• GoHome Professional
stanovi novi sad zadnjih 14 dana što jeftiniji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stanovi novi sad zadnjih 14 dana što jeftiniji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad zadnjih 14 dana što jeftiniji

  • Za upit "stanovi novi sad zadnjih 14 dana što jeftiniji" pronađeno 367 nekretnina - prosečna cena 2.942 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132220, IV/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na Novom Naselju, Knezev park. Stan je na cetvrtom spratu sa liftom. Niko se nije useljavao. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Banatiću, Novi Sad, udaljen svega minutu hoda od Kružnog toka. Stan je dvosobne strukture, redovnog rasporeda. Kuhinja i dnevna soba su komforne. Hodnik ima dosta prostora za odlaganje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Merkur. Fantastičan dvosoban stan. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika u kom ima dovoljno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 131.530 € na 129.470 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 129.470 €, 36,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.05.2026 - 131.530 €
19.05.2026 - 129.470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope i Medicinske škole. Ovaj svetao stambeni prostor predstavljaju dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 131.500 € na 129.470 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 129.470 €, 36,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 131.500 €
20.05.2026 - 129.470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CARA DUŠANA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 36 m2 Nudimo vam na prodaju perfektan stančić, odlično skockan u svojih 36 m2. Iz predsoblja (u kome ima mesta za plakar) ulazi se u dnevnu sobu, kaoja ima izlaz na predivnu terasu. Kuhinja je poluodovojena, a tu je i manja spavaća soba u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.780 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, neuseljavan jednoiposoban stan površine 42m² u prestižnom Atrium Residence kompleksu. Stan se nalazi na drugom spratu i jugoistočno je orijentisan, što mu pruža obilje prirodne svetlosti tokom dana i otvoren pogled ka Fruškoj gori. Funkcionalan raspored obuhvata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.800 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

-Nov, neuseljavan stan, idealnog rasporeda prostorija -Orijentacija jugo-istok - pogled na Frušku Goru -Moderno dizajniran kompleks nadomak bulevara Patrijarha Pavla, Evrope i Cara Lazara. -Klima, protočna topla voda, elektro podizači roletni, podno grejanje Idealna nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan 53m2 na Novoj Detelinari u ulici Stevana Mokranjca. Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, spavaću sobu i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, zastakljenu terasu sa ostavom kao i ostavu u suterenu zgrade. Uknjiženo 1/1, može na kredit. ID 13525 Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran svetao i prostran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi na 8.spratu stambene zgrade. Lift u zgradi ide do 7.sprata, nakon čega se do stana dolazi jednim spratom stepenica. Iznad celog stana nalazi se tavanski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102619 CENA 130.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u samom Centru grada, pešačka zona. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila na donjoj etaži dok se na gornjoj etaži nalazi jedna spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.810 €, 42,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je nov, neuseljavan stan u savremenom kompleksu Atrium Residence. Stan je jugoistočno orijentisan i poseduje prelep otvoren pogled ka Fruškoj gori, uz obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Nekretnina je građena kvalitetnim materijalima i opremljena modernim sistemima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.530 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u Adamovićevom naselju, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim stvarima, što ga čini idealnim za brzo useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se nalazi u mirnom i uređenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054836. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, TROSOBAN 55 m2. Trosoban 55 m² – Severni Telep, Novi Sad – U izgradnji. Na prodaju moderna dvoiposoban površine 55 m², smeštena u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Severnom Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 40,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN DVOSOBAN STAN, DETELINARA---Agencijska šifra: 1007994.Prodaje se dvosoban stan na 2. spratu novije zgrade sa lifom na Detelinari. Stan sa idealnim rasporedom, iz hodnika se ide u sve prostorije. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i izdvojene kuhinje, prostrane spavaće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina se nalazi na veoma traženoj lokaciji koja pruža odličan balans između urbanog života i mirnog porodičnog okruženja. Stan je izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 133.000 €, 56,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102596, cena nekretnine je 133.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Avijacija, 56 m2, dvosoban, prvi sprat. Prostrana dvosobna nekretnina u neposrednoj blizini NEW HOSPITAL bolnice. Stan uknjižen jedan kroz jedan, mogućnost kupovine putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.000 €, 35,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132474, VPR/. Prodsje se stan na odlicnoj lokaciji na Salajci. Nova zgrada. Stan ima odvojenu sobu. Nalazi se na visokom prizemlju, dvorisno orijentisan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.380 €, 35,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 35 m2 Nudimo vam na prodaju uknjižen stan u kvalitetnoj zgradi novijeg datuma. Nalazi se na minut od pozorišta i par minuta od samog srca grada, i nosi sve pogodnosti života gde vam je na sve dohvat ruke i svuda stižete peške. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054854, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 45 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je duplex dvoiposoban na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu i prodaje se kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Odličnog je rasporeda, veoma funkcionalan i svetao, idealan kako za porodičan život tako i kao investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 134.400 €, 56,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052204. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, DVOIPOSOBAN 56 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052518 NOVA DETELINARA, DVOSOBAN, 48m2 Postoje stanovi koji su samo lepo uređeni — i postoje oni u kojima se odmah oseti energija života, topline i udobnosti. Ovaj stan na Novoj Detelinari pripada upravo toj drugoj priči. Odličnog rasporeda, svetao i veoma prijatan za boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130382, IV/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican jednoiposoban stan u Jase Ignjatovic ulici na cetvrtom spratu sa liftom. Stan se prodaje prazan osim kuhinjskih elemenata. Uz stan se moze kupiti i parking mesto po ceni od 15.000. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130382, IV/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan jednoiposoban stan u Jaše Ignjatović ulici na četvrtom spratu sa liftom. Stan se prodaje prazan osim kuhinjskih elemenata. Uz stan se može kupiti i parking mesto po ceni od 15.000. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.000 €, 44,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo manji DVOIPOSOBAN stan na Limanu 1 u Fruškogorskoj ulici.Nalazi se na 4.spratu bez lifta.Centralno grejanje.Ispred zgrade prevoz, pored park, banke, pošte, škola.Pozovite 0637607888 Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 44 m 2 Sobe: 3 Tip objekta: standardni Sprat:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.790 €, 40,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- nov, polunamešten stan na prodaju - neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m) - 40m2, 2. sprat od 3. - visok kvalitet gradnje, poznat investitor - komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 136.990 €, 38,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- 38m2, uknjižen 1/1 bez tereta - kompletno i moderno opremljen - odličan raspored, iz hodnika u svaku prostoriju - uvučena kuhinja - dvorišna orijentacija - komforna zastakljena terasa - odlična investicija Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132193, lift, terasa, uknjizen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastican. Izuzetan jednosoban stan sa centralnim grejanjem. U zgradi 2 lifta. Visina zidova 3,20 cm. Podovi: drveni parket. Kuhinja se veoma lako moze odvojiti visokim zidom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.000 €, 55,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan, kompletno, moderno, renoviran jednoiposoban stan u ulici Cara Dušana. Veoma svetao, dvorišno orijentisan stan sa dnevnom sobom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom, kupatilom i prostranom terasom na koju se izlazi iz spavaće sobe. Odlična investicija kako za izdavanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 139.000 €, 68,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

- Adice, Novi Sad - porodičan 2.5 stan, na prvom spratu - 2 x spavaće sobe, 2 x kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom - ulično orijentisan - grejanje na gas - parking mesto po ceni od 4.000evra - rok završetka mart 2027. godine - može na kredit Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 49,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

- neposredna blizina Bulevara cara Lazara i Cara Dušana - 49m2, uknjižen i bez tereta - kompletno renoviran stan - zgrada sa liftom (od visokog prizemlja) - 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, hodnik sa ugradnim elementima, kupatilo - odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054817, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 40m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan odličnog rasporeda, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Nekretnina je uredno održavana, sa dosta prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namesten dvosoban stan od 42m2. Stan se nalazi na petom spratu od sest sa liftom. Veoma niski rezijski troskovi, grejanje po utrosku. Parking u dvoristu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan 58m2 na Grbavici, veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je dvorišno orijentisan i nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta. Poseduje prostran dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa ostavom, spavaću sobu (takođe ima izlaz na terasu)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, ulica Danila Kiša. Stan je uknjižen i kompletno renoviran. Okrenut prema dvorištu. Stanari zgrade imaju svoj parking što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, ulica Danila Kisa. Stan je uknjizen i kompletno renoviran. Okrenut prema dvoristu. Stanari zgrade imaju svoj parking sto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 40m² · 140.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 368)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>