• GoHome Professional
stanovi novi sad zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "stanovi novi sad zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 365 nekretnina - prosečna cena 2.942 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

***Jedinstvena ponuda*** Prodaje se trosoban stan od 72m2 u Dostejevoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, prostran, svetao i komforan. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje potpuno opremljene sa prirodnom ventilacijom, dve odvojene spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 230,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115673, II/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se LUX DUPLEX**SMART HOUSE** BEZ KOSINA - TELEP 230 m2 + PARKING MESTO + GARAZA (29 m2). 3 Terase (7 m2, 30 m2 i 35 m2) NE ULAZE u kvadraturu stana. 6 spavacih soba, 3 kupatila. Prodaje se sa svim lux namestajem i lux....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad zadnjih 14 dana što veći'
112.160 €
246.500 €
247.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.100 €, 154,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno redak i prostran petosoban duplex stan u blizini Bulevara Patrijarha Pavla u Novom Sadu. Stan je površine 154,5 m² i organizovan je na dve etaže bez kosina, što omogućava maksimalnu funkcionalnost i pun komfor stanovanja. Nekretninu karakteriše veliki i svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 473.800 €, 150,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lep, svetao, osunčan, dvostrano orijentisan komforan četvorosoban stan sa prelepim pogledom na obronke Fruške gore, u mirnom delu grada na Telepu, izuzet iz gradske gužve i vreve. Ovaj stan Vam omogućuje potpuno opuštanje i relaksaciju uz maksimalnu udobnost za miran porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Novogradnja Lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 369.500 €, 137,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju novog penhous stana na Grbavici, u blizini Limanske pijace, parka, TC Promenade i mnogih drugih sadržaja koje nudi ova atraktivna lokacija. Visok kvalitet gradnje, renomirani investitor. Energetski pasoš B kategorije. Termo-akustični blok, FunderMax termo-ventilaciona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.000 €, 135,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1098092 - CENA 360000+ 3% agencijska provizija. Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, Cena stana je sa krovnom terasom od 300m2 . U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 284.990 €, 131,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 129,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se stan od 129 m² na prvom spratu od ukupno tri, u Adamovićevom Naselju u Novom Sadu. Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 129,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 129 m² na prvom spratu od ukupno tri, u Adamovićevom Naselju u Novom Sadu. Etaža može da funkcioniše kao jedna stambena jedinica ili kao dve odvojene stambene jedinice, što pruža veliku fleksibilnost u korišćenju prostora. Stan raspolaže sa četiri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 256.500 €, 124,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam predstavimo četvorosoban dupleks ukupne površine 124m2 na idealnoj lokaciji u blizini Bulevara Cara Lazara. Donja etaža: -komforna dnevna soba -kuhinja i trpezarija -spavaća soba sa izlazom na terasu -kupatilo Gornja etaža: -dve spavaće sobe -radna soba -kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 323.900 €, 120,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Oglašavamo prodaju stana u urbanoj vilii, stanu pripada dvorište od 50 m2. Agencijska oznaka stana 1100322, CENA 323900+ PDV + agencijska provizija 3 %, Novi Sad, Telep, 119 m2, četvorosoban, prizemlje. Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana sa tri kupatila, ostavom u suterenu i sopstvenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.500 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 345.000 €, 115,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054793, ROTKVARIJA, VOJVODE ŠUPLJIKCA 39, ČETVOROSOBAN, 115M2 Na prodaju prelep četvorosoban duplex stan od 115m², idealan za porodičan život i sve koji traže spoj komfora, topline i funkcionalnosti. Stan se prostire na dva nivoa i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1043553 Prodaja stanova Novi Sad - nekretnine Novi Sad PRODAJA PENTHOUSA, ČETVOROSOBAN 110m2, BULEVAR EVROPE ! Stan koji će vas ostaviti bez daha ! Dodatno sve iznova radjeno najkvalitetnijom opremom i gradnjom. Komfornost i udobnost su glavni aduti. Parkig mesto je obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 239.500 €, 107,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102494, cena nekretnine 239.500e + 3% agencijke provizije. Petrovaradin, petosoban, 107m2, drugi sprat. Luksuzan, kompletno namešten petosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2024. godine, sa useljenjem 2025. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu Petrovaradina.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 283.900 €, 106,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Telepu Trosoban PentHaus 106 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI... Stan je lepee orijentacije, Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320.000 €, 103,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan 103m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom na Trgu Komenskog, Grbavica. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom i ostavom, master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, degažmanom odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 357.000 €, 100,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan Saklonski stan na extra lokaciji. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102322 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen duplex na 87m2 dok u stvarnosti ima 110m2. Prodaje se četvorosoban duplex na Novom Naselju-Savina, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari Agencijska šifra - 1102607 CENA 185.000 eur + 3% provizije Novija zgrada na Novoj Detelinari sa liftom Donji nivo - dnevna soba, kuhinja, ostava, kupatilo, terasa i dve spavaće sobe. Gornji nivo - Dve spavaće sobe i manje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 244.730 €, 99,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo petosoban stan u delu grada između centra i Bulevara oslobođenja, par minuta od centra, Futoške pijace, Železničke stanice top lokacija a cena odlična! Stan se nalazi na III spratu, nije poslednji i zgrada ima lift, a u dvorištu je parking mesto (stanari su međusobno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 237.600 €, 99,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt"> <span style="font-size:12.0pt;font-family:"Arial",sans-serif; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";color:black;mso-themecolor:text1; mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:SR-LATN-RS">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 237.600 €, 99,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

U dobroj odrzavanoj zgradi, gradjenoj posle 2000 god, uknjižen kao jedan stan, ali su od njega, još u izgradnji napravljene dve zasebne celine: jedan 54m i drugi 45m. U dvorištu zgrade obezbeđen parking mesto( koje ulazi u cenu). Mogućnost kupovine preko stambenog kredita. ag provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 221.450 €, 98,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 210.000 €, 98,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054868- Prodaja Stanova- Novi Sad, Veternik Četvorosoban 98m2 -Stan se nalazi u mirnom delu Veternika koji je odlično povezan autobuskim prevozom kao i svim bitnim objektima za svakodnevno funkcionisanje. - Prostire se na površini od 98m2. U ulaznom delu se nalazi hodnik koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ćetvorosoban stan 98m2 u Petrovaradinu. Nalazi se na prvom spratu veoma kvalitetne zgrade zidane 2024 god. Pogled sa terase je čaroban, a lokacija pruža s jedne strane mir i tišinu a sa druge strane blizinu gradske vreve. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjizen. PORODICAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlicna gradnja, parket, lux plocice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Siroko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 232.000 €, 98,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve velike spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjižen. PORODIČAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlična gradnja, parket, lux pločice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Široko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 309.720 €, 97,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, funkcionalnosti i savremene gradnje, savršena za porodičan život ili kao dugoročna investicija na atraktivnoj lokaciji u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 303.800 €, 97,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102620 - Cena 303.800e + 3% agencijska provizija. Prodaje se luksuzan penthaus sa visokim plafonima, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i 2 terase. Stan je polunamešten i u cenu ulazi moderna kuhinja sa Bosch tehnikom. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 97,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102604, cena nekretnine 275.000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Nova Detelinara, petosoban duplex, 97m2, peti sprat. Petosoban duplex stan od 97m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. U donjoj etaži nalazi se prostrana i svetla dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 97,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan 87m2 u mirnom delu Petrovaradina, u ulici Trandžamentska 26. Stan je izuzetno komforan i poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve terase, dve spavaće sobe, kupatilo i ostavu. Takođe stanu pripada parking mesto koje se nalazi ispred objekta. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 279.500 €, 96,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

*Lokacija! Na korak do pozorišta i pešačke zone *Salonski stan- visoki plafoni - dvostrano orijentisan *Idealno za život ili kancelarijske delatnosti Dnevna soba Odvojena kuhinja/trpezarija Spavaća soba sa prostranom zastakljenom terasom Radna ili spavaća soba Predsoblje + poluotvorena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 188.700 €, 96,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Evrope, u blizini hotela Šeraton. Nekretnina se nalazi u ulici Polgar Andraša, na trećem spratu kvalitetno građene stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 95,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje. PORODIČAN ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN U NOVIJOJ GRADNJI! Stan je odličnog rasporeda, na dve etaže i površine je 95m2. Nalazi se u zgradi novije gradnje sa liftom na 6/7 spratu i ima terasu sa koje se pruža fantastičan pogled. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 261.250 €, 95,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101552. CENA stana 261250e + 3% agencijske provizije. Stan je u fazi kompletnog renoviranja, slike stana koje vidite su dok je stan bio u izvornom stanju. Odlična nekretnina za porodični život ali i kao investicija za ulaganje, zbog svoje strukture i veličine. Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 231.750 €, 95,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Futoskoj ulici, Novi Sad. Ovaj prelep salonac se nalazi na prvom spratu zgrade. Dvostrano je orijentisan. Stan je u odlicnom stanju. Raspored: sastoji se iz tri spavace sobe, toaleta, kupatila, kuhinje, trpezarije, prostrane ostave i prelepe terase koja je dvorisno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350.000 €, 94,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048610, NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, 94 M2, TROIPOSOBAN. Oglašavamo prodaju odličnog troiposobnog stana na traženoj lokaciji, prekoputa hotela Šeraton. Stan je orijentisan ka ulici Laze Nančića, veliki dnevni boravak sa kuhinjom (36 m2), ima ostavu i dva kupatila. Budućnost grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1064193, cena nekretnine je 320..000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman 2, 94 m2, četvorosoban, prvi sprat. RETKO U PONUDI. Četvorosobna fantastična nekretnina na Limanu II. Komplet adaptirana nekretnina do cigle i košuljice. Rađeno je apsolutno sve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 364)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>