• GoHome Professional
stanovi novi sad novogradnja lift što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stanovi novi sad novogradnja lift što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad novogradnja lift što jeftiniji

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift što jeftiniji" pronađeno 1 706 nekretnina - prosečna cena 2.674 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.600 €, 32,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u modernoj zradi. Zgrada još uvek nije useljena. Veoma prostran i svetao jednosoban stan. Dvorišno orijentisan. Grejanje je na gas sa kalilometrima. Agencijska provizija od 3% se dodaje na cenu. Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 066 829 2224 ili 065 2727 090....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.600 €, 32,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u modernoj zradi. Useljivo. Veoma prostran i svetao jednosoban stan. Dvorišno orijentisan. Grejanje je na gas sa kalilometrima. Agencijska provizija od 3% se dodaje na cenu. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 226 Jovana Lazić ili 066 82 92....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.600 €, 32,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117703, III/IV, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Na prodaju garsonjera od 32m2, na trećem spratu novogradnje sa liftom, na odličnoj lokaciji na Telepu. Zgrada je završena 2025. godine. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom donji deo velicine 29 kvadrata nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim stolom,kupatilom i terasom.Odlican raspored koji maksimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 90.000 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 90.130 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan jednoiposoban stan u blzini Železnicke stanice. Fantastična lokacija, novogradnja sa svim sadržajima u okolini potrebnim za udoban, praktičan i miran život. Stan je dobro osvetljen i kreativno enterijerski uređen. Prodaje se kompletno namesten. Ima dovoljno javnog parkinga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.640 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica , nov stan . Agencijska oznaka . Prodaje se nov , neuseljavan suterenski stan u mirnoj ulici na Grbavici . Deo naselja koji je miran . Stan je novoj lepoj, kvalitetno zidanoj zgradi. Stan je dovoljno osvetljen , polu namešten , odmah useljiv. Na podu je kvalitetan tarket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.640 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u pokusuterenu, potpuno nov, bez ulaganja. Na izvanrednoj lokaciji! Pozovite nas za više informacija. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.650 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Limanske pijace, osnovne škole, vrtića, centra grada Ovaj stambeni prostor se nalazi u suterenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 90.750 €, 33,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.800 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Adicama! Nov kompleks zgrada zatvorenog tipa sa parking mestima, garažama, parkom i mesta za igru i šetnju. Veoma visok kvalitet gradnje! Izgradnja sa rokom kraj 2025 god. U ponudi stanovi svih struktura, kao i garaže i garažna mesta! Cene sa PDV-om! Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 91.120 €, 37,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Futoškog puta. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo kraj 2026 godine+60 dana. Povrat PDV-a za kupce prve nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 91.500 €, 37,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlican jednoiposoban stan na TELEPU.Nov neuseljavan stan koji se sastoji iz dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom,spavacom sobom,kupatilom i terasom. Mogucnost kupovine parking mesta.Za vise informacija pozovite!!Kontakt:Ag.sifra:1009256(Biro za nekretnine d.o.o., Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 91.800 €, 28,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se jednoiposoban stan površine 28m² na Podbari, na 6. spratu u zgradi sa liftom. Stan nikada nije useljavan – potpuno nov i spreman za prvog vlasnika. Raspored i karakteristike: • Jedna spavaća soba • Dnevni boravak sa kuhinjom • Kupatilo • Grejanje na struju (moderno, ekonomično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 91.800 €, 26,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderna i potpuno nova garsonjera površine 25,7m2 u zgradi novogradnje iz 2026. godine. Stan je prazan, neuseljavan i spreman za opremanje po želji budućeg vlasnika, što ga čini idealnim izborom kako za život tako i kao investiciju za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 91.850 €, 40,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina škole, vrtića, pijace, autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.000 €, 35,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Telep Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2026. godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 92.500 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 soban stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 33m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Izuzetna funkcionalnost. Kvalitetna novogradnja u mirnoj ulici nadomak svih potrebnih sadržaja. Odlično je povezan sa glavnim saobraćajnicama kao i ostalim delovima grada. Korišćeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Opis oglasa: Na prodaju nov, nikada useljavan jednoiposoban stan površine 28m², u potkrovlju zgrade sa liftom do 6. sprata. Stan se nalazi na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji, idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Prostor je funkcionalno raspoređen i obuhvata dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 28m2. Stan je nov i odmah useljiv. Prazan, odmah dostupan po isplati. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Odlično je povezan sa Kejom kao i Centrom grada. Odvojena spavaća soba. Grejanje na norveške radijatore. Odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Adicama. Stan se nalazi u blizini Podunavske,na svega par minuta od Telepa i 5 minuta od Limana! U pitanju je novogradnja. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od dva sprata. Poseduje spavaću sobu, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinjom....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 91.000 € na 93.000 € dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 91.000 €
28.02.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052938, GRBAVICA, JEDNOIPOSOBAN 36M2 Na prodaju nov jednoiposoban stan u srcu Grbavice, površine 36 m2, sa dvnevnim boravkom, predsobljem, terasom, kupatilom i spavaćom sobom. Stan je okrenut ka dvorišnoj strani, a grejanje je regulisano putem dva norveška radijatora. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124148, IV/IV, klima, lift, terasa, novogradnja. Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici od 36.4 m2. Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa liftom. U pitanju je nadogradnja na postojecu zgradu. Lep ceo sprat i lep raspored u stanu. Moguca.kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 93.420 €, 36,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina škole, vrtića, pijace, autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Firma nadaleko poznata po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 93.510 €, 31,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025. - 93.510 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117011, II/VI, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja SAJAM LUX garsonjera 31,17 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled na Frušku goru. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 93.510 €, 31,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117011, II/VI, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja SAJAM LUX garsonjera 31,17 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled na Frusku goru. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: viseslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.730 €, 36,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, neuseljavan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na 4 spratu, zgrada ima lift. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 93.750 €, 35,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican manji jednoiposoban stan u blizini Limana 4 na pocetku Telepa. Novogradnja od renomiranog investitora. Niski racuni,grejanje na gas. Visok nivo opreme u stanovima i kvalitet gradnje samog objekta. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a! Obezbedjena parking....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 147.500 € na 93.810 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 93.810 €, 31,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 147.500 €
04.03.2026 - 93.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat u stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.090 €, 38,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 94.500 €, 34,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 34m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Izuzetna funkcionalnost. Kvalitetna novogradnja u mirnoj ulici nadomak svih potrebnih sadržaja. Odlično je povezan sa glavnim saobraćajnicama kao i ostalim delovima grada. Korišćeni vrhunski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.550 €, 31,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šifra 1102202. Cena 94.550 eur + 3% provizije. NOV - odmah useljiv stan u kvalitetnoj novoj zgradi na Telepu. Stan se nalazi u luksuznom kompleksu zgrada koji poseduje uređeno dvorište pod nazorom, rampom i čuvarom na ulazu u kompleks. Mogućnost kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.650 €, 38,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Bulevara Patrijarha Pavla. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo MART-APRIL+60 dana-2026. Povrat PDV-a za kupce....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.800 €, 38,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov dvosoban stan idealno orjentisan sa dobrim rasporedo.Moguća je kupovina garažnog ili parking mesta. (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 95.480 €, 37,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na Telepu u novogradnji. Odlično održavan, bez ulaganja. Izuzetna ponuda, Pozovite za više informacija! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 95.790 €, 30,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednosoban stan na Limanu 4. Nekretnina se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, okružena zelenilom. Prodaje se kopletno nemštena, nameštaj u stanu je potpuno nov. Istakli bismo da se stanovi ovih kvadratura retko pojavljuju na lokaciji Liman. Poseduje lep pogled, izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 95.900 €, 38,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Telep Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2025 godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.150 €, 38,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.400 €, 39,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 96.550 €, 41,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na Novoj Detelinari. U pitanju je dvosoban stan na petom spratu bez lifta u novogradnji. Stan se sastoji iz prostranog i svetlog dnevnog boravka sa trpezarijom,kupatilom,spavacom sobom,kuhinjom sa prirodnom ventilacijom i ostavom (ima kosine koje....