• GoHome Professional
stanovi novi sad 80 m2 što manji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stanovi novi sad 80 m2 što manji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad 80 m2 što manji

  • Za upit "stanovi novi sad 80 m2 što manji" pronađeno 5 938 nekretnina - prosečna cena 2.406 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • potkrovlje
    • parket
    • luksuzan
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 125.950 €, 74,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odlicnoj lokaciji , nov trosoban stan, ima povrat Pdv-a. Uz stan se dobija parking mesto. Win Nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770,064/8222-154,064/8222-155 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112627, I/, lift, terasa(3), uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se trosoban, luksuzno opremljen stan na Podbari. Stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, garderober, toalet, kupatilo, tri terase od kojih na jednoj ima ostavu. Uknjižen. Godina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 137.200 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan četvorosoban stan 74m2 u izgradnji na prvom spratu na početku Veternika, dvostrano orijentisan ima dve terase.Završetak radova leto 2026.Za keš kupce cena 137200e a za kreditne 141000e.U cenu je uračunat pdv.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.150 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok završetka radova je septembar 2026. *Prvi sprat *Za više informacija, pozovite 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 131.850 €, 74,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 soban stan,NOVI SAD,ADICE, površine 74 m2.Stan je u manjoj urbanoj vili, Stan je uskoro useljiv..U ceni je PDV. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.810 €, 74,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 soban stan u NOVOM SADU,ADICE, površine 74m2.Stan je uskoro useljiv. U ceni je PDV. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Manji objekat sa svega nekoliko jedinica. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.500 €, 74,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, BULEVAR EVROPE, površine 74 m². Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlična komunikacija sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji su u blizini, škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Zavređuje pažnju. Pozovite da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 74,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan , kod sajma , deljiv u dva stana +++Agencijska oznaka 1059175. Prodaje se stan kod ABC-a , sajma . Zgrada je uvučena od glavne ulice pa je izuzetno mirno. Nalazi se u blizini sajma , pijace , marketa , škole. Stan je u dva nivoa . Donji nivo se sastoji od sobe , kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna porodična nekretnina u zgradi od fasadne cigle u jednoj od ulica koje izlaze na Bvulevar Oslobođenja. Stan odličnog rasporeda, za adaptaciju+++Agencijska oznaka stana 1062621, Novi Sad, Bulevar, 74 m2, trosoban, deveti sprat (ne i poslednji). Porodična nekretnina odličnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 166.500 €, 74,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113377, VI/VII, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se DUPLEX, 74m2, sa povratom PDV -a, na Detelinari u novoj zgradi. Schuco stolarija, troslojno staklo, Spanska keramika prve klase, Grohe slavine, hrastov parket, sigurnosna vrata, 3 klima uredjaja!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 74m2, TROSOBAN SNIŽENA CENA!!! Predstavljamo Vam izuzetan, komforan, trosoban stan na Podbari. Na prvom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, kompletno je renoviran, od poda do plafona. Sastoji se iz dve komforne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 74,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROIPOSOBAN STAN, BULEVAR OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra 1000074. Prodaje se uknjižen troiposoban stan koji se nalazi na 3. Spratu kvalitetne i održavane zgrade sa liftom na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Prostrana biciklana je u prizemlju i velika prostorija za prostiranje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 168.480 €, 74,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja cena sa PDV-om. Urbana vila. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 102.650 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda!! Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 202.000 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Podbara trosoban stan dvostrano orjentisan+++Agenciska oznak stana 1058245. Ogklašavamo prodaju trosobnog stanaod 74m2 na Podbari u mirnoj ulici, a ipak na 10 min laganog hoda do strogog centra grada, Dunavske I Zmaj Jovine. Zgrada useljena 2015 godine.Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 132.700 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje 3.5 stan u NO,VOM SADU, KLISA površine 74m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Blizina škole, vrtića, marketa kao i ostalih sadržaja. Renomiran investitor. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 182.830 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar,trosoban stan u izgradnji.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 203.100 €, 74,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji. Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! Kontakt: 064/120-41-93 ID: 538518 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 182.830 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji sa završnim rokom krajem 2022 godine. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju veoma svetlog, dvostrano orijentisanog trosobnog stana koji se nalazi na popularnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Raspored je funkcionalan, odvojen spavaći deo od dnevnog boravka. Struktura stana: Dnevna soba sa trpezarijom Odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.300 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je na šestom spratu nije poslednji, zgrada je u tihoj ulici i okružena zelenilom, klupama i igralištima za decu i ima parkinga oko zgrade. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ide iz predsoblja i čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 109.950 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prilika cetvorosoban Povrat pdv-a . Dobar raspored. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.600 €, 74,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1053612 - Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu. Drugi sprat, dve terase, dva mokra čvora. Grejanje centralno na gas. Terasa.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kvalitet gradnje i opreme, cena sa pdv-om. šifra:548550 b122 Terasa, Lift, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 74,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja potpuno luksuzno opremljenog dvoiposobnog stana od 74 m2 u novoj zgradi .Stan se vodi kao duplex međutim samo je ulaz u stan u donjoj etaži , a sve prostorije su na gornjoj etaži. Stan ima prostranu dnevnu sobu ,sa trpezarijom i kuhinjom i izlaz na lepu terasu.Iz hodnika se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na 6. spratu stambene zgrade sa liftom i pruža komfor i funkcionalnost. Namešten. Depozit u visini 1 mesečne zakupnine Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-489 (od ukupno 490)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>