• GoHome Professional
stanovi novi sad lift što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi novi sad lift što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift što jeftiniji

  • Za upit "stanovi novi sad lift što jeftiniji" pronađeno 18 365 nekretnina - prosečna cena 2.723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 4.sprat
    • klima
    • 1.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Spens, 64m², 1. sprat 🏢📍 U ponudi je prazan dvoiposoban stan površine 64m² , koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade u atraktivnom i traženom delu grada – u blizini Spensa . Stan je uselјiv od 01.09. , idealan za one koji žele da urede....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV NAMESTEN STAN NA BULEVARU MALA MIRNA ULICA DVORIŠNO ORJENTISANO USELJIVO ODMAH KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Odličan, veoma komforan dvosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, dva hodnika, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 32.400 €, 60,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na prvom spratu, veoma prostran i svetao. Stan se sastoji od: hodnika sa velikim plakarom, odvojene kuhinje sa novom indukcionom pločom i frižiderom, spojene dnevne i radne sobe sa sklopivim trpezarijskim stolom, prostrana spavaća soba, kupatilo sa novom veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan na Bulevaru Evrope. Nekretnina se nalazi u jednoj od najatraktivnijih zgrada u ovom delu grada. Izdaje se komplet namešten, novim modernim nameštajem. Odmah je useljivo. Oko zgrade se nalazi mnoštvo restorana, kafića,supermarketa. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan stan u ulici Petra Drapšina. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan se nalazi u blizini futoške pijace. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 i Milica 0652726857 Registarski broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Predstavljamo namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, više poslovnih banaka, TC Promenada, Spensa. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinjom i ostavom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opemljen stan,lep raspored hodnik,dnevni boravak,kuhinja,3 sobe,kupatilo,toalet,terasa,idealno za porodicu ili ljude koji rade od kuće,dozvoljeni su kućni ljubimci,useljiv odmah,cena 500e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

65m2 •dnevni boravak •kuhinja (ugradna rerna, sudomasina) sa prirodnom ventilacijom i manjom terasicom •ostava •kupatilo sa kadom • 2 x spavaca soba (od toga jedna manja) •posebna prostorija koja je moderno uredjena kao garderober •veca terasa * Stan se izdaje namesten, okruzen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, dizajnerski opremljen, komforan dvosoban stan u blizini pešačke zone, Futoške pijace i Sinagoge. Ovaj lep stambeni prostor čine svetao dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, dugačak ulazni hodnik, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan – Bulevar oslobođenja 🏡 U ponudi je kompletno namešten stan od 47 m² na 4. spratu zgrade sa liftom, smešten na prestižnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja . Stan je uselјiv od 01. avgusta i pruža savremen ambijent za udoban gradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nadomak strogog centra grada i TC Promenada, Spensa, fakulteta Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan. Pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade, na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121762, IV/, lift, terasa, garaza, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN Vase Pelagića, Novi Sad Useljiv od: odmah Površina: 47m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Garažno mesto uz doplatu od 100 eura. U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji – mirna ulica Vase Pelagića, nadomak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, moderno namešten dvosoban stan u ulici Vase Pelagića, Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (mašina za sudove), spavaća soba, kupatilo, terasa. Grejanje sa kalorimetrima, niski mesečni troškovi. Mogućnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmah useljivo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Kompletno namešten, renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, TC Promenada, Spensa, Merkatora, niza trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj svetao i komforan stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,namesten stan 66m2.Bela tehnika nova( bosh,lg).Stan poseduje ostavu i podrum.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U pitanju je stan koji je potpuno nov, renoviran u predhodnoj godini od poda do plafona. Nikada nije useljavan tako da bi podstanari bili prvi stanari. Sve je rađeno po meri od nameštaja. Stan se nalazi na Bulevaru cara Lazara 54. Dvorišno je orjentisan, svi prozori i balkonska vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten, renoviran, svetao dvoiposoban stan u blizini glavne autobuske stanice, nekoliko obrazovnih ustanova i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv delimično opremljen dvoiposoban stan na top lokaciji.Po želji zakupca uz dogovor sa vlasnikom stan moze biti kompletno opremljen ili prazan. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi . Fantastičan dvosoban stan na Podbari, na samo par minuta od strogog centra grada. Nekretnina je kompletno renovirana i opremljena modernim novim nameštajem. Stan je dvostarano orijentisan. Odmah je useljiv. Za više informacija nazovite našu agenciju. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 67 m² u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, odvojenog wc, kao i terase. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade. Sa terase stana pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se kompletno namešten jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc i terase. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 33.550 €, 61,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Telepu! 2. Sprat - Ulično orjentisan i Grejanje gas. Klima,sudomasina, kombinovana susenje pranje veša! Nije pet frendly. Cena je 550€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više informacija kontaktirati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Stevana Musića. Kompletno namešten, lep jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina fakulteta, keja, pešačke zone, vrtića, srednje i osnovne škole Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban-Nova Detelinara Izdaje se dvosoban namešten stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine plus pola mesečne zakupnine agencijska provizija(jednokratno). Za više informacija pozovite. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEMO ODLIČAN KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN NOVIJIM NAMEŠTAJEM NA LEPOJ LOKACIJI NA BULEVARU OSLOBODJENJA NA LIMANU 2 , ODMAH USELJIV ( nije za studente ) TEL. 063538166 ZORAN Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan u sirem centru grada,na 5min od pesacke zone. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavacom sobom,kupatilom,a poseduje i galeriju od 8kvadrata u vidu radne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Odličan, nov, neuseljavan dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhonjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. U stanu mašina za pranje posuđa, mašina za pranje i sušenje veša Zakup na duži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE TROSOBAN STAN BLIZU ULICE CARA DUŠANA U ULICI DJORDJA MAGARAŠEVIĆA , GREJANJE NA GAS, VEOMA MALI TROŠKOVI. U STANU JE SVE NOVO I SASTOJI SE IZ ULAZNOG HODNIKA, VELIKOG DNEVNOG BORAVKA, KOMPLETNO NOVE OPREMLJENE KUHINJE, DVE SPAVAĆE SOBE, ODVOJEN GARDEROBER, KUPATILO. GREJANJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, NOVO NASELJE, JUGOVIĆEVO, TROSOBAN, 62M2. Oglašavamo izdavanje odličnog trosobnog stana u novoj zgradi. Stan je perfektno namešten, komotan, sve je novo i odlično održavano, parkinga ima dosta oko zgrade, računi su mali. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 9100556(....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I i Socijalnog. Ovaj stambeni prostor čine komforan i svetao dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa lepim pogledom. IV (poslednji) sprat u zgradi sa liftom. Mašina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 34.500 €, 69,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, funkcionalan dvoipsoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Nalazi se na Bulevaru oslobođenja, u blizini mnogih autobuskih linija, raznih prodavnica, marketa, restorana, kafića, škole, vrtića a i sam centar grada je veoma blizu. Ostali delovi grada su nadohvat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 34.500 €, 46,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov stan u novoj zgradi, Kisacka 36. Dva garazna mesta. Nije pet friendly. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 694)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>