• GoHome Professional
stanovi novi sad što jeftiniji - GoHome traženje oglasa na webu
  • stanovi novi sad što jeftiniji - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što jeftiniji

  • Za upit "stanovi novi sad što jeftiniji" pronađeno 50 263 nekretnina - prosečna cena 2.527 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 37.250 €, 28,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 37.400 €, 68,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep trosoban stan u Dragiše Brašovana, blizu fakulteta i Promenade. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, terasu, kupatilo, odvojen toalet i odvojenu kuhinju. Stan se izdaje polunamešten sa kompletno opremljenom novom kuhinjom. Stan je svetao, funkcionalan i izdaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 37.420 €, 26,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

482839-Na prodaju garsonjera u izgradnji sa rokom kraj 2022. Garsonjera je ulično orijentisana, dobija se gratis terasa i mogućnost parkiranja u kompleksu. Blizina Novog Naselja. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 37.440 €, 26,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nasi projekti su pazljivo izradjeni, kako bi pruzili maksimalnu udobnost i pogodnost svojim vlasnicima. Mi se mozemo pohvaliti raznim ponudama koje ispunjavaju razlicite potrebe razlicitih kupaca. Stambeno - poslovni objekat ce imati: 1. 29 stambenih jedinica 2. 22 parking mesta 3.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 37.450 €, 21,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052537.. Garsonjera U IZGRADNJI, 20.52M2 Na prodaju – Garsonjera u izgradnji, 20.52 m², prizemlje, podno grejanje .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.450 €, 25,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.450 €, 25,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.450 €, 25,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.450 €, 25,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 37.500 €, 26,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera useljiva sa parking mestom u dvoristu ALU- stolarija, sigurnosna vrata, klima. Za vise informacija pozovite. ID oglasa: 43064. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-641 (od ukupno 642)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>