• GoHome Professional
stanovi novi sad lift opremljen - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stanovi novi sad lift opremljen - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift opremljen

  • Za upit "stanovi novi sad lift opremljen" pronađeno 2 359 nekretnina - prosečna cena 2.759 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 259.300 €, 101,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan - Podbara, atraktivna lokacija nadomak Keja i centra grada Prodaje se prostran i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara, na samo 300 metara od Keja i centra grada. Ova lokacija nudi savršen balans između mirnog života i blizine svih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 240.000 €, 48,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u NOVOJ ZGRADI niže spratnosti sa liftom u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE. Dvosoban stan, ulično orijentisan. Sastoji se od pretsoblja (ugradni plakari), manje kuhinje sa dn.sobom i trpezarijom, kupatila i sp.sobe. Stan se prodaje KOMPLETNO OPREMLJEN (ostaje sve kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, nikad useljavan, potpuno namešten i opremljen, komforan dvosoban stan površine 44 m2 u novoizgrađenoj zgradi na izuzetnoj lokaciji, u centru Novog Sada (između Bulevara oslobođenja i socijalnog). Stan je po svemu izuzetan: visina je 3 metra, ima prostranu-upotrebljivu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 215.000 €, 76,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, Liman 3 – 76 m², 215.000 € Prodaje se uknjižen, renoviran trosoban stan na odličnoj lokaciji – Liman 3, Novi Sad. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa ukupno 6 spratova i ima centralno grejanje. Kompletno namešten i opremljen: klima, veš mašina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.000 €, 111,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 111m² na Salajci – odlična lokacija za život ili firmu Prodaje se uknjižen stan površine 111m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Salajka . Lokacija je idealna za otvaranje firme, kancelarije, ordinacije ili bilo koje druge poslovne delatnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 147.040 €, 62,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 152.400 €, 127,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN NOV PENTHOUSE NA NOVOM NASELJU, U BLIZINI DOMA ZDRAVLJA---Agencijska šifra 9100190.Izdaje se odličan stan pogodan za poslovnu delatnost . ukupne površine 127m2 + 2 krovne terase . Poseduje 3 spavaće sobe i velik dnevni boravak sa kuhinjom. Izdaje se prazan izuzev kuhinje koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 360.000 €, 200,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi ekskluzivan, prostran i u potpunosti opremljen stan površine 200m², u jednoj etaži u mirnoj zgradi sa samo dva sprata i liftom. Ovaj stan pruža vrhunski komfor i osećaj doma odmah po useljenju – bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.580 €, 47,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 298.700 €, 107,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odmah useljiv,uknjizen cetvorosoban stan, kompletno opremljen kvalitetnim namestajem u novoj zgradi na Telepu. Stanu pripada parking mesto u dvoristu zgrade,koje je u ceni. Kuhinja u medijapanu, kompletna Bosch tehnika i jos mnogo toga. Veliki dnevni boravak, 3 spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 230.720 €, 72,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i izuzetno funkcionalan stan na jednoj od najlepših lokacija na samo minut hoda od keja. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu daje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 224.670 €, 115,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 67.900 €, 97,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,konforan, kompletno opremljen stan,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,predsoblje,3 sobe, kupatilo, toalet, terasa,dvorišno orijentisan mirno,uveden je internet u stanu,dozvoljeni su kućni ljubimci,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na prelepom delu Novog Naselja. Idealna nekretnina za život. U blizni prodavnica, apoteka, osnovna škola, vrtić, igralište, autobusko stajalište i sve ostalo što je potrebno za život. Stan je opremljen hrastovim parketom, PVC stolarjiom, odličnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.850 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i do sad neuseljavan, nov trosoban stan sa garzom i ostavom. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, klima, masina za pranje i susenje vesa, masina za sudje. Sve u stanu je kompletno novo i pod garancijom. Stan poseduje garazu kao i ostavu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.600 €, 25,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ulici Cara Dušana. Ova nekretnina se nalazi u odlično povezanom delu grada, što omogućava brz i lak pristup svim ključnim delovima Beograda – kako gradskim jezgrima, tako i mirnijim delovima. Osnovne karakteristike: Tip: Garsonjera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen trosoban stan na Vi spratu sa liftom od 60m2 na odličnoj lokaciji u blizini hotela Novi Sad ili Železničke stanice u Gagarinovoj ulici.Stan je potpuno namešten i opremljen-sve što je potrebno za udoban život-od visokokvalitetnih uređaja do nameštaja,u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar oslobođenja, 57m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 57m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja. Stan je prostran, funkcionalan i odmah useljiv ✅, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 35.750 €, 55,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov, neuseljavan, lepo opremljen, trosoban stan u ulici Branka Radičevića. Stan je opremljen najmodernijim nameštajem, sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora, terase. Nova zgrada, niski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.220 €, 51,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 121.540 €, 30,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Na prodaju je Odlična Garsonjera na 5.spratu od 6 u zgradi sa liftom. Izvrsna lokacija u najlepšem delu Grbavice, funkcionalan raspored, svetao, dvostrano orijentisan prema dvorištu. Prostrana soba sa sofom, mestom za rad, trpezarijskim stolom; komplet opremljena kuhinja sa pultom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 214.340 €, 82,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 305.300 €, 114,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pretstavljamo vam fantastičan kompletno namešten i opremljen duplex na Bulevaru Patrijarha Pavla. Opremljen vrhunskim materijalima opremom stana nameštajem i tehnikom. Nisu potrebna nikakva ulaganja. U dvoristu zgrade parking mesto koje je moguće kupiti uz stan kao i garažno mesto.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.700 €, 62,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep dvoiposoban stan kompletno opremljen u Kraljevom parku. Pozicija istok, na dvorištemir i udobnost. Agencijska oznaka stana 1098806, Novi Sad, Centar / Socijalno, 62 m2, dvoiposoban, šesti sprat ( ne i poslednji). Odlična dvoiposobna nekretnina. Kompletno opremljena se prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.990 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 236.900 €, 87,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČAN TROIPOSOBAN U STROGOM CENTRU GRADA. Lepo opremljen stan, dobrog rasporeda, sa visokim plafonom. Kuhinja sa prirodnom ventilacijom. Stan se vodi da je u prizemlju ali je u visini prvog sprata. Nekretnina vredna vaše pažnje. Za više informacija pozovite 021-425-112 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.010 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 207.670 €, 80,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 82,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan troiposoban stan na Salajci u zgradi useljenoj pre manje od godinu dana. Zgrada je građena od najboljih materajala, poznatog investitora i prelepog je izgleda. Stan je potpuno i moderno opremljen i prodaje se namešten. Poseduje WC i kupatilo, u kojima je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 164.800 €, 53,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvoiposoban stan u samom srcu Limana.Stan je kompletno renoviran i opremljen bez potrebe za daljim ulaganjima. Strukturu stana čine , dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja , spavaća soba, manja radna soba, kupatilo i terasa.Stan je dvorišno orijentisan-izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 161.700 €, 52,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namesten dvoiposoban stan na odlicnoj lokaciji na Podbari. Zgrada novijeg datuma u mirnoj ulici bez buke, na 10min od centra grada i 5min od Keja. Stan je opremljen kvalitetnim namestajem, koji je skoro kao nov. Dve spavace sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.690 €, 59,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! Kontakt: 021/221-5100....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 175.540 €, 61,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju trosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.800 €, 114,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE POTPUNO NOV STAN KOJI JE LUKSUZNO OPREMLJEN SA NAJLEPŠIM NAMEŠTAJEM I UREDJAJIMA. STAN SE NALAZI NA IZUZETNOJ LOKACIJI, SAM POČETAK BULEVARA PATRIJARHA PAVLA. STAN IMA FENOMENALAN POGLED NA CEO BULEVAR I FRUŠKU GORU. NALAZI SE BLIZU KRUŽNOG TOKA KOJI SPAJA SVE DELOVE GRADA.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo opremljen, jednoiposoban stan u ulici Kraljevića Marka. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Niski troškovi (kalorimetri). Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.520 €, 38,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! KONTAKTIRAJTE NAS....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.700 €, 34,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i kompletno opremljena garsonjera površine 34m², smeštena na 2. spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Nalazi se na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, na Bulevaru Patrijarha Pavla, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola i ostalih sadržaja. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.870 €, 64,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.420 €, 43,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 86.520 €, 27,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu garsonjeru na jednoj od najtraženijih lokacija - Novoj Detelinari! Stan poseduje veoma komforan dnevni boravak, kompletno je opremljen i tako se i prodaje. Nalazi se u zgradi novije gradnje na redovnoj etaži, u zgradi postoji lift, video nadzor kao i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica, u neposrednoj blizini TC Promenada, Limanske pijace, Doma zdravlja i svih neophodnih sadržaja, izdajemo kompletno opremljen dvosoban stan. Lokacija: Grbavica Sprat: 1/5 (zgrada poseduje lift i prilaz za invalide) Struktura:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 540)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>