• GoHome Professional
stanovi novi sad lift što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • stanovi novi sad lift što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift što manji

  • Za upit "stanovi novi sad lift što manji" pronađeno 18 232 nekretnina - prosečna cena 2.723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična, komplet nameštena garsonjera na Salajci. Nekretnina se nalazi na 10 minuta od strogog centra grada. Niski troškovi, astakljena terasa, samo su neke od prednosti ovog stana. Ako ste zainteresovani za ovu nekretninu,kontaktirajte nas i zakažite razgledanje Šifra 12314 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu garsonjeru na Petrovaradinu.Odlična prilika za sve koji vole ovaj deo grada. Novi Majur. Stan se nalazi na prvom spratu, grejanje je na gas stoga su troškovi za stan relativno niski. Za više informacija pozovite naše agente ! Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Hadžić Svetića. Nameštena garsonjera nadomak centra grada. II sprat u zgradi bez lifta. Centralno grejanje na gas - niski rezijski troškovi. Terasa. Za ozbiljne zakupce, nepušače bez kućnih ljubimaca. Useljiva odmah. (Sofisi home doo Novi Sad, Novi Sad, Reg.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera u Podbari 🏡 📏 Površina: 26m² 📍 Lokacija: Podbara ✨ Ova moderno opremljena garsonjera nudi sve što je potrebno za udoban i praktičan život. Smeštena u mirnom delu Podbare, idealna je za pojedince ili parove koji traže funkcionalan prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten funkcionalan stan površine 26m² na trećem spratu stambene zgrade u blizini Novosadskog sajma, kod Aleksandar zgrada. Stan je bez većih ulaganja – potrebno je samo minimalno higijensko sređivanje. Lokacija je izuzetna, u neposrednoj blizini Futoške pijace, centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiva komforna garsonjera sa terasom i klimom.Francuski lezaj, svetla garsonjera okrenuta prema dvorištu. Sredjena i čista ! Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobra garsonjera na odlicnoj lokaciji na Novom naselju Kod okretnice autobusa. Useljivo OD 01.10.2025 Kontakt Gojko 0641972102 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban namešten stan, 34m2, 7 sprat (lift), Liman 2, za jednu ili dve osobe. Stan ima sobu sa dva ležaja, odvojenu prostranu kuhinju, terasu, CG+KTV. Bela tehnika: šporet, frižider, zamrzivač, veš mašina. Stan nema klimu, nema TV i nema fiksni telefon. Mesečni troškovi za Informatiku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešen jednoiposoban stan u Galens zgradi,lift,terasa,niski troškovi. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 i Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan 26m2 na odličnoj lokaciji kod Dunavskog parka. Stan je na 5 spratu zgrade sa liftom. Jedan kauč na razvlačenje, mašina za veš, tv, klimatizovano. Poželjno za jednu zaposlenu žensku osobu na duži period. Useljivo. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo opremljena garsonjera na odličnoj lokaciji,Grbavica ulica Miše Dimitrijevića - Djordja Servickog. Nalazi se u novijoj zgradi,stan se sastoji hodnika ( gde staje plakar,cipelarnik ) Sobe koja ima dva kreveta,trpezarijski deo,tv,komoda i izlazom na terasu,kuhinja je uvučena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Garsonjera za izdavanje – Sajmište, 26m², 3. sprat, kompletno nameštena 🏙️ U ponudi je kompletno opremljena garsonjera površine 26m² , koja se nalazi na 3. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji u naselju Sajmište . Stan je odmah useljiv i predstavlja odlično rešenje za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na nekolikominuta od pešačke zone, Trg Marije Trandafil, površine 26m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe i kuhinje, odvojene sobe, kupatila, hodnika i terase. Terasa ustakljena. Stan se nalazi na drugom spratu bez lifta. Odlična povezanost linijama gradskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 26 m2 CENTAR ul. Vojvode Šupljikca, nameštena garsonjera , visoko prizemlje od 4, lift, cg, tv, vm,klima ! CENA mesečno 250 Evra + 250 Evra depozi 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan na petom spratu bez lifta, smešten na odličnoj lokaciji na Limanu. Prostrana soba dimenzija 4 x 4,5 m pruža dovoljno prostora za udoban boravak, a rasklopivi krevet od 2 x 2 m omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora. Stan ima dve terase – jedna pripada isključivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE GARSONJERA ZA ZAPOSLENE I STUDENTE. STAN SE IZDAJE POTPUNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN BELOM TEHNIKOM I KLIMOM. U BLIZINI MEDICINSKA SKOLA I UREDJENI PARK ZA UZIVNJE I ODMOR. DEPOZIT OBAVEZAN U VISINI KIRIJE, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% REGISTAR POSREDNIKA 1500. BR. LICENCE 2158.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam sjajnu garsonjeru u blizini Bulevara oslobođenja. Kompletno je opremljena lepim i kvalitetnim nameštajem i potrebnom belom tehnikom. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Orijentisana je ka mirnom dvorištu a prostrana terasa pruža dodatni komfor i idealna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo nameštenu Garsonjeru na Bulevaru Evrope bliže Limanima,ima klimu, veš mašinu . . . odmah useljiva. Mesečna zakupnina 300 eura,depozit 300 eura,agencijska provizija jednokratno 150 eura. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova garsonjera u Puskinovoj ulici. Nije pet friendly. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu poputno nameštenu garsonjeru na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Mirna ulica, veoma blizu Bulevara Oslobođenja, na nekoliko miniuta hoda je i osnovna škola, takođe i Novosadski sajam je nedaleko od stana.Zgrada je građena pre petnestak godina, haustor je veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem manji, jednoiposoban stan 26m2 u centru grada, Skerlićeva ulica, 1.. sprat bez lifta, ima terasa, veš mašina, klima, tv, cena 250eu. Useljiv odmah. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera. Useljiva od 01.09. Grejanje po utrošku. Cena 350e+depozit.Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Garažno mesto uz doplatu. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr. 1856 Snežana trio nekretnine. Potreban depozit, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.190 €, 27,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.460 €, 27,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 27,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Samo kod nas !!! Extra jednoiposoban stan, uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta. Prodaje se sa komplet novim stvarima. Nalazi se na idealnom drugom spratu i u zgradi ima lift. Vizuelno stan deluje da ima više kvadrata. Idealna nekretnina za život ili za izdavanje, jer su računi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 99.570 €, 27,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lepu Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. VELUX prozori. Sa prozora je vidljiva okolina, Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 85.940 €, 27,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetna garsonjera površine 27m², smeštena na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Stan je maksimalno iskorišćenog prostora, izuzetno svetao i prozračan, idealan kako za život, tako i za izdavanje. Nalazi se u mirnoj i lepo održavanoj novoj zgradi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 76.950 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126518, I/VII, ulaz mermerni. SATELIT LUX* 27 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Dvorišna pozicija. Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.910 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ne propustite priliku, budite ispred drugih. Prodaje se luksuzno sredjena garsonjera u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.850 €, 27,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan stan na odličnoj lokaciji na Adicama. Extra kvalitetan poslovno stambeni kompleks sa marketima poput Rode, Maxija, Ideje i Univer-a. Zgrada je pod krovom, cena je sa pdv-om. Agencijska šifra: 549153, Kontakt: 0648222116 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 27,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 27m Telep Čerevićka ulica NOVo I sp useljivo PRODAJE SE Cena: 85.000,00 EUR Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Čerevićka Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 27m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 86.520 €, 27,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji - jednoiposoban stan. Visina 1.sprata. U prirodi ima 28m2. Dvorišno orijentisan. Odlično iskorišćen svaki kvadrat. Klimatizovan. Naša sigurna preporuka. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-bulevarevrope/550179 Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 86.520 €, 27,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu – u samom srcu Grbavice, je funkcionalna garsonjera površine 27 m². Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, izuzetno kvalitetne gradnje (fasadna cigla).Zahvaljujući odličnom položaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 111.200 €, 27,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Garsonjeru 27m u Centru preko puta Univerziteta,blizina Spens-a, Promenade,Keja,III sprat,lift,odlična . . . Pozovite agenta 062518545 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 86.520 €, 27,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu garsonjeru na jednoj od najtraženijih lokacija - Novoj Detelinari! Stan poseduje veoma komforan dnevni boravak, kompletno je opremljen i tako se i prodaje. Nalazi se u zgradi novije gradnje na redovnoj etaži, u zgradi postoji lift, video nadzor kao i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 76.850 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na ulična, u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 88.800 €, 27,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo PRELEPU garsonjeru na Bulevaru Evrope. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, hodnika i terase. Ne zahteva nikakva ulaganja, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, parket, odlična keramika. Stan je dvorišno orijentisan i prava je dragocenost,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.590 €, 27,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na veoma urbanoj lokaciji - Telep. Izgradnja porodično stambenog objekta sa rokom izgradnje P+2+Pk. Stanovi su građeni i projektovani po najnovijim standardima. Oprema je prepoznatljiva i veoma kvalitetna, pvc stolarija, podne obloge su parket i keramika prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 89.360 €, 27,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična lokacija! Veoma retko u ponudi, jednoiposoban stan u 27m2 - savršeno iskorišćen svaki kvadrat stana. Prodaje se kompletno namešten. Pored ovog stana se nalazi još jedan, identičan stan od 27m2, dele ih vrata koja je moguće zagraditi. Oba stana se veoma uspešno izdaju kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.000 €, 27,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 13270 NS PRO – Garsonjera 27m2, Podbara, ulica Jug Bogdama 2.sprat BEZ lifta Grejanje na gas (gradsko) - Terasa - Idealna kao investiciona nekretnina Prodajna cena nepokretnosti: 78.000e (2888e / m2) Agencijska provizija 2.5% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 76.850 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na ulično u pitanju je prvi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....