• GoHome Professional
stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji" pronađeno 1 638 nekretnina - prosečna cena 2.674 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 278.100 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiv stan, novogradnja. Odlična oprema. Može i povrat pdv ! Raspored iz hodnika u sve prostorije. Sobe odličnih razmera, dobar projekat. Mogućnost kupovine parking mesta uz stan. Za više informacija pozovite. kontakt tel: 0648544018 agencijska šifra 545512 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na par minuta šetnje od najpoznatijeg gradskog šetališta- novosadskog keja, kao i starog centra grada - šetačka zona u Zmaj Jovinoj i Dunavskoj, se nalazi ovaj prelepi komplex, koji odlikuju brojni sadržaji - parkovski uređena dvorišta, igralište za decu, market. Novogradnja stara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 277.200 €, 130,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 stan u Novom Sadu, SALAJKA, površine 117 m². Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Svi potrebni sadržaji u blizini. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 276.700 €, 111,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 111m2. Ovaj stan dobija krovnu terasu iznad stana. Stan je brzo useljiv. Kvalitetna novogradnja, odlična oprema, salonska visina plafona. bešumni lift.Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlično povezan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.000 €, 92,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA .. Oglasavamo prodaju, potpuno NOV četvorosoban stan 92m Novi Sad, na Grbavici -veoma trazena lokacija, extra raspored, sve iz predsoblja, veliki dnevni boravak sa kuhinjom , izlaz na terasu,ostava, tri spavace soba, dva kupatila, grejanje sa kalorimetrima, vrhunska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 275.500 €, 106,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 275.500 €, 108,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem nov, odmah useljiv stan, od renomiranog investitora. Dobar raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan ima velik dnevni boravak sa kuhinjom, ostavom i izlazom na terasu, tri spavace sobe, jos jednu terasu i dva kupatila. Grejanje je na gas. Uz stan mozete kupiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 275.000 €, 114,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan četvorosoban stan, koji se nalazi na TOP lokaciji. Na svega 5 minuta hoda od centra grada. Dvostrano orjentisan i sadrži veliku terasu sa ostavom. Stan se prodaje kompletno namešten. Svetao je i nalazi se u Radničkoj ulici, jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 275.000 €, 96,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 Četvorosoban stan 96m Novi Sad, na početku Telepa, blizu Limana,nova zgrada, na IV spratu . Fenomenalan raspored, velika dnevna soba, dva kupatila, tri odvojene spavace sobe + 50m velika garden terasa sa pogledom na Frušku goru.PRODAJE SE .. Cena 275.000e + 3% agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 274.800 €, 92,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

535391-NOV - četvorosoban stan. Mogućnost kupovine dva garažna mesta. Preporuka!064/215-02-36** Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 273.000 €, 105,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101305- CENA je sa PDV-om 273 000e, plus agencijska provizija 3% NOV USELJIV četvorosoban duplex sa blagim kosinama na Podbari. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju i dve terase sa pogledom na mirnu ulicu. Dva prostrana kupatila . Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 271.780 €, 96,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u tek završenoj zgradi na Grbavici. Vrhunska oprema. Cena sa PDV-om. Za više informacija pozovite. šifra 492048, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 271.780 €, 96,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA, SA PDV-OM, USELJIV MOGUĆNOST KUPOVINA GARAŽNOG MESTA Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 271.410 €, 85,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban stan u novogradnji. Stan se nalazi u odličnoj lokaciji. Stan se prodaje kompletno namešten. Sastoji se od: dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, dve spavaće sobe, master soba, dve terase. Pravi porodičan stan. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270.000 €, 80,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju potpuno namesten nov cetverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namesten i uknjizen . Ovo je pravi porodicni stan za zivot i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju potpuno namešten nov četverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten i uknjižen . Ovo je pravi porodični stan za život i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 267.800 €, 110,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, neuseljavan, petosoban stan, dodatno rađen, odlična oprema. Nova, fenomenalna zgrada. U ceni je kompletan, nov, kvalitetan nameštaj. Garderober sa osveteljenjem na senzore. Stan u prirodi ima oko 120m2, plus gratis terasa oko 27m2. Može se uz stan kupiti numerisano parking....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 248.990 € na 267.700 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 267.700 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.10.2025 - 248.990 €
28.03.2026 - 267.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.910 €, 78,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka, pozovite naše agente 064 8 222 154 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.330 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 265.000 €, 65,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 78630, I/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Novi Sad....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 78630, I/, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 264.350 €, 117,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj nov projekat predstavlja ne samo arhitektonski biser Novog Naselja, već i simbol savršene harmonije između udobnosti, praktičnosti i prirodnog okruženja. U blizini zgrade se nalaze, osnovne škole, vrtići, mikro i hiper marketi kao i više autobuskih linija koje Vas vode širom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 264.180 €, 92,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, kvaliteta i moderne opreme, idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 263.000 €, 145,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov PENTHOUSE , nadomak LIMANA 4 i Grbavice. Stan je odmah useljiv i postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Zgrada odličnog kvaliteta, stolarija, keramika, parket, spušteni plafoni, radjena tehnika, kontrola roletni bolera i ostalih uredjaja putem WI-FI SMART HOME....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 262.900 €, 116,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,cetvrosoban stan na Novoj Detelinari,nov,useljiv.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 122,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 114,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Nov Veliki PentHaus 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata, terasa, lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 257.500 €, 114,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Nov Veliki PentHaus 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom životaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,terasa,liftSTAN....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 46,00 m2 cca 5600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 257.500 €, 110,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, neuseljavan, četvoroiposoban stan, dodatno rađen, odlična oprema. Nova, fenomenalna zgrada. U ceni je kompletan, nov, kvalitetan nameštaj. Garderober sa osveteljenjem na senzore. Stan u prirodi ima oko 120m2, plus gratis terasa oko 27m2. Na podovima granitna keramika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 257.500 €, 83,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex u novogradnji, uskoro useljiv. Sa svojim pripadajućim PARKING mestom. Rađen kvalitetnim materijalima. Raspored odličan, odvojen degažman sa spavaćim delom. Benefit ovog stana je 12m2 gratis terasa i platforma iznad lifta koja služi kao plakar - soba. Ulica mirna, tiha. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 108,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN ČETVOROSOBAN STAN, PARKING MESTO +++Agencijska oznaka 1062627. Prodaje se prelep stan duplex od 108m. Nalazi se na Bul.Partrijarha Pavla . Stan je kompletno moderno opremenjen, bela tehnika, klime. Poseduje parking mestom u dvoristu zgrade. . . tri spavace sobe i gardarober(velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 257.500 €, 92,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Somborska Rampa, ulica Slobodana Selenića. Izdvajamo iz ponude nov troiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, toalet, dve terase sa izlazom iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 257.500 €, 124,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Idealno za porodicu sa malom decom. Parkingsa zelenilomispred i oko objekta.Mirna lokacija sa obdaništem,osnovnom i srednjom školom u neposrednoj blizini. Park sa sadržajem za decu na 50m od objekta. Blizu centra grada, Promenade,Futoške pijace, prodavnice. Ulazu dvorište sa kapijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 256.500 €, 83,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Avenija Garden Residence, Adamovićevo naselje - Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude odličan, nov troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Doma zdravlja, pijace, supermarketa Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 256.290 €, 78,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098107 - Cena sa PDV-om. Nov, trosoban stan u mini urbanoj vili blizu Futoške pijace i Bulevara Oslobodjenja. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Visoko prizemlje, etažno grejanje toplotne pumpe., grejanje i hladjenje sa podešavanjima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 255.650 €, 73,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 73 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 254.930 €, 90,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična nova zgrada. Useljiva. Vrhunska oprema. Za kupce prve nekretnine ima povrat PDV-a. Izuzetan projekat. Uz stan se dobija pripadajuća ostava. Ima i biciklana. Zgrada poseduje kalorimetre, potrošnja toplotne energije se može kontrolisati, zbog toga su niski računi grejanja. Dve....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična nova zgrada. Useljiva. Vrhunska oprema. Za kupce prve nekretnine ima povrtat PDV-a. Izuzetan projekat. Uz stan se dobija pripadajuća ostava. Ima i biciklana, Zgrada poseduje kalorimetre, potrosnja toplotne energije se može kontrolisati, zbog toga su niski računi grejanja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 254.900 €, 90,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100050 - NOV odmah useljiv trosoban stan u kvalitetnoj zgradi na Novoj Detelinari. CENA sa PDV-om. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju i dva kupatila. Prvi sprat, lift, terasa. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714 Terasa, Lift.