• GoHome Professional
stanovi novi sad što skuplji Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad što skuplji Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stanovi novi sad što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 80.000 €, 73,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2021.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 945.000 €, 315,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grabvica, ulica Danila Kiša. Predstavljamo odličan nenamešten šestosoban dupleks stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija za poslovanje - neposredna blizina centra grada, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace i TC “Promenada”.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 885.800 €, 176,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi moderno opremljen stan sa najkvalitetnijim materijalima i opremom. Veliki open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom pored koga se nalazi zvučno izolovana kancelarija. Odvojen spavaći deo čine tri spavaće sobe (svaka soba ima svoje kupatilo). Uz stan ide i velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 885.800 €, 240,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen, kompletno završen duplex stan na odličnoj lokaciji. Stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja – prodaje se po principu „ključ i daljinski u ruke“. Izgrađen sa posebnom pažnjom i posvećenošću, prvobitno kao porodični dom, ovaj duplex sada se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 885.800 €, 176,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – moderan dvoetažni stan u centru Novog Sada (240m² sa garažom) Prodaje se prostran i moderno uređen troisposoban stan u samom centru Novog Sada, na poslednjem spratu zgrade sa liftom. 🔹 Površina stana: 176m² uknjiženih + velike terase = ukupno oko 240m² korisnog prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 860.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.klikdooglasa.com

Kompletno luksuzno opremljen duplex stan, u centru grada .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 850.000 €, 239,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Tolstojeva, Novi Sad, 850000€, 239m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Tolstojeva, Novi Sad Tolstojeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 824.750 €, 256,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 824.000 €, 176,00 m2 cca 4680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – moderan dvoetažni stan u centru Novog Sada (240m² sa garažom) Prodaje se prostran i moderno uređen troisposoban stan u samom centru Novog Sada, na poslednjem spratu zgrade sa liftom. Površina stana: 176m² uknjiženih + velike terase = ukupno oko 240m² korisnog prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 818.850 €, 194,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića Gornju etažu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi novi sad što skuplji (50397)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>