• GoHome Professional
stanovi novi sad lift što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi novi sad lift što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift što manji

  • Za upit "stanovi novi sad lift što manji" pronađeno 18 232 nekretnina - prosečna cena 2.723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trg Majke Jevrosime. Treci sprat bez lifta. Kolektivni parking u dvoristu zgrade. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera 24m2 na odličnoj lokaciji Miše Dimitrijevića na Grbavici. Centralno grejanje , informatika oko 5000. Useljivo. Stan ima terasu, jedan kauč na razvlačenje, klasičan šporet, frižider, mašina za veš. Za ozbiljne zakupce na duži period bez kućnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepa manja garsonjera sa terasom u prizemlju zgrade na limanu. Opremljena je sa belom tehnikom i netom. Okruzeno je zelenilom. Blizina fakulteta. Dunav je na 10ak min hoda . Troskovi su sa internetom i tv oko 10000. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Kompletno je opremljen, sa maksimalno iskorišćenim prostorom da Vam pruži sav potreban komfor. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom, dvorišne orijentacije. Dobro je povezan gradskim linijama sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na extra lokaciji Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.350 €, 25,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U Novom Sadu, na Grbavici u ulici Đorđa Servickog prodaje se uknjižena garsonjera od 25 kvadratnih metara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade (poslednji sprat, mansardni tip), bez lifta. Zgrada je izgrađena 2002. godine. Stan je delimično namešten i u originalnom stanju. Opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nameštena garsonjera na odličnoj lokaciji na Novoj detelinari. Zgrada novogradnje, održavana je i poseduje biciklanu. U okolini svi neophodni sadržaji za svakodnevnicu. Stan je delimično renoviran - hoblovan parket, okrečen i opremljen kompletno novim stvarima. Ulične je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 25,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117324, III/, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Novoj Detelinari. Plan stana: udobna dnevna soba sa koje je izlaz na zastakljenu terasu sa PVC stolarijom. Veoma lepa i funkcionalna kuhinja (zasebni deo) odvojena od dnevne sobe. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129309, III/. Stan 25 m2 na Detelinari, Novi Sad, atraktivna lokacija, Sajam na 5 minuta, na trecoj etazi -potkovlje, dvorisno orijentisan, bez lifta. Potrebna manja ulaganja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 86.410 €, 25,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101583 - CENA stana 86.410 e + 3 % agencijske provizije. Prodaje se nameštena garsonjera na Novoj Detelinari u blizini Sajma. Odlična za život kao i investicija za izdavanje. Četvrti sprat, ali ne i poslednji, lift, terasa, parking u dvorištu. ZA VIŠE INFORMACIJA....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu odmah ueljivu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. U pitanju je stan na Novoj Detelinari kompletno renoviran i namešten. Nekretnina ima 25m2 poseduje veoma komforan dnevni boravak sa kuhinjom, lep hodnik u koji može da stane cipelarnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova, neuseljevana garsonjera na vrlo atraktivnoj lokaciji. Blizina fakulteta, škola, marketa, autobuskih stajališta. Grejanje po utrošku. Idealno za život, dnevno iznjamljivanje, studente. Čekamo vaš poziv. šifra:554100 b122 Terasa, Lift, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,jednosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 93.440 €, 25,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.350 €, 25,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljena gasronjera na Bulevaru oslobođanja. Nalazi se na 5 spratu u zgradi sa liftom (lift ide do 4. sprata). U stanu je trenutno zakupac koji bi ostao u zakupu ukoliko budući vlasici stan uzimaju kao investiciju. Grejanje na struju, niski troškovi. Izražena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednosoban stan na Adamovićevom naselju u blizini svih gradskih sadržaja.Stan se nalazi u zgradi relativno novije gradnje u prizemlju i sastoji se od hodnika,odvijene kuhinje,dnevnog boravka i kupatila.Grejanje je centralno,stan se prodaje opremljen.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.000 €, 25,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Sajma. Garsonjera se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji koja je popularna za život. Prodaje se nameštena u potpunosti.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nameštena garsonjera od 25 m² u Novom Sadu, u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade od ukupno 5 spratova i dvorišno je orijentisan, što doprinosi prijatnom boravku i prirodnom osvetljenju. Prostor je dobro iskorišćen, a stan poseduje i terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.610 €, 25,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 1007770.Na prodaju atraktivna garsonjera (25 m2) na 4. spratu od ukupno 6, novije stambene zgrade sa privatnim parkingom na Bulevaru Evrope. Ovaj funkcionalan i svetao stan odiše modernim enterijerom- trenutno je prelepo namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 25,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena prilika, kontaktirajte naše agente za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 89.000 €, 25,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izuzetnu garsonjeru na jednoj od najtraženijih lokacija - Novoj Detelinari! Odlično upakovanih 25m2, prodaje se kompletno opremljena i poseduje parking u dvorištu za sve stanare. Lokacija je fenomenalna, u neposrednoj blizini zgrade je apsolutno sve što Vam je neophodno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 64.890 €, 25,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, Limanu 2. U odličnom je stanju, dobro održavan. Odlična prilika za dobru investiciju. Blizina fakulteta, Promenade, Merkatora...Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1064384 - Prodaje se odlična garsonjera na Novoj Detelinari. Stan je sređen kompletno i opremljen novim stvarima, novom tehnikom i spreman da useljenje. Prelepa terasa , četvrti sprat ali ne i poslednji, protočna topla voda, lift, biciklana. Odličan kako za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.500 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Nova Detelinara - 25m2, uknjižena 1/1 - prodaje se kompletno nameštena - stan poseduje terasu - parking u dvorištu za stanare zgrade - Odlična za život kao i za investiciju -zgrada poseduje lift Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 87.780 €, 25,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednosoban stan u novijoj zgradi kvalitetno građenoj, u samom centru grada, uvučena ulica, sakrevena od saobraćaja i buke. Prodaje se kompletno nameštena. Ima terasu, lift. Na minut od pešačke zone, pijace... Uknjižen! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija nas pozovite na 021/221-5500 Agencijska šifra: 552961 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129309, III/. Stan 25 m2 na Detelinari, Novi Sad, atraktivna lokacija, Sajam na 5 minuta, na trećoj etaži -potkovlje, dvorišno orijentisan, bez lifta. Potrebna manja ulaganja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.600 €, 25,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ulici Cara Dušana. Ova nekretnina se nalazi u odlično povezanom delu grada, što omogućava brz i lak pristup svim ključnim delovima Beograda – kako gradskim jezgrima, tako i mirnijim delovima. Osnovne karakteristike: Tip: Garsonjera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 25,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renovirana garsonjera na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, površine 25m². Stan je moderno opremljen i prodaje se sa svim stvarima u njemu, što ga čini idealnim za useljenje ili kao investicija. Trenutno, u stanu se nalazi podstanar koji plaća 350 evra, te postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja nameštenu garsonjeru na 3. spratu od ukupno 5 spratova. Nalazi se u mirnom delu Nove Detelinare. Stan sa prirodnim osvetljenjem i dobro iskorišćenim prostorom. Odličan za život kao i investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 70.040 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan na vrhunskoj lokaciji - neposredna blizina Bulevara.U okolini se nalaze svi potrebni sadržaji za život.Odlična investicija.Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 553347 - kon.tel. 069/2244173 *** Ova nekretnina, smeštena je na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran – urađene su nove instalacije, podovi, stolarija i kupatilo, tako da je useljiv bez ikakvih ulaganja. Zahvaljujući svojoj poziciji , budući....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena prilika, kontaktirajte naše agente za više informacija. Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu odmah useljivu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. U pitanju je stan na Novoj Detelinari kompletno namešten. Nekretnina ima 25m2 poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, opremljeno kupatilo i komfornu terasu na kojoj možete da uživate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 79.830 €, 25,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu garsonjeru na Telepu. Odličan kvalitet gradnje od dobro poznatog investitora,tarket podovi, sjajna keramika, klima, sigurnosna ulazna vrata. Uknjižena 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007587. Lepa, kompletno nameštena garsonjera površine 25m2, koja se nalazi na 4. spratu stambene zgrade locirane u Hadži Ruvimovoj ulici. Odlična prilika kako za život, tako i za izdavanje. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija i prezentaciju stana uživo, pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.064 €, 25,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.800e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednosoban stan u srcu Grbavice. Idealan je kao investicija za izdavanje. Moguća je i kupovina putem stambenog kredita. Pozovite agente prodaje za sve dodatne informacije. Kontakt 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 70.710 €, 25,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Stare Detelinare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje. U gradnji i opremanju stanova biće korišćeni materijali najnovijih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju nameštene garsonjere na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Površine 25m2. Poseduje francuski balkon. Na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za život ili investiciju. Uknjižen i bez tereta. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 539)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>