• GoHome Professional
stanovi novi sad dvorište što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stanovi novi sad dvorište što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad dvorište što veći

  • Za upit "stanovi novi sad dvorište što veći" pronađeno 2 186 nekretnina - prosečna cena 2.492 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 283.700 €, 104,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan četvorosoban stan na urbanoj lokaciji. Pored same komfornosti od čak 104m2 ova nekretnina prednjači kvalitetom gradnje dugogodišnjeg investitora. Sam kvalitet u odnosu na lokaciju čini da ova porodična nekretnina može da posluži kao idealno rešenje za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 267.800 €, 104,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju troiposoban stan na Podbari u blizini centra Novog Sada. Stan je uknjižen na 104,5 m2 i nalazi se na četvrtom spratu bez lifta. Trostrano je orijentisan. U stanu se nalaze dekorativne kosine koje ne remete funkcionalnost i samim tim stan podno ima 113 m2. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.200 €, 104,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam unikatnu ponudu - troiposoban stan na Podbari, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ovaj prostrani stan se prostire na 104m2 i nalazi se na četvrtom spratu zgrade od žute fasadne cigle, koja je odlično očuvana i pruža sigurnost i kvalitet. U stanu se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.050 €, 103,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na Klisi. U pitanju je nadaleko poznati investitor koji već godinama gradi stambene objekte vrhunskog kvaliteta. Konkretan projekat je osmišljen tako da budući kupci mogu uživati u porodičnoj atmosferi svog doma gde je akcenat stavljen prvenstveno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 159.650 €, 103,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 359.000 €, 103,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

TROSOBAN 103m Novi Sad Vase Stajića PRODAJE SE Strogi Centar Lokacija: Centar (Spens) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vase Stajića Sobnost: Trosoban Kvadratura: 103m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 180.350 €, 103,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 400.000 €, 103,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN stan 103m Novi Sad, u Strogom Centru grada, ulica Vase Stajića PRODAJE SE .. . ..Top lokacija, veoma retko da se u ovoj zgradi pojavi stan za prodaju. Stan je na III spratu dvostrano orjentisan, velika dnevna sa trpezarijom, kuhinja odvojena, dve ostave, dve terase, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 257.500 €, 102,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se prodaje sa garažom. Salonski tip stana, visina preko 3m. Ima dvorište koje pripada stanu. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL:art.nsgroup@gmail.com Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 155.610 €, 102,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 155.540 €, 102,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 257.500 €, 102,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se prodaje sa garažom. Salonski tip stana, visina preko 3m. Ima dvorište koje pripada stanu. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 150.360 €, 102,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 280.000 €, 101,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 77915, V/VI, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, novogradnja, ostava. Stan je orijentisan dvostrano - dvoriste i ulica (spavace sobe ka dvoristu). Buka od saobracaja je eliminisana izolacijom. Prostorije: velika dnevna soba, dve spavace sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 169.950 €, 101,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će Vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa svega 3 stana u zgradi! Ograđeno dvorište sa video nadzorom. Bez gužve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.550 €, 101,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Fantastična urbana vila vrhunskog kvaliteta i dizajna, gde svaki stan ima u ceni 2 parking mesta i sopstvenu ostavu na svom spratu. Jedan stan, jedan sprat.CENA SA 2 parking mesta 257550 +agencijska provizija 3%Agencijska oznaka stana 1101372, Novi Sad, Telep, 101 m2, četvorosoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 280.000 €, 101,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77915, V/VI, klima, lift(2), terasa(2), uknjižen, novogradnja, ostava. Stan je orijentisan dvostrano - dvorište i ulica (spavaće sobe ka dvorištu). Buka od saobraćaja je eliminisana izolacijom. Prostorije: velika dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 288.400 €, 101,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

**NOVO U PONUDI** Na prodaju namešten stan od 101m2 na Bulevaru oslobođenja. Stan je orijentisan dvostrano - dvorište i ulica. Buka od saobraćaja je eliminisana zbog duplih PVC prozora. Stan poseduje veliku dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila, predsoblje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI - 100 m2, UKNJIŽEN 1/1Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m2, smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 169.950 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 159.650 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 265.000 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran dupleks stan savršen za udoban život. 1 lift Godina izgradnje: 2021. Zgrada poseduje: prilaz za invalide, ventilacija, video nadzor Stan se nalazi na jugoistoku i pruža prijatan ambijent sa pogledom na mirno dvorište. Osnovne karakteristike: Površina: 100m2....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 193.000 €, 100,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana na prodaju – Grbavica, Novi Sad Na prodaju luksuzan stan površine 100 m² u ulici Miše Dimitrijevića 70, u mirnom i traženom delu Grbavice. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj oko 2002. godine, a kompletno je renoviran 2024. godine. Karakteristike stana: Struktura: Dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 420.000 €, 100,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122237, 3.36a, prizemna, uknjižen. Retka prilika na Adamovićevom naselju – trosobna prizemna kuća sa dvorištem ✨ Na prodaju održavana prizemna porodična kuća sa lepim dvorištem, smeštena u mirnom delu Adamovićevog naselja. Kuća je odmah useljiva i sastoji se od dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 278.100 €, 99,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan ima lep pogled na Frušku goru i okolinu. Pripadaju mu dva parking mesta i 100m2 dodatne terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 168.250 €, 99,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 99m2. Stan je Duplex. Cena stana sa PDV. U ceni stana je Garaža i dvorište. Miran koncept stanovanja. Objekat visokog kvaliteta i opreme. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Izvrsna funkcionalnost. Stan zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 238.800 €, 99,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 99m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban stan na drugom spratu moderne zgrade. Zgrada poseduje video nadzor, dva lifta, svoje dvorište sa mestom za sedenje i garažu u suterenu dvorišta. U garaži je postavljena klapna koja ne dozvoljava da se garaža poplavi. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 172.500 €, 98,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top, top, top ponuda!!! Urbana lux vila. Cene su sa pdv-om i mogućnošću povrata iste za kupce prvog stana. Svaki stan poseduje sopstveni izlaz na prelepo uređenu krovnu terasu, privatno dvorište i parking mesto sa podnim grejanjem. Odličan kvalitet gradnje. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 206.000 €, 98,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan četvorosoban stan, dvostrano orijentisan (ulica i dvorište), prizemlje i potkrovlje: četiri sobe, predsoblje, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila i WC-a, ulaz, hodnik i ostava. Objekat je pogodan i za poslovni prostor. Može se pretvoriti u pet kancelarija ili lokal....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Adice Prodaje se prostran,svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 98m2 na prvom spratu održavane stambene zgrade sa ukupno 4 stana. Ova nekretnina nudi idealan balans između privatnosti i komfora,savršena za porodice koje traže miran kraj bez gradske buke. Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 219.400 €, 98,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

~~NOVO U PONUDI~~ ~~ DVOETAŽNE STAMBENE JEDINICE~~ Sve stambene jedinice su dvoetažne, sa zasebnim ulazom i ograđenim privatnim dvorištem u okviru kojeg se nalazi prostrana terasa i deo pod zelenilom. Grejanje i hlađenje su rešeni sa individualnom toplotnom pumpom, energetski efikasnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 226.600 €, 98,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.800 €, 98,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Veternik DUPLEX ČETVOROSOBNI STANOVI SA DVORIŠTEM I ZASEBNIM ULAZOM - neposredna blizina Novosadskog puta. Projekat se sastoji iz tri duplex stana sa zasebnim ulazom i dvorištem za svaki stan koje poseduje zidani roštilj i česmu. Ispred objekta nalazi se parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 175.100 €, 97,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi trosoban stan na socijalnom, na III spratu. Godina izgradnje je 2001, u užem centru Novog Sada, Socijalno , ublizini osnovne škole. U vlasništvu prodavca 1/1. Dve spavaće sobe, 1 kupatilo, 1 WC, terasa, tri ostave, veliki dnevni boravak sa trpezarijom 35m2, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 206.000 €, 97,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lep stan na fenomenalnoj lokaciji. Stan poseduje tri spvaće sobe i jedna polu soba, gde se moze raditi i prepravljati po želji kupca. Prostrano kupatilo i kuhinja sa trpezarijom. Ušuškan, nalazi se u mirnoj ulici. Odlično povezan sa svim atraktivnim lokacijama, nadomak samog centra....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u ulici kod Banovine, stvoren za poslovnu delatnost, ordinaciju, advokatsku kancelariju i slStan ima izlaz na fantastično uređeno dvorište, kome imaju pristup samo stanari.+++Agencijska oznaka stana 1028308, Novi Sad, Centar, 97 m2, trosoban, prizemlje. Oglašavamo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 215.000 €, 96,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114513, I/IV, terasa, uknjižen, ostava. Prodajem u Centru komforan četveroiposoban stan na prvom spratu bez lifta. Dvostrano orijentisan. Zgrada ima svoje dvorište. Uz stan se može kupiti i dupla garaža. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 405.000 €, 96,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar - Kalenić pijaca, Maksima Gorkog 3.0, 96m2, 2/5, TA Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, nalazi se ovaj autentični salonski stan smešten u veoma lepo održavanoj zgradi iz 1928.god. Stan je dobro očuvan, sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 215.000 €, 96,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114513, I/IV, terasa, uknjizen, ostava. Prodajem u Centru komforan cetveroiposoban stan na prvom spratu bez lifta. Dvostrano orijentisan. Zgrada ima svoje dvoriste. Uz stan se moze kupiti i dupla garaza. Telefon. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.900 €, 96,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi predivan četvorosoban stan na idealnoj lokaciji - Liman 5, blizina kružnog toka, gimnazija, marketi, autobuske stanice Tiha, manje prometna ulica. Prostran stan od 96 kvadrata poseduje svetao dnevni boravak sa trpezarijom, dugačku kuhinju (elementi ostaju u stanu), tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 148.320 €, 96,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na II sp male zgrade. Veliki dnevni boravak i 3 sp.sobe, dva sanitarna čvora. Svaki stan ima svoje PM za 2 auta. gratis. Gradi fizičko lice, nije u sistemu PDV-a Zgrada sa samo 3 stana, veliko dvorište. Kontakt: www.status-nekretnine.com A57-19623 ili kontakt tel:065....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 355)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>