• GoHome Professional
stanovi novi sad dvorište što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stanovi novi sad dvorište što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad dvorište što manji

  • Za upit "stanovi novi sad dvorište što manji" pronađeno 2 155 nekretnina - prosečna cena 2.493 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • klima
    • parket
    • novogradnja
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.607 €, 39,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu novogradnju na Grbavici, na lokaciji koja postaje sve više privlačnija i požejnija za život. Ovaj stambeni komplex predstavlja savršen spoj funkcionalnog i modernog urbanog života. Objekat će posebno oduševiti one koji cene savremeni komfor: šest stambenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 87.550 €, 39,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

41603, 063 547 298 Branka, U centru grada prodajemo dvosoban stan 39m2 na visokom parteru u dvorišnom delu zgrade.Stan gleda na lepo dvorište i ima svoj izlazak na dvorište. Visina plafona je takva da je u stanu moguća galerija a ispod stana se nalaze dve lepe prostorije ostava i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102621 - Uknjižen dvosoban stan u Veterniku. Poseduje dve sobe i kuhinju sa trpezarijom. Terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas. U dvorištu parking za stanare. KONTAKT SVETLANA 06256 9714 Prikaži broj . Jednoiposoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 147.290 €, 39,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam idealnu nekretninu u novo sagrađenom objektu. U pitanju je dvosoban stan. Stan gleda ka dvorištu gde se nalazi dosta zelenila i park,bez saobraćajne galame. Dvorište i kompleks su 24/7 obezbeđeni privatnim obezbeđenjem mir je zagarantovan. Stan poseduje sve zasebne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 110.210 €, 39,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan na Avijaciji u novoj zgradi. U stanu se nije živelo-nov,useljiv. Nalazi se u kompleksu gde ima obezbeđenje na ulazu, igralište za decu, mega market "IDEJA" uređeno dvorište sa zelenom površinom, gradski prevoz itd. Stan svetao, odličan za život, takođe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 39,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 85.000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na samom početku Telepa, izuzetna ponuda, zgrada preduseljenjem. Nekretnina gleda na dvorište, prema Dunavu, južna strana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Pozovite za sve informacije. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Povoljno na Grbavici. Renoviran dvosoban stan, prazan i odmah useljiv. Uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta. Moguća prodaja i putem stambenog kredita. Nalazi se na prvom spratu od četiri, ispod se nalazi stan. Okrenut je na dvorište, pa je totalni mir. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.160 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvoristem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena po kvadratu je 2050e plus PDV. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog dvosobnog stana u samom Centru Novog Sada. Nekrenina je uknjižena na 40m2 +3m2 terase koja nije ušla u kvadraturu stana. Stan je dvostrano orjentisan, dnevni boravak gleda na ulicu a spavaća soba sa izlazom na terasu gleda u dvorište. Idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.000 €, 40,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban namešten, komforan stan – odličnog rasporeda. Stan je veoma svetao i ima pogled na dve strane, jednu u dvoriste, a drugu na Frušku goru, ka ulici. Stan ima natkrivenu terasu, komarnike na svim prozorima i terasi, roletne i trakaste zavese. Poseduje parking mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Sajam,odličan stan bez ulaganja,idealan kao investicija za izdavanje. Gleda na dvorište, ima slobodna parking mesta u dvorištu, uknjižen(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051590 .

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 71.000 € na 72.160 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 72.160 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 71.000 €
17.04.2026 - 72.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvorištem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena po kvadratu je 2050e plus PDV. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 114.140 €, 40,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je visoko prizemlje, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.580 €, 40,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na samom početku Telepa, izuzetna ponuda, zgrada preduseljenjem. Nekretnina gleda na dvorište, prema Dunavu, južna strana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Pozovite za sve informacije. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjizen jednosoban stan u kući. Poseduje dvorište, podrum, tavan i šupu u dvorištu. Ovaj stan može biti i jednoiposoban. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 540157 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 104.400 €, 40,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121692, PR/, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan jednoiposoban stan na Novoj detelinari. U blizini su Master centar Sajam,pijaca, škola, obdanište, marketi,dom zdravlja a ni Železnička stanica i Medicinski fakultet nisu daleko. Stan ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 112.140 €, 40,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

` Predstavljamo Vam izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je visoko prizemlje, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Predstavlajmo Vam fantastične stanove koji su u završnoj fazi izgradnje u mirnom delu Novog Sada - Klisa. Rok useljenja je za 2 mesec. Svaka stambena jedinic poseduje obezbeđeno parking mesto. Topla voda i grejanje na gas, svaki stan ima svoj kotao. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 112.730 €, 40,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je visoko prizemlje, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam stan u mirnoj ulici na 10 minuta od centra grada. Stan je površine 40m2. Sastoji se od dnevne sobe,kuhinje i kupatila. U sklopu dnevne sobe se nalazi i ostava, što je retkost na tržištu. Grejanje je na podno na gas. Protočna topla voda, što doprinosi niskim troškovima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 101.000 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam retku priliku – nekretninu po izuzetno povoljnoj ceni, na samo minut hoda od samog centra grada! Stan se nalazi u mirnoj, tihoj ulici, što ga čini idealnim spojem centralne lokacije i prijatnog ambijenta za život. Reč je o salonskom stanu površine 40 m², trenutno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi, jednosoban stan u zgradi koja se završava do kraja septembra ove godine. Izuzetan kvalitet opreme, podno grejanje i topla voda na gas. Svaki stan poseduje svoj kotao. Stanu pripada dvorište od cca 20m2 kao i označeno parking mesto ispred zgrade. Pozovite za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 87.550 €, 40,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na samom početku Telepa, izuzetna ponuda, zgrada preduseljenjem. Nekretnina gleda na dvorište, prema Dunavu, južna strana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Pozovite za sve informacije. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.000 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na bul. oslobođenja kod dnevnika, 40m2,odvojena kuhinja i odvojena spavaća soba, komletno opremljen i namešten. Terasa sa pogledom na dvorište, 1.sprat,kompletno izolovan od bulevarske buke. Parking u dvorištu zgrade koristite kad je slobodan. Blizina centra grada na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Branka Radicevica, visoko prizemlje. Prozori gledaju na mirno dvoriste. U stanu se nalazi i masina za pranje sudova a moguce je po dogovoru kupiti jos nesto od tehnike/namestaja. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan u centru grada.U blizini je Futoška pijaca.Dvorište mirno i lepo uređeno..Ima tri kreveta za spavanje.Od 20.07.je useljiv. Cena 300e,depozit 300e,agencijska provizija 50%cene zakupa. Kontakt 063590321 Jelena Đava nekretnine Broj licence 4150 Broj u Registru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Augusta Cesarca izdajemo lep moderan,jednoiposoban stan.Stan se nalazi u novijoj zgradi,koja ima dvorište,gde parkiraju stanari zgrade. Dnevni boravak sa kuhinjom i terasom,spavaća soba,kupatilo,hodnik. Gradsko grejanje sa kalorimetrima. Savršena lokacija-blizina centra,fakulteta,marketa,pijace,gradskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NA TOP LOKACIJI, LEPO SREDJEN STAN, SA PARKING MESTOM U DVORISTU ZGRADE. IDEALAN ZA DVOJE ZAPOSLENIH. CIST, UREDAN, HIGIJENSKI OKRECEN I OCISCEN. DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, TERASA KOJA GLEDA NA DVORISTE, MIR, TISINA, HODNIK, SPAVACA SOBA, KUPATILO. PREKO PUTA SKOLE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Mičurinovoj ulici izdajemo odmah useljiv dvosoban stan.Stan je komplet namešten i nalazi se u novijoj zgradi i gleda na dvorište.U dvorištu zgrade parking za sve stanare. Stan se izdaje na duži period. Dobar stan-dobra lokacija. Nataša 060/4249772 Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV STAN NOV NAMESTAJ 5 MIN OD CENTRA GRADA GLEDA NA DVORISTE MIRNO I TIHO MESTO IDEALNO ZA PAR ILI DEVOJKE KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 📍 Lokacija: Mirno okruženje, terasa sa pogledom na dvorište. 🚗 Parking: Obezbeđen u dvorištu zgrade. Detalji stana: ❄️ 2 klime 🧺 Veš mašina 🍴 Kuhinja: Kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, rerna, šporet. 🛌 Nameštaj: Krevet, kauč na izvlačenje, plakar, ormar, radni sto,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 41,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

34689, 063 547 298 Branka, Prodaje se kompletno namešten uknjižen stan. Stan poseduje spavaću sobu, prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, s pogledom na dvorište, kao i kuhinju i kupatilo. Stan je opremljen modernim nameštajem. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 82.650 €, 41,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan od 41m2. Stan se nalazi na veoma mirnoj lokaciji u Veterniku, odličnoj za miran porodičan život. Stan ima odličan raspored, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. U stanu su potrebna minimalna higijenska....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 139.000 € na 130.800 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 130.800 €, 41,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 139.000 €
20.03.2026 - 130.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 41 m2 - nudimo vam odličan stan na sjajnoj mikrolokaciji - sve je blizu. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. Iza zgrade se nalazi zajedničko dvorište koje koriste samo stanari. Agencijska oznaka 1008573. Kontakt - Ljiljana, tel. 064/284-4879,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Parket, pvc stolarija-bez ulaganja! Odličan, trpezarija odvojena sa prozorom. Mirno, tiho, jer stan gleda na dvorište. Nalazi se u samom centru, sve na par minuta. Top lokacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1093385 Objavljena cena plus 3% provizije Prodaje se kompletno namešten uknjižen stan. Stan poseduje spavaću sobu, prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, s pogledom na dvorište, kao i kuhinju i kupatilo. Stan je opremljen modernim nameštajem. Dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.270 €, 41,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV, NEUSELJAVAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA POČETKU TELEPA, 41M2 ---Agencijska šifra: 1007890.Prodaje se dvosoban stan od 41m2 na visokom prizemlju nove zgrade, na samom početku Telepa.Zgrada je uvučena u dvorište, pa je stan izuzetno miran i tih. Sastoji se od malog hodnika, komfornog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 41,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici kod Futoške pijace. Useljiv je odmah po isplati, okrenut je na dvorište, tako da je totalni mir i tišina i ništa ne zaklanja pogled. Maksimalno iskorišten prostor, sa odvojenom kuhinjom, spavaća soba ima 10m2, a na terasi ima ostava.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 94.000 €, 41,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119224, V/, izvorno stanje, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 114.770 €, 41,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 118.450 €, 41,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093385 Prodaje se kompletno namešten uknjižen stan. Stan poseduje spavaću sobu, prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, s pogledom na dvorište, kao i kuhinju i kupatilo. Stan je opremljen modernim nameštajem. Terasa.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 342)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>