• GoHome Professional
stanovi novi sad što skuplji 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad što skuplji 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što skuplji 50 m2

  • Za upit "stanovi novi sad što skuplji 50 m2" pronađeno 6 524 nekretnina - prosečna cena 2.479 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 77.250 €, 49,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u blizini Promenade, Spensa, na nekoliko minuta lagane šetnje do pešačke zone u centru! Prostorije su prostrane, pravilnog oblika. Spavaća soba okrenuta je ka dvorištu zgrade, dok dnevni boravak gleda ka ulici. Stan je odlično održavan i uz minimalna ulaganja može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 316.200 €, 48,00 m2 cca 6590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880 *Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Četvorosoban PentHaus 145 m2 na Pogodnoj lokacijistan je trostrane orijentacije ima Lepu Veliku Terasu sa pogledom na Frušku goruGrejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 288.400 €, 47,00 m2 cca 6140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, blizina centra, Ž.stanice. Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Cena sa pdv-om. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Terasa.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad što skuplji 50 m2'
70.040 €
265.230 €
257.500 €
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 286.440 €, 50,00 m2 cca 5730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan je uknjižen i bez terereta na 50m2, uz stan ide i ostava od 16m2 koja nije ušla u kvadraturu kao i tavanski prostor koji ima oko 40m2. Vlasnici imaju potpise stanara za uređenje tavanskog prostora. Trenutno je u funkciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 278.000 €, 54,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

NOVO, Radnička, 2.0 namešten, 54m² ++|++ Nov i neuseljavan 2.0 namešten stan, na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu, Radnička ulica. Nalazi se u blizini Spensa, TC Promenada, fakulteta i centra grada. U navedenu oglasnu cenu je uračunata posrednička naknada 3%. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u Novom Sadu, ul. Narodnih heroja 3, “Pupinova palata’’ Stan broj 4, drugi sprat, površine 50 m/2. Strogi centar grada, prelep, svetao, u odličnom stanju, namešten. Blizina svih važnijih ustanova. Nekretnina je u vlasništvu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100585 CENA 250.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250.000 €, 48,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, moderno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini SPENS-a, TC Promenade i fakulteta. Komforna i svetla dnevna soba sa trpezarijskim stolom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa. U stanu ima dovoljno mesta za za odlaganje. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 250.000 €, 48,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Izdvajamo iz ponude uknjižen kompletno namešten jednoiposoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nalazi se u neposrednoj blizini Spensa, TC Promenada, fakulteta, keja, strogog centra grada Ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250.000 €, 47,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan, nov i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 47m², smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu. Ova izuzetna lokacija u samom centru grada pruža savršen spoj urbanog života i komfora, sa Spensom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 247.500 €, 50,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116967, II/. Prodaje se stan, 50m2, u najluksuznijoj zgradi PUPINOVA PALATA. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo, terasa. Odlicna lokacija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 247.500 €, 50,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116967, II/. Prodaje se stan, 50m2, u najluksuznijoj zgradi PUPINOVA PALATA. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo, terasa. Odlična lokacija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 242.500 €, 48,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054434…SPENS, DVOSOBAN,48M2…., Predstavljamo Vam na odličnoj lokaciji dvosoban komplet opremljen stan. Pozicioniran na drugom spratu, dvorišne orjentacije.Pozovite za detaljnije informacije i razgledanje. KONTAKT: Nikolina Rokvić, menadžer prodaje, licenca br.2466, mob: +381642191034....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 240.000 €, 48,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u NOVOJ ZGRADI niže spratnosti sa liftom u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE. Dvosoban stan, ulično orijentisan. Sastoji se od pretsoblja (ugradni plakari), manje kuhinje sa dn.sobom i trpezarijom, kupatila i sp.sobe. Stan se prodaje KOMPLETNO OPREMLJEN (ostaje sve kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 239.200 €, 52,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat. Lokacija, zgrada, stan sve je izuzetno i trenutno u Novom Sadu jedna od prestižnijih ponuda. Odličan jednoiposoban stan, prostran, izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 235.870 €, 50,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1098760 -CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Uknjižen dvosoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 235.870 €, 50,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061908 - Uknjižen troosoban LUX stan u strogom .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 235.000 €, 49,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 229.000 €, 50,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 226.600 €, 49,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan, neuseljavan dvosoban stan u prestižnom kompleksu Pupinova palata, na drugom spratu luksuzne zgrade u samom centru Novog Sada, uz pešačku zonu, Dunavski park, obalu Dunava, restorane, prodavnice, banke i sve ključne sadržaje. Raspored prostorija: – Dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 226.600 €, 52,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno lepo namesten stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu! Idealna pozicija u blizini, keja, fakulteta, tržnog centra, Spensa. . . Stan poseduje, opremljenu kuhinju, ostavu, dnevnu sobu, spavaću sobu, kupatilo , hodnik i terasu koja ima posebno odvojenu ostavu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 226.600 €, 52,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u centru Novog Sada, u jednom od najlepših delova grada. Stan se nalazi u centru, u mirnoj ulici u blizini Spensa i fakulteta, a nedaleko je i kej što ga čini posebno atraktivnim za život ili investiciju. U blizini se nalaze svi važni gradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 226.600 €, 53,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan površine 53m2, u blizini Dunavskog keja, Spensa, tržnog centra, i fakulteta. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne zgrade, sa dvorišnom orijentacijom, što garantuje mir i privatnost u jednom od najlepših....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 225.050 €, 54,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054262 Socijalno, dvoiposoban, 54m2 , Novi Sad Lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu. Parcela se nalazi u strogom centru Novog Sada, u jednoj od mirnijih gradskih ulica koja pruža idealan balans između urbanog ritma i privatnosti. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 220.000 €, 52,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Stari grad , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Starom gradu, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda do kampusa, centra i keja . Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 216.300 €, 51,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi veoma svetao stan na dva nivoa na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi u odličnoj zgradi, dvorišno je orijentisan pa nema dodira sa gradskom bukom. U prirodi, stan ima oko 82m2! Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 210.000 €, 52,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052772, NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, SPENS, DVOSOBAN, 52M2, PRVI SPRAT, PREMIUM... Stevana Musića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 210.000 €, 52,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan 52 m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u ulici Stevana Musića, Stari grad. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, ostava i terasa. Dnevna i spavaća soba imaju izlaz na terasu koja se prostire celom dužinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan stan na najpopularnijoj lokaciji u Novom Sadu. Kompletno namešten. Največi kvalitet opreme. Nekretnina koja sama sebe reklamira. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan u novijoj gradnji. U stanu sve sija tako da nema ulaganja. Blizina centra, Promenade. Dvorišna orijentacia, nema buke te je pogodan za miran život. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, GRBAVICA. prodaje se uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan na sjajnoj mikrolokaciji. Nalazi se u mirnom delu, dvorišno orjentisan, na par minuta od centra grada. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Agencijska oznaka 1005058 (Ljiljana 064/284-4879, 021/382-68-30,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Djordja Servickog. Stan se prodaje kompletno namesten.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija uracunata u cenu. - Šifra nekretnine: 1000351 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran i namešten dvosoban stan koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom koja je locirana u jednom od najtraženiji delova grada, na Grbavici. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Grbavici, kompletno renoviran, odradjen najkvalitnijom opremom i materijalima. U blizini se nalaze tržni centar, marketi, škole, pijace, teretane, sve najneophonije za svakodnevni život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. b119 šifra: 548750....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100608 Na prodaju uknjižen KOMPLETNO RENOVIRAN I LUX OPREMLJEN dvosoban stan na Grbavici, u neposrednoj blizini Limanske pijace i Bulevara Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom, odvojene prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjiženo 1/1 dvosoban stan na Grbavici! 50m2 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan, površine 50m2, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Grbavici! Ne propustite ovu fenomenalnu priliku, pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan dvosoban stan površine 50 m² , smešten na četvrtom spratu kvalitetne novogradnje u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Grbavici . Zgrada ima lift i ukupno 5 spratova , a stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i savremenom tehničkom opremljenošću. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 48,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju izuzetnog dvosobnog penthouse stana smeštenog u samom srcu Novog Sada, u ulici Vase Stajića, na teritoriji Starog grada, jednoj od najtraženijih i najređe dostupnih lokacija na tržištu nekretnina. Odlikuje ga izuzetno funkcionalan raspored prostorija, uz mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 52,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban komletno namešten, komforan stan na perfektnoj lokaciji. Dobro održavana novija zgrada. Uz stan se dobija i ostava u podrumu. Mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade. Na par minuta šetnje od Spensa, centra grada, fakultetaUknjižena nekretnina. Lift, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 206.000 €, 53,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen stan 53m2 na odličnoj lokaciji Liman 2. Stan je u dobrom stanju bez ulaganja, ima veću terasu, centralno gradsko grejanje. Moguć dogovor oko nameštaja. Dnevni boravak sa kuhinjom odvojenom zidom(ima prozor), jedna veća spavaća soba , kupatilo, manja spavaća i veća....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 377)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>