvode Šupljikca, Novi Sad Vojvode Šupljikca.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE NA JEDNOJ OD NAJTRAŽENIJIH LOKACIJA U GRADU.PRVI VLASNIK 1/1,UKNJIŽEN. NA SKICI JE RASPORED. MÒŽE KOMPLETNO NAMEŠTEN NOVIM NAMESTAJEM I TEHNIKOM. NAKNADNO JE DODATNO OPREMLJEN. SVE INFORMACIJE NA TEL. 064 12 07 467. SAŠA. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 249.000 €, 63,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1100689,CENA STANA JE 249000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nova Detelinara, trosoban, prvi sprat. Trosoban stan perfektnog rasporeda na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija Novoj Detelinari. Stan se nalazi u zgradi renomiranog investitora, odličnog kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 249.000 €, 65,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118907, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, stambena zgrada. Prodajem veoma prostran i funkcionalan troiposoban stan. Ulaz u sobe iz hodnika. Kuhinja je malo izdvojena pri cemu ostaje vise prostora za dnevni boravak. Osvetljenni prijatan prosor za zivot....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem veoma prostran i funkcionalan trosoban stan. Ulaz u sobe iz hodnika. Kuhinja je malo izdvojena pri cemu ostaje vise prostora za dnevni boravak. Osvetljen i prijatan prosor za zivot Svaki kvadrat moze da se iskoristi. Idealan je za porodice. Troskovi grejanja mali. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 248.320 €, 66,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda u gradu. Retko u ponudi-KEJ. Fenomenalan komforan komplet renoviran dvosoba stan. Odlična oprema stana; sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija sa el.podizačima roletni, hrastov parket, keramika uvozna, rasveta u stanu, video nadzor. Stan poseduje podrumsku ostavu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 248.230 €, 66,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

542820-Jedinstvena ponuda u gradu. Retko u ponudi-KEJ. Fenomenalan komforan komplet renoviran dvosoba stan. Odlična oprema stana; sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija sa el.podizačima roletni, hrastov parket, keramika uvozna, rasveta u stanu, video nadzor. Stan poseduje podrumsku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 248.230 €, 66,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-kej/542820 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 248.150 €, 66,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan jednoiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak šetališta keja, osnovne škole, a u neposrednoj blizini Dunavskog parka, Izvršnog veća. Ovaj lep i svetao stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 248.000 €, 66,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stanova u starijoj, kvalitetnoj zgradi, smeštenoj u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u gradu – svega nekoliko minuta hoda od Dunava i samog centra, a ipak u mirnoj i tihoj ulici, idealnoj za život ili poslovne delatnosti. Stanovi su kompletno renovirani – uključujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 247.890 €, 62,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja ++I++ Mirna i tiha lokacija, bez buke i saobraćaja, sa drvoredom u celoj ulici. U blizini se nalaze svi potrebni sadržaji, kao i poslovna gradska zona, što je čini pogodnom za život i poslovanje U neposrednoj okolini su vrtići,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 247.500 €, 50,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116967, II/. Prodaje se stan, 50m2, u najluksuznijoj zgradi PUPINOVA PALATA. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo, terasa. Odlicna lokacija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 247.500 €, 50,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116967, II/. Prodaje se stan, 50m2, u najluksuznijoj zgradi PUPINOVA PALATA. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo, terasa. Odlična lokacija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 60,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se nov dvosoban stan u Novom Sadu, površine 60 m², kompletno namešten nameštajem rađenim po meri. Stan je neuseljavan, moderno opremljen i odmah spreman za korišćenje. Zahvaljujući kvalitetnoj opremi i funkcionalnom rasporedu, stan je idealan izbor kako za pojedince, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 247.200 €, 60,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi na prodaju Novi Sad - prodaje se nov, potpuno namešten dvosoban stan od 60m2 u naselju Kraljev park, u ulici Kraljevića Marka, na odličnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan je nov i moderno opremljen nameštajem rađenim po meri, što pruža maksimalno iskorišćenje prostora i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 247.200 €, 56,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je odličan, kao nov, dvoiposoban stan od 56 m² u luksuznom kompleksu Kraljev Park u Novom Sadu. Nekretnina se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom: prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve komforne spavaće sobe, moderno kupatilo, dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.200 €, 56,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 56 m², smešten u naselju Kraljev park na Rotkvariji. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom i ima prijatan pogled na mirno dvorište. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Kraljev Park. Stan se nalazi na četvrtom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog toaleta i terase,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 247.200 €, 56,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu blizu Železničke stanice. U pitanju je trosoban stan koji poseduje, dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinja rađena po meri sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatilo i wc. Odličnog je rasporeda bez ikakih ulaganja. Za više informacija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov neuseljavan stan - Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, hodnika i terase - Prodaje se namešten - Dvorišno orijentisan - Postoji mogućnost kupovine ili iznajmljivanja garažnog mesta. Agencijska provizija u iznosu od 3% je uračunata u navedenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 247.200 €, 64,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 64m2 na 5. spratu u ulici Dušana Vasiljeva. Stan se trenutno koristi u poslovne svrhe pa je kuhinja izmeštena i trenutno je u stanu samo čajna kuhinja koja je smesštena u ostavu. Stan se prodaje delimično opremljen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 246.260 €, 62,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 62m2. Stan je u izgradnji. Prestižna lokacija. Svi potrebni sadržaju u blizini. Pešačka zona. Retko u ponudi. Zavređuje pažnju. Požurite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 245.000 €, 63,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052774…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, TROSOBAN STAN, TRG KOMENSKOG, PALATA KOMENSKI… Vaša nova nekretnina u zgradi koja ostavlja bez daha! Trg Komenskog.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 244.970 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan trosoban stan u strogom centru grada. Nalazi se 50m od SNP-a. Prelep pogled na centar grada. Prodaje se kompletno namešten kao na slikama. Mogućnost kupovine garaže u dvorištu zgrade sa rolo vratima. Garaža poseduje vodu kao i svoje brojilo za struju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 244.790 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 244.746 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129733, I/, u izgradnji. Na prodaju odlican trosoban stan u izgradnji od kvalitetnog investitora. Useljiv pocetkom 2027 godine. U neposrednoj blizini su Centar grada, osnovna skola, obdaniste, marketi, dom zdravlja kao i druge institucije koje omogucavaju udoban porodicni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 244.746 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129733, I/, u izgradnji. Na prodaju odličan trosoban stan u izgradnji od kvalitetnog investitora. Useljiv početkom 2027 godine. U neposrednoj blizini su Centar grada, osnovna škola, obdanište, marketi, dom zdravlja kao i druge institucije koje omogućavaju udoban porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 242.500 €, 48,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054434…SPENS, DVOSOBAN,48M2…., Predstavljamo Vam na odličnoj lokaciji dvosoban komplet opremljen stan. Pozicioniran na drugom spratu, dvorišne orjentacije.Pozovite za detaljnije informacije i razgledanje. KONTAKT: Nikolina Rokvić, menadžer prodaje, licenca br.2466, mob: +381642191034....